nou meiden ik ga bryan even wassen en dan lekker de fles en dan ga ik naar mijn pap en mam toe moet er even lekker uit. Tot straks
ik heb gewonnen, ze heeft weer ff liggen pitten.hihi Ga zo de borst geven en dan ff smurfen scoren bij de ah. Wil ze graag allemaal hebben. dus geef teveel geld uit aan produkten die de kast in gaan. Kom op meiden even gaan bevallen.
Ik hoop ook voor je dat je voor maandag bevalt! Bij mij duurt het nog 2 weken voordat ze mij gaan inleiden....
kom op beebs! die marathon moet wel echt een marathon blijven he! hihi dus laat jullie maar eens zien aan jullie paps en mams!
@ Murmel : wij gaan de strijd natuurlijk aan met jullie bij de mamma's! haha.. alleen moeten we dan nog wel heeeeeeeel veel schrijven, maar we gaan het proberen!
** INBRAAK ** Hey meiden. ik wilde jullie voor alles ff suces wensen of feliciteren met jullie beebs. ik moet nog een tijdje wachten voordat de mijne komt zat me vanmorgen namelijk af te vragen of er vandaag kindjes zouden komen en zo te lezen al eentje, nou succes met alles en als de kleine beebs er zijn. geniet ervan. liefs susanne ** UITBRAAK **
Gefeliciteerd met de geboorte van Kaylee.. Toch een schrikkelkindje! Geniet lekker van de kraamtijd met je gezinnetje!
Toch wel een schrikkelkindje, dat is toch mooi! Mijn zoon is vandaag precies 5 maanden oud, ook leuk!
Goedemiddag dames, @ Amsy.. hoe is het nu bij jou? Al iets doorgezet? @ Naatje.. hoop dat er bij jouw ook de weeen regelmatig gaan komen..! @ Supermummy.. bij jouw ook nog niets.. jammer hoor! @ Daisy/Sjalotjuh.. gefeliciteerd met de 40 weken! Ik verlies sinds gisteren ineens erg veel slijm. Dus heb weer een beetje hoop gekregen. Ik weet nu dat er iets aan de gang is. Hopelijk mag ik nu snel de kleine in mijn armen sluiten. Verder weer lekker onrustig geslapen.
*Break* Meiden, ik wil jullie heel veel succes en sterkte wensen met het gerommel. Ik hoop dat jullie beebjes gauw komen. Succes meiden
Dotje1986, Hier nog helemaaaaaaaaaaaaaal nix We moeten gewoon geduldig zijn, nog maximaal 1 week voor ons . Misschien heb ik me gewoon in mijn berekening vergist? Dotje wij lopen gelijk op,,wannneer was jouw dag van de laatste menstruatie? mijne 19 mei. Amsy, is waarschijnlijk al bezig, sinds vanochtend geen bericht meer van haar!
Heey dames, nog een paar uurtjes en dan is februari voorbij. Maar dan maar begin maart hoor. Jullie sluiten straks toch wel bij ons bij de mama's aan he? Is toch ons clubje geworden. Hier komt de kleine meid weer eens niet in slaap. Zo zielig, ze probeert het wel, maar lukt gewoon niet. Ga zo toch maar even met haar wandelen, dat helpt vaak wel.
* Inbraak* Meiden die al bevallen zijn, Gefeliciteerd! En geniet ervan! Meiden waarvan de baby's te eigenwijs zijn om eruit te komen: Kom op kleintjes! Papa en mama wachten! Meiden heel veel succes! Groetjes een Juli mama! *uitbraak*
Tuurlijk blijven wij bij de feb mamas, bij de maart mamas heb ik in ieder geval niks te zoeken . Arme Tess, misschien dat een stukje idd helpt om haar in slaap te krijgen.
JEEEEEEEEEEH... MamaNorah.. SUPER GEFELICITEERD Met dochter KAYLEE... Daar was ze dan.. toch nog snel gegaan volgens mij.. Fijn dat alles goed is en nu intens genieten he... KNUFF
heb mijn avatar aangepast.. is de enige foto nog die ik zo snel op mijn pc kon krijgen, maar tis van vlak na de geboorte nog in het zh.. hij is hier net gewogen...
He jeetje, nog niet alle mama's bevallen, balen hoor dat de maand nu om is! Hou vol ineens denk je... 'ik geloof dat het begint' tenminste zo ging het bij mij! Hier begin ik net weer een beetje bij te komen, vannacht voor het eerst een beetje meer geslapen. Niet om een leuke reden, ik moet namelijk stoppen met tobben met de borst en op fles over gaan. Daardoor wel een tevreden dochtertje die braaf sliep vannacht en nu voor het eerst goed aan gekomen is... Helaas, ben er erg verdrietig over maar t is wel lekker dat Kiara nu zo tevreden is!