Hoi meiden... Nou er was bij mij nog niks te zien op de echo.... Alleen dat er wel een verdikte wand was (dat is opzich toch goed?) Hij zag ook dat er wel degelijk een zwangerschap is... Nu moet ik 4 juli weer voor een inwendige echo en voor hcg waard. Mijn hcg was gestegen van 30 naar 63 en die had ik geprikt terwijl ik ook bloed verloor... Volgens de gyn was het oud bloed maar hij kon het niet met zekerheid zeggen... ](*,) Dus ik ga gewoon elke dag bidden dat mijn beepje gewoon blijft zitten waar hij moet zitten... [-o<
@ danitjuh: lijkt me ook goed nieuws meid! even afwachten dus.. Ik blijf een kaarsje voor je branden hier!
Jeetje Sizzel, wat een slopend gebeuren! Je kan altijd naar de eerste hulp gaan hoor, daar zullen ze toch in ieder geval een inwendige echo kunnen doen. Ik snap niet zo goed dat ze nu niets kunnen zien terwijl ze wel kunnen zien of er een eitje ligt te wachten (konden ze bij mij heel erg duidelijk zien). Ik ben trouwens niet op de vk blijven wachten toen ik de vorige x twijfelde of ik nog wel zwanger was. ik heb gewoon een 'pret'echo laten maken, maar ik was toen wel 10 weken. Ik wens je heel veel sterkte en hoop nog steeds op een wondertje voor je! Een vriendin van me heeft ook veel bloed verloren en het bleek dat ze 2 vruchtjes had, waarvan ze er 1 is verloren.
@ amma : nu vandaag dan 6 weken en 3 dagen dus nog erg pril.... @ vivian : ja het is voor mij een sprankje hoop en die hoop moet blijven groeien! @ sizzel : dank je wel voor je kaarsje! jij ook nog succes met het wachten he! ik bid ook elke dag voor je! Dat bloeden moet gewoon stoppen!
@danitjuh meid ik duim voor je meid en geloof graag dat die hoop meot groeien probeer beetje te geniten weet dat het moeilijk is
Dag danitjuh, wat appart en vervelend dat je nou nog niet weet waar je aan toe bent. Hopelijk volgende echo beter. Sterkte. Hoe kom je aan een pretecho? Via het ziekenhuis of zijn hier organisaties voor? Wat zijn de kosten, want dit wordt geloof ik niet vergoed he.
hey meiden zo hier nog ff aan het werk tot 21 uur pffff vanaf vanmorgen 8 uur @vivian welkom terug en fijn dat het beterder gaat! @sizzel meid wou dat ik wat voor je kon doen,ik duim zo super hard voor je meid! @danith ik begreep dat je echo nog niet duidelijk.maar wel een zwangerschap was gefeliciteerd. heb je inwendige gehad?ik had met 6 weken en 5 dagen echo en had wel al een vruchtje met klppend hartje.ben je dan niet minder ver?
nou meiden aan deze kant gaat het niet echt lekker ik voel me al 3 dagen super misselijk de hele dag door ik kruip zowat tegen het plafon om hoog,ik weet echt met meeigen geen raad meer,ik hoef niet te spugen ofzo maar ik kan gewoon niet eten door de misselijkheid en dan zeggen ze toch altijd eet een cracker en het word minder nou dat is bij mij niet zo het zakt gewoon niet.' hebben jullie PLEASE een tip voor mij en zeker om de nachten door te komen [-o<
@ joma : ja was een inwendige echo..vandaag 6 weken en 3 dagen...misschien toch nog te vroeg! @ vivian : ja natuurlijk proberen we een beetje te genieten maar toch in je achterhoofd denk je van K.. ook als ik elke keer naar de wc ga! @ fempje : kan je de HA niet bellen voor pilletjes tegen de misselijkheid? maak anders bouilon ofzo?
Bij mij zeiden ze dat het 7 weken moest zijn.. heel af en toe zie je het hartje onder de 7 weken. Maar zou ik nou niets zien dan zou ik ontzettend in paniek zijn, en daar schieten ze ook niets mee op. Afwachten dus.. Ik leg me er maar bij neer. Ik zou inderdaad erg in paniek zijn als ik echt niets zou zien op de echo.. Ik duim voor je danitjuh Oh fempje, balen van die misselijkheid. Je hebt tegenwoordig armbandjes die helpen tegen reisziekte. Deze helpen ook tegen de misselijkheid. Je kunt ze per 2 kopen bij de apotheek. Best duur hoor, maar moeten wel heel goed helpen. Ik weet dit nog van mijn vorige zwangerschap. Ik heb altijd last van reisziekte maar mocht geen medicatie hiervoor innemen. Die bandjes zouden heel goed moeten helpen. (was bij mij toen alleen niet meer nodig...) Misschien een idee?
@sizzel...meid ik heb er geen woorden voor.. zou willen dat ik iets voor je kon doen!Hoop dat alles goed is en blijft...vind het idd ook raar dat ze nu nog niks doen! in Belgie krijg je vanaf week 5 al constant echo's... dus waarom zouden ze hier dan niks kunnen zeggen.. idd als ze nog niks zien zou dat wel paniek kunnen geven, maar goed je weet dat dat een mogelijkheid is.. voor het zelfde geld kunnen ze je vertellen dat er niets aan de hand is en dan ben je voor niets zo onzeker! dit geeft ook stress en is ook zeker niet goed toch? Vervelend hoor allemaal @danitjuh.. meid hoop dat de volgende echo beter is, maar het klinkt gelukkig allemaal goed.... @Vivian.. welkom terug en gelukkig voel je je wat beter.. geniet lekker van een weekje rust en blijf ook daarna lekker rustig aan doen he.. Goed naar je lijf luisteren! Hier nog steeds alles hetzelfde.... Buik groeit flink en of het nou darmen zijn of niet...ik vind m enorm! zal nog ff fotootje toevoegen...laat wel ff weten als ie erop staat... Morgen vroeg een paar uurtjes werken en manlief gaat met kids de hele dag naar zijn zusje dus na mijn werk heerlijk de hele dag voor mezelf... daar ga ik het dan ook intens van nemen.. hoef niet te koken (geweldig) en het huis is schoon... Het wordt mooi mijn dag..hihihi Lekker tutten, lang douchen, crempje hier en daar...ff stad in..heerlijk...sorry voor de dames die ziek op bed liggen of die moeten werken de hele dag... Zo'n vrije dag komt nou eenmaal niet vaak voor hier, dus het is net vakantie... Kga ff fotootje regelen... tot zo..
@ Ichtus.. bedankt meid! ik vind het ook jammer, maar krijg gewoon niet eerder een echo. vk is afhankelijk van het zh en die zeggen, pas bij 7 weken WAT EEN BUIKJE AL JOH!
@sizzel..ja dan is het helaas niet anders...moet zeggen dat ik het moedig vind hoe rustig je er onder klinkt...wellicht vlieg je tegen de muren op, maar vind je erg dapper....houd moed meid..... Inderdaad flinke buik, maar kannog niet van beebje zijn dus...misschien zitten er wel meer in..hihihi...ben benieuwd.. t komt meerdere malen voor aan beide kanten van de familie.. dus de echo zal t leren....
hey meiden hier klaar met werken ppffff heb het gehad alleen morgen nog! en dan morgen avond visite me mannetje zijn verjaardag vieren we morgen! ik had vandaag een klant die vroeg of ik in verwachting was? ja nou niet zo stom he als je me buik ziet ( staat in ALBUM)maar hoop nog ff langer me mond te kunnen houden. @ichtus meid we kunnen elkaar een hand geven jou buik is ook net zo ernorm als de mijne de rest van de meiden hoe is het? en wie van jullie heeft ook vooral savonds een trekkerige buik! mischien banden?soort spierpijn?
Vriendin van mij heeft ook een tweeling gehad. toen ze voor de intake naar de vk ging en die haar buik zag mocht ze meteen voor een echo! haha.. bleken er dus 2 in te zitten! dit was bij 9 weken volgens mij! Ik vlieg inderdaad tegen de muren omhoog, maar ik kan er toch niets aan veranderen.. Hoop toch stiekum nog een beetje dat het goed komt.. al wordt dat wel elke dag een heeeeeel stuk minder!
thanx allemaal... zo werkt het wel, ene moment iets positiever, het andere moment worden alle positieve gedachten de grond in geboord.. zo raar.. en zo onwerkelijk.. en niet tastbaar. Was het dat maar, dan had je het zelf in handen! @ Joma en Ichtus : als ik jullie buikjes zo zie dan zouden we hier wel een 2 tweelingen kunnen verwachten! hahaha Jullie buiken zijn echt al BUIKEN! Snap je wat ik bedoel? @ Joma.. als ik je niet meer spreek, alvast een hele fijne verjaardag morgen en feliciteer je mannetje van mij!