Februari 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door bigdream, 25 mei 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Ik ga m'n namen hier neerzetten als jullie beloven het niet verder te vertellen... :)

    Voor een jongen vinden we leuk:
    Julin of Julan
    Senne
    Thijmen (maar die hoor je zo vaak dat ik hem niet meer leuk vind :( )

    Een meisje vind ik veel moeilijker maar hebben toch 2 opties:
    Lune
    Jule

    En Juul, vind vriend alleen niet mooi, tss..

    We vinden zoals je ziet de -u- nogal leuk in een naam ;) Ik vind zelf namen die eindigen op -je- of -tje- voor een meisje ook heel leuk, bijv,
    Juultje (goh) of Saartje, Lotje enz. Maarja, m'n mannetje dus weer niet, zucht.. 8) Mirte vind ik leuk, hoor je alleen weer zo vaak en vind Nynthe ook wel leuk, is nog een twijfelgeval :p

    Ik vind het sowieso erg lastig hoor! Ik hou persoonlijk helemaal niet van Engelse namen, of op z'n engels uitgesproken en meisjesnamen die op een -a- eindigen vind ik weer niet mooi omdat je die hier in het noorden van het land zo boers uitspreekt. En de meeste namen vind ik gewoon niet mooi. Pff, wat een zeikerd he haha.
     
  2. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Jemig, weer wat geleerd! :) Wat grappig dit! Had ook beter op moeten letten bij biologie..
     
  3. sizzel

    sizzel VIP lid

    26 mrt 2007
    9.547
    0
    0
    @ maja.. leuke namen joh! Thijmen hou ik zelf niet zo van. hoor je inderdaad erg veel de laatste tijd!
    Ik vind julan en lune erg leuk! hou wel van een beetje aparte namen!

    Ik hou dus helemaal niet van -tje of -je achter een naam.. hihi.. leuk he. zo heeft iedereen zijn voorkeur!
     
  4. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    ik kom nog ff snel reageren, die vrouw zei tegen mij dat bruin wel overheerst maar dan hoef je nog geen kind met bruine ogen te krijgen.

    en trouwens ik heb echt geen voorkeur of het kind nu bruin grijs of pimpelpaarse(kan niet maar ja) ogen krijgt. ik heb zelf bruin(beetje groenachitge)ogen en mijn vriend groen. dus het kan alle kanten op ;)
     
  5. sizzel

    sizzel VIP lid

    26 mrt 2007
    9.547
    0
    0
    oh dat maakt me ook niets uit. Ik heb blauwe ogen en mijn man bruin/groen... kan dus ook alle kanten opgaan!
    vond het gewoon wel leuke info!
     
  6. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    @maja82 ik ken een meisje die heet juulke trouwens de rest van de namen vind ik wel leuk alleen thijmen niet (die zat vroeger bij mij in de klas :) )
     
  7. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    Ben inmiddels wezen douchen! haha

    Kyan heb ik gelezen op een namensite met Ierse namen. Wij zijn namelijk helemaal weg van Ierland. Zijn er 3 weken backpacken, geweldig!

    @maja82: Leuke namen. Thijmen vind ik ook er leuk, maar net als Finn hoor je hem nou zo vaak!

    Lune en nynthe vind ik erg mooi! Met tje op het einde moet je wel oppassen dat het ook leuk is als ze later groot is. Maar het klinkt zo lief he!

    @supermummy: Ben het wel met je eens over Limburg!

    ik ben eigelijk benieuwd naar de haarkleur van mijn kindje! Wij hebben alle 2 bruin haar, maar mijn moeder en zijn vader zijn blond, plus blonde broertjes/ zusjes. En rood komt ook voor!
     
  8. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    @sizzel is ook zeker leuk om te lezen...
     
  9. sizzel

    sizzel VIP lid

    26 mrt 2007
    9.547
    0
    0
    hmm.. ik was vroeg blond.. tot mijn 12e.. toen werd ik langzaamaan bruiner en nu ben ik echt bruin! mijn mannetje is ook echt bruin.. afwachten dus!
     
  10. MamaNorah

    MamaNorah Fanatiek lid

    20 feb 2007
    1.654
    0
    0
    Aha bruin is toch dominant.... Ik dacht ook altijd blauw. :D

    Thymen vind ik ook niet zo leuk. De anders namen wel! Het blijft moeilijk hè om een perfecte naam uit te kiezen. Het moet ook maar net leuk bij je achternaam passen en bij het kindje!

    Ik ben hier heel erg benieuwd naar de haar structuur. Norah heeft heel kleine krulletjes. Je kunt het zelfs haast niet kammen, alleen als het nat is! Het zullen zeer waarschijnlijk bruine krullen worden, maar het kan ook nog bijna steil worden.
     
  11. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    ik was vroeger blond en nu van mezelf donkerblond tot bruin en mijn vriend bruin
     
  12. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    mijn moeder was vroeger sneeuwwit! Net een albino, zeg maar! Toen werd ze blond en daarna rood. En nu... wordt ze grijs!
     
  13. dotje1986

    dotje1986 Fanatiek lid

    25 apr 2007
    1.759
    194
    63
    Ik ben ook wel benieuwd hoe onze frummel eruit komt te zien...
    Aangezien ik rossig ben en mijn vriend donkerblond.. (denk dat mijn rood het gaat overwinnen, maar je weet nooit he)

    En hoe zit het dan als ik groene ogen heb en mijn vriend blauwe. haha?
     
  14. supermummy

    supermummy Niet meer actief

  15. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    @dotje weet je wat je doet je pak een beetje groene verf en een beetje blauw en je mengt dat :) :) als het zo een werkte dan was het allemaal een stukje makkelijker
     
  16. dotje1986

    dotje1986 Fanatiek lid

    25 apr 2007
    1.759
    194
    63
    Haha.. :):) volgens mij is het vrijdagmiddag.. Hier totaal geen zin meer om te werken..

    Nee was benieuwd wat jullie denken wat overheerst.. blauw of groen.. :p

    En ik ben geen limburgse, maar een brabo.. haha :p
     
  17. dotje1986

    dotje1986 Fanatiek lid

    25 apr 2007
    1.759
    194
    63
  18. MamaNorah

    MamaNorah Fanatiek lid

    20 feb 2007
    1.654
    0
    0
    Bij ons 73% bruin...
     
  19. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    bij mij bruin 75%, blauw en groen 12,5%
     
  20. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    50% bruin en 44.7% groen en 5.2% blauw. dus bij ons zal het bruin of groen worden
     

Deel Deze Pagina