@ Jollie : ik heb een beetje hetzelfde gehad als jij.. bij 7 weken de echo gehad, was toen ook precies 7 weken.. 11 dgn later weer een echo en was toen 8 weken precies.. dus in 11 dgn maar 1 week gegroeid.. vond ik ook raar, maar mijn gyn niet.. Dat kon zei hij. Niets gezegd over een miskraam of iets dergelijks... Toch maak ik me er ook een beetje druk om.. Tis toch afwachten.. Ik zou wel de echo doen als ik jouw was, dan heb je in ieder geval zekerheid! Ik denk aan je! @Bigdream : Meid, wat klote voor je.. bloed is altijd eng.. Ik ken het.. Maar het hoeft niets te beteken. Het kan ook een adertje zijn of iets dergelijks.. Ik hoop dat het snel goed komt..
goeden avond meiden !bqq op werk was gezellig maar ben blij dat nu weekend is! het enge op me maag(misselijk denk ik ) had ik vanmorgen nog toen ik wakker werd maar werd vanmiddag gelukkig minder! maar ja is weer goed teken denk ik dan maar weer!en die buik groeit gewoon door en borsten ook!maar af en toe voel ik echt wel soort van zeurderig gevoel in me buik maar schijnt ook weer overal bij te horen zoals groepijn enzz ! @deborah21 welkom hier! @Wen26 hey bijna echo meid wil je alvast succes wensen! en ja uitwendig kunnen ze al goed zien dan hoor!en dat inwendige stelt niks voor heb zelf al zoveel gehad!dus spreek uit ervaring! @Daisy fijn dat het allemaal gelukt is bij de vk en nu op voor de echo he meid! @supermummy ja tijd gaat toch wel vlot he! @bigdream meid zal vast een adertje zijn maar begrijp je angst hoor meid!maar zit goed weet wel bijna zeker!dikke knuff @jollie meid je hoort het wel meer dat de ene keer kindje weer langzamm groeit en achterloopt en de andere keer weer voorloopt nou ik hoop dat allemaal mee valt duim voor je! @missdropy fijn dat allemaal ondanks misselijk heid goed gaat toch weer fijn om je ff te horen! @mamanorah fijn dat je niks te klagen hebt!en ja bijna je echo!schiet al weer op! @krista fijn dat je je beterder voelt en geniet van je vakantie! @Vivian ja zeker tijd vliegt toch wel he meid nog 1,5 week dan mogen we het van de daken schreeuwen he ! @Sizzel meid hoe is het hoe beviel het werken?
He meiden, Net pas terug van de verjaardag, daar niets laten merken, maar 100 keer naar de wc gelopen. Geen bloed meer gezien, maar heb wel last van buik en rug. Ben heeel blij dat ik dinsdag al weer naar de vk mag en hoop heel hard dat alles goed zal zijn! Liefs
Goedemorgen meiden! @KristaB, fijn dat je je beter voelt! @vivian, prettige vakantie! @bigdream, jeetje wat schrikken meid. Gelukkig dat het bij de ene keer gebleven. Ik kan me voorstellen dat het gevoel van je mk nu helemaal terug komt. Gelukkig is het al snel dinsdag en dan kunnen ze je vast geruststellen. Hoe gaat het nu? @joma, jouw buik groeit ook echt snel, hopelijk gaat dat niet nog 6,5 in dit tempo door. Ik had gisteren ook een bbq. Veels te veel gegeten en (sap) gedronken. Toen ik in bed lag had ik echt het gevoel dat ik uit elkaar zou knappen. Ik heb dan ook weer lekker slecht geslapen. Iedereen prettige zondag!
Goedemorgen allemaal! @ Joma : het werken beviel eigenlijk best goed.. lekker er even uit en niet continu bezig zijn met wat er allemaal mis kan gaan.. Vond het wel fijn.. Collega's merkten wel dat ik nog niet helemaal in mijn hum was en nog bang was dat het fout zou gaan... (dat is alleen maar toegenomen na die echo eigenlijk..stomstom...Kan er niets aan doen) Verder was ik natuurlijk echt gewoon helemaal doodop.. niet grappig! na werk naar bed, slapen.. eten.. en toen weer slapen tot de volgende ochtend.. haha.. Best erg.. hihi.. Gisteren naar het pannekoekenhuis geweest met vrienden..echt heerlijk gegeten, maar zit nu nog vol..haha.. Kan ff niets bij.. Vandaag een dagje niks doen en dan volgende week weer 6 dgn werken. Morgen naar de vk en dan leg ik haar wel uit waarom ik zo bang ben en dat het me gewoon allemaal niet zo lekker zit.. Droom zelfs de engste dingen.. dat is toch niet normaal.. Mannetje zei zelfs dat ik in mijn slaap lig te huilen...We wachten maar af wat ze zal zeggen.. Hoop toch dat ik nog een echo krijg met 12 weken.. Dat zou me een beetje gerust stellen na de vorige echo... Vandaag lekker niets doen en genieten van de zondag! Jullie ook allemaal een fijne dag... ennuh.. sorry...voor mijn hele klaagzang weer!
je mag klagen hoor meid! wij luisteren wel! maar ja wel druk dan met werken volgende week!hoezo is het bij jou bij de vorige echo je angst toegenomen meid?komt goed !en je mag denk toch wel een echo met 12 weken als je wil! ik heb de volgende pas met 20 weken! en die dromen meid dat is toch nog een verwerkingsproces hoor!
Hallo meiden, Allemaal van het vrije weekend aan het genieten?Ik heb niet veel bijzonders gedaan; weer gebarbecued (hoe schrijf je dat?) en ook een appeltaart gebakken (leuk huisvrouw spelen) @Bigdream, fijn dat je verder geen bloed meer verloren hebt! Toch nog een beetje leuk feestje gehad? @Sizzel,rot is dat zeg dat je niet kan genieten en je alleen maar zorgen maakt. Bij mij gaat dat ook echt op en af, dan voel ik me heel zeker en ben ik er van overtuigd dat het goed gaat en dan ben ik weer heel onzeker over alles. En dat van die dromen komt me bekend voor ! Doe lekker rustig aan en veel succes! Groetjes,
hoi meiden, ik heb een tijdje niks van me laten horen maar lees de verhalen wel mee, probeer toch wat minder te kijken omdat de onzekerheid dat het mis gaat heel erg blijft. De ene dag voel ik me zekerder dan de andere, hoe dat komt weet ik niet. ik heb de laatste echo gehad met 11 weken en toen vertelde de gyn dat alles goed was en dat ik echt moet gaan genieten toch blijft dat heel moeilijk. en zou ik elke week wel een echo willen maar ik weet als die dan goed is dat ik de volgende dag alweer ga twijfelen of alles goed is. sizzel@ het is heel herkenbaar ik heb die gevoelens ook. sorry voor mijn klaagzang ! bigdream@ jeetje meis dat is schrikken zeg gelukkig is het bij dat ene veegje bloed gebleven. gelukkig krijg je dinsdag de echo. zal aan je denken maar ik denk dat het een geknapt adertje is. liefs leonie
Bedankt lieve meiden! Ook nu geen bloed meer gezien, ik hoop dat dat zo blijft vandaag! En hoop inderdaad dat ik dinsdag een echo krijg, ze zouden eigenlijk alleen naar het hartje luisteren, maar goed we zien het allemaal wel! Fijne dag lieverds!
die angst is toegenomen omdat ons beebje in 11 dagen maar 7 dgn gegroeid was.. de gyn zei er niets over hoor.. maar voor mijn gevoel is dat gewoon te weinig.. Gyn heeft volgens mij niet eens gekeken naar de data van de vorige echo.. Heeft alleen gezien.. 7 wk. Meer niet.. Heel vervelend. Mag eigenlijk geen echo meer nu, maar ga toch vragen aan de vk of ik nog een echo mag tussen de 11 en 12 weken en niet hoef te wachten tot de 20 weken.. Dat lukt me denk ik niet. Ik vindh et allemaal ook gewoon heel erg spannend en alles van de vorige mk komt gewoon boven. Toen kreeg ik rond deze tijd te horen dat het niet goed was en ben ik bij bijna 11 weken gecuretteerd.. Tis toch maar afwachten.. Maar genieten dat lukt me gewoon nog niet...
Jij mag ook klagen hoor..haha.. doe ik ook! ennuh.. meis : gefeliciteerd met het behalen van de 12 weken grens! Fijn te horen dat ik niet de enige ben die die gevoelens heeft.. ennuh..je mag komen wanneer je wil, als je er even niet aan toe bent hier mee te kletsen moet je het gewoon niet doen! Kuz Sizzel
@Sizzel, wat naar dat je je zo ongerust maakt meid. Ik vind het heel goed van je dat je het met je VK gaat bespreken. Misschien kan zij inderdaad een soort plan met je opstellen waardoor jij wat meer houvast hebt totdat je wat verder bent. Misschien inderdaad nog een echo, en wat vaker langskomen om het hartje te luisteren zodra dat kan. @supermummy, mmmm lekker appeltaart! In welk gedeelte van Spanje woon je, en hoe ben je daar terecht gekomen? (Sorry, ben beetje nieuwsgoerig ) @Leonie, het is zo'n naar iets die onzekerheid. Eerst denk je, als ik die 12 weken maar gehaald heb. En dan ben je zover en dan kun je het nog niet loslaten. Het is moeilijk om zoveel vertrouwen te hebben in je eigen lichaam. Maar als je gewoon goede echo's gehad gehad hebt en je bent al zo ver dan is de kans nog zo klein dat er iets misgaat. Het komt vast helemaal goed. Ik zit er zelf echt op te wachten tot ik het kindje kan voelen, dat maakt het zo'n stuk echter. En misschien dat ik zo'n angelsound ga kopen over een paar weken, om het hartje te horen. Maar ja, dan moet je ook weer afspraken maken met jezelf om dat weer niet te vaak te doen... @bigdream, wat fijn dat er geen bloed meer is. Het was vast een geknapt adertje of zo. Ik zit met smart te wachten tot mijn brood ontdooid is. Ik ben weer zo misselijk van de honger en als ik niet snel eet dan heb ik geen honger meer.
@ Bigdream : Fijn meid dat je geen bloed meer hebt verloren. Hoop dat het iets onschuldigs is geweest zoals een adertjes of zoiets!
Dat hoop ik ook! Ik herken die onzekerheid waar jullie het over hebben ook! Ben en blijf onzeker en voorzichtig. Ik kijk nu echt uit naar dinsdag! Sizzel ik zou als ik jou was de onzekerheid bespreken met de verloskundige, ik heb hele lieve reakties gehad bij mijn praktijk.
@bigdream meid ik duim voor je hoop dat je echo dinsdag gewoon goed is en dat je weer terug klimt op die grote roze wolk ben der dan helaas niet om te horen ofhet goed was maar als ik terug kom hoop ik op goed nieuws @mamanorah bedankt het gaat zeker lukken lekker weekje relaxen voor de rest alvast een fijn weekend kom vanavond nog even snel kijken vroeg in de avond want we rijden morgen om 7 uur alweer aan zalig kijk er echt naar uit
goeie middag meiden, ik heb nog niet alles bij gelezen er word ook zoveel getypt hihihi ik kan het soms niet meer bij houden. ow ja gisteren eindelijk de magische grens van 12 weken gepaseerd. komende dinsdag weer een echo(nekplooi) en hopenlijk draait die eigenwijze ukkie zich dan wel in de goede richting. @bd hey meis ik ben blij dat je geen bloed meer verliest!
@Vivian, fijne vakantie! München is een leuke stad, en vooral de omgeving is heel mooi, frisse berglucht zal je goed doen! @Mamanorah, ik woon onder de rook van Barcelona. Na een vakantiebaantje ben ik blijven hangen doordat ik mijn vriend had leren kennen nu alweer 4 jaar geleden. : Hebben jullie al nagedacht of jullie na de zwangerschap weer willen gaan werken (hehe ja ben er nu al mee bezig) ? Op mijn werk zijn ze gelukkig heel flexibel, en kan daar mijn eigen uren indelen, ochtenddienst middag of avonddienst.Ik zou denk ik 5 dagen van 5 uur willen werken dus van 8 tot 13 of von 17 tot 22. Mijn vriend kan dan precies de tegenovergestelde uren werken. Of ben ik nu veel te optimistisch en is dit veels te veel ?
@Kikkert, gefefeliciteerd met de 12 weken! @supermummy, lekker hoor zo wonen bij Barcelona! Vooral in het voor en naseizoen lijkt me dat heerlijk genieten. Hoe is het met zwangerschapsverlof geregeld in Spanje? Ik werkte voor mijn 1e zwangerschap 38 uur. Na de tijd ben ik eerst 24 uur gaan werken. Maar dat was me nog net iets te veel. Nu werk ik 20 uur, en dat verdeel ik over 4 dagen. Dat bevalt me heel goed. Ik werk meestal 1 hele dag, en dan 3 ochtenden. Mijn man werkt in de horeca dus die begint meestal om 13.00 of 15.00 uur.
Poeh..ben hier ee paar daagjes niet geweest..errug druk.. Nog een weekje en dan ben ik ook eindelijk die magische 12 weken gepasseerd...! Ik begin me weer goed te voelen..niet meer zo ernstig moe..en ook word de misselijkheid minder... Fijne dag allemaal.. En meiden..ik denk aan jullie allemaal...ik vergeet alleen heel veel en kan dus niet op jullie apart reageren...sorry..
Goedemiddag meiden, Nou val maar meteen met de deur in huis, sinds vanmorgen voel ik me opeens niet meer misselijk. Helemaal niet! Heb zo'n Kut gevoel... Kan wel janken. Vorige keer ook opeens geen misselijkheid meer en toen een MA. Gelukkig morgen voor de echo. Pffft daar ben ik wel blij om. Stel je voor dat ik nog een paar dagen moest wachten. M'n gevoel is op dit moment in ieder geval niet goed. Vind het zo erg. Tis vast weer niet goed. M'n gevoel laat me echt niet in de steek. Was het maar morgen.....