whahahaha.. echt een stel neuroten hier met een teldwang.. hihi.. zo grappig om te lezen.. was pas nog een keer op radio 538.. ging over dwangmatigheden.. nou echt de meest rare dingen kwamen voor bij... zo grappig om te horen! Iedereen heeft trouwens wel een dwang of tic! Sommige weten niet eensd at ze 'm hebben! Ok.. nu ga ik weer ff naar mannetje en dochter! Fijne avond allemaal! Hier gaat dat zeker lukken!
Ik heb al 2 tassen ja maar de ene is een rotding en de andere is kapot. En dan heb ik nog een kleintje en 1 waar bijna niks in kan. Het is deze: http://link.marktplaats.nl/191818233
4 witte hema rompertjes zonder mouw, 2 gekleurde met lange mouw en een grijze met een plaatje met korte mouw.
twee 1delige baby-pyama's... Vind ik zo lekker. Fris gewassen en dan zo'n 1-delige pyama aan, dan is ie weer echt even baby .
Leuke kleertjes hoor. En inderdaad, voor meiden hele rekken en voor knullen weinig leuks. Sizzel, euhhhh, foto's van slapende Nora bij papa? Papa in bad mag ook wel hoor. Oooooh ja, ik heb nog foto's van Luuk met papa in bad maar ik moet ze wat aanpassen, papa's slurf is af en toe in beeld namelijk
Hier dus neit aan de borst, maar de fles is ook fijn hoor ... Hoewel ik dat aan de borst soms wel mis hoor! (volgende ga ik echt langer bv geven! hoop ik)
stom eigenlijk, maar soms kan ik wel janken als hij zo'n pyamatje aan heeft! zo lief en schattig vind ik het! echt zo'n knuffelbaby'tje wordt hij dan! *snik*