misschien waar... ik heb het gevoel dat ik dan altijd degene ben die het weer goed wil maken, hij is dan zo koppig, lijkt net alsof het hem niets interesseert... raak ik overstuur, blijft hij gewoon dat achterlijke spelletje doorspelen, blik op de tv en geen kick terwijl ik aan het huilen ben... snap daar niets van en word dan alleen maar kwader en kwader!
ja lach maar zal eens kijken of er zo nog iets met hem te doen valt... soms is het ineens goed als ik hem ff een por in z'n zij geef, maar heb vandaag het idee dat ik het dan alleen maar erger maak... maar goed, misschien wordt het toch nog leuk als we zo die rondleiding hebben gehad en ff gaan shoppen...
hallo dames, pff ik heb er erg druk gehad en de komende week ook nog daarom reageer ik op het moment ff heel erg weinig. liefs kikkert
hmm... daar kan ik me iets bij voorstellen.. Mannen weten ook vaak gewoon niet wat ze moeten doen als een vrouw huilt... Dan klappen hun emotioneel dicht... Terwijl wij onze emoties de vrije loop laten.. Dat is denk ik toch wel het grote verschil tussen mannen en vrouwen.. Maar kom op meid.. Je hebt een super geweldige echo gehad vandaag dus geniet ervan... (en probeer dat samen te doen met je mannetje!)
je hebt gelijk zal zo eens die zwarte vegen van m'n wangen gaan poetsen en naar beneden... misschien is het al wel weer ok... hahaha
het is je vergeven hoor! als je na volgende week maar wel komt helpen met de pagina's aan te vullen tot ruim 2000 hoor!
succes! komt helemaal goed! lekker gaan genieten joh! jullie krijgen een mooi gezond kindje! Wat wil je nog meer!
En ik vind vaak daarna dat ik me onwijs heb aangesteld. En dan is het meestal ook weer goed! Maar och wat klinkt het me allemaal bekend in de oren. Maar ik ben ook gemeen hoor, als ik iets wil, dan ga ik heel zielig doen en meestal geeft ie dan mijn zin, haha.
zooo ik kom eff zuuren hoor eff een vraagje voelen julie ook de baby de eene dag meer als de andere dag?want ik heb onze kleine meid gistermorgen voor het laats gevoeld en ikbegin me een beetje zorgen te maken,want de dagen er voor voelde ik haar toch wel geregeld op een dag en nu hellemaal niks meer . herkend iemand dit ?
ik kom jullie idd na volgende week weer helpen met de pagina's te vullen. @fempke ik voel de kleine ook de ene dag meer als de andere, vandaag is ukkie heel erg druk en gister viel het mee.
bedankt voor julie snelle reactie pfff at lucht toch wel eff op want ik begon me toch eff zorgen te maken.