Heb ik nog iets gemist van de afgelopen weken? Zijn er nog meer februari mama's bevallen? Met mij gaat het wel oke, regelmatig harde buiken en steekjes hier en daar... eerder duurde het alleen maar een paar uur en nu duurt het al bijna 24 uur... veel 'witverlies' maar voor de rest niets... heb GEEEN idee Schoonmoeder vroeg; 'en, voel je al wat? ' Mijn antwoord was:'Nou, ik voel heel veel maar heb geen idee wat het moet zijn'... Dus... dat is 't wel zo'n beetje... Groetjes!
Ha Lieke, ook aan de rommel dus? Ja er zijn 3 mama's bevallen, Maja82 (foto van haar Lune in mijn album), Knorr en Jollie. Verder rommelen er veel dames dus er zit meer aan te komen.
goedenavond meiden! hoe is het hier! zit nu met mijn laptop in het ziekenhuis op hun draadloos netwerk! ideaal! en kan ik jullie en jullie mij volgen. dus kom straks ff kletsen! eerst zo om half 7 bezoek uur! kom strak uurtje of 8 wel ff kletsen! doei knuffels voor de lieve berichtjes!
Heeeeeeyyyyyy Jomaaaaaa Leuk dat je straks mee komt kletsen. In ons ziekenhuis kan je volgens mij niet internetten.
Super Joma dat je nu weer lekker kunht mee kletsen.. is het vast een stuk fijner.... Tot straks dan maar.. Wij krijgen zo nog visite onverwachts maar ze komen vroeg op de avond..(moet nog maar zien hoe vroeg dat is en vroeg ze weer weg gaan..hahaa) dus wellicht nog even tot straks en anders vast weltrusten en tot morgen... KNUFFFF
tis trouwens vandag ook erg rustig zeg! ben benieuwd hoor.. wel apart dat we nog niet iets van kikkert hebben gehoord.. heeft ze ook gepost heir dan? of ben ik gewoon blind aan het worden?
hoi dames ik kreeg een pb van missn omdat ik al een lange tijd niet actief op het forum ben. jully mogen me wel van de lijst afhalen want het ontbreekt me aan de energie om actief mee te doen. (lees soms nog wel mee hoor) ik wil jully wel even laten weten dat het tot nu toe goed gaat met mij en de kleine. ik wens iedereen alvast een voorspoedige bevalling en een hele mooie kraamtijd. liefs patricia
MamaNorah en Sizzel, ook al zulke mooie buikjes... zo leuk om die verschillen te zien! Joma, super om nu een laptop daar te hebben. Hoop dat je leuk bezoekuur hebt nu en zal kijken of ik er rond 8 uur ook even kan zijn Pipi, jij ook een goede bevalling toegewenst... als je het leuk vind om straks ook te melden wanneer je bevallen bent enzo kun je toch lekker op de lijst blijven? naatje, af en toe is een enorm potje janken ook zo'n opluchting... fijn dat je je weer beter voelt! ichtus, nee nog niets van Kikkert he? oh wacht, volgens mij toch een berichtje vanochtend... zal zo eens terug kijken... Lieke, misschien zijn het toch wel voortekens... maar het zou natuurlijk ook nog allemaal oefenen kunnen zijn... Ik heb net toch nog even kunnen slapen tot half 6, daarna lekker zuurkool op... kan zo genieten van stamppot nu! Vanavond Meet Joe Black op tv... als ik Brad Pitt ergens een lekker ding vind, dan is het wel in deze film... wauw!
En ik heb geen sms gehad en ze zou het laten weten als het erger zou worden. Ik denk dus dat ze lekker rustig aan doet ofzo.
ben ik ook weer even.... eens even lezen hoe het met iedereen gaat. harde buiken, ik weet echt niet wat dat is... ja ik lees er wel over maar heb het volgens mij nog nooit gehad. voel je dat alleen als je op je buik drukt op dat moment, of ook zonder aan je buik te komen met je handen?
De meeste harde buiken die ik heb voel ik alleen als ik m'n buik aanraak. Dan is hij echt overal kei hard. Heel soms als ik rustig zit dan voel ik hem 'opkomen' Voel dan 'iets'. Maar het doet absoluut geen pijn. Kan dus goed zijn dat je ze wel veel hebt, maar het dus niet voeld.
Hier hetzelfde... soms heb ik er eentje en dan wil ik bv opstaan van de bank, dan pas voel ik dat alles keihard is en strak staat zeg maar...
Nika Wij hebben dezelfde maxicosi (papillon toch?), waar heb je dat zonnekapje gekocht voor op de maxicosi en wat kostte die?
Mm nou dan heb ik het in ieder geval nooit in de gaten gehad.. maar ik heb wel eens gelezen dat de een het steeds voelt, en dat de andere vrouw het niet eens merkt. Dus het is niet slecht dat ik het niet heb ofzo denk ik. Wen26 wat een leuk kamertje, erg leuk met die tekst op de muur! Mooie buik ook trouwens!