Als ik voor die tijd mijn rijbewijs haal (wat ik hoop, maar niet verwacht) dan kom ik! ! ! ! ! ! ! ! !
Zullen we anders een dag in maart prikken? In februari zal er in elk weekend wel een verjaardag worden gevierd. Anders maken we Hyves even een lijstje met voorkeuren. Wat sneu dat er verschillende baby's zo overstuur zijn geraakt door de kerstdrukte. Volgend jaar gaat dat allemaal alweer een stuk makkelijker. Mensen die het beter weten, gelukkig zijn ze wel wijzer dan mij daarmee lastig te vallen. Nee hoor, maar mijn familie (vader en zusje) zitten 100% op mijn lijn en Koos zijn familie... Ach, die hebben heel erg veel meningen, maar vallen alleen Koos daarmee lastig. Hij verdient dat ook wel een beetje want hij heeft de afgelopen 20 jaar commentaar gehad op de opvoeding van zijn broers en zussen dus nu is hij aan de beurt. Gelukkig heeft hij een brede rug!
Een datum in maart vind ik ook oke hoor. Sofie heeft haar neusgaten ontdekt Elke keer verdwijnt haar halve vinger erin. De grootste lol heeft ze dan haha!
hihi melige Dees... Ja ik vraag me af wanneer we er af vliegen. Misschien doen ze het vannacht? Of zijn ze nu druk bezig met de voorbereidingen en opeens is het *WEG* Nou, dan kletsen we op hyves toch verder? Of op het forum van kikkert. Dat is misschien wat overzichtelijker?
Ik denk dat het wel weer een tijdje duurt,,eerst zou het toch eind november zijn? nog 20 min en dan ben ik weer klaar met werken
Voel je je er al sterk genoeg voor? Hoeveel uur per week is dat dan? Boney werk jij altijd s'middags?
Jemig,straks loopt iedereen elkaar te zoeken met al die verschillende sites....hi hi hi. Ach, die cadeaus...tja, groot,kleurrijk, lawaaierig speelgoed, dat Tess het einde vindt. Maar mama vindt de kamer al zo vol en iets wegdoen....ja, kan, maar ze speelt nog prima met al dat (iets minder lawaaierig) speelgoed. Dus voorlopig zolder en dan komt het vanzelf een keer beneden. Ik baalde gewoon, want mijn zus en ik mochten iets uitkiezen voor 30,-. Ik had een zandbak uitgekozen en mijn zus een loopwagentje. Maar mijn moeder wilde perse iets geven waar ze NU mee spelen konden. Nou, dan moet je het ook niet vragen..... Ach, ik was gewoon irri door alles en dan is niets goed. Ik heb ook wel een brede rug, maar ik bijt echt wel van me af hoor. Ik mag best zeggen dat ik niet gediend ben van al dat commentaar. Nu weet iedereen tenminste waar hij/zij staat. Ik heb net boodschapjes gedaan en Tessje is aan het ontwaken, dus zometeen een broodje eten. Dees, lekker melig ja? Hoort bij dit soort dagen. Kan ik ook wel gebruiken, dus helemaal prima. Sm, wil je Meiske niet zo plagen met de admi....da's niet aardig. Blijf maar lekker zitten hoor Meiske, die rekeningen lopen (helaas) niet weg.... Fenne al aan de wandel...jemig, wat gaat het toch hard! Meeting, waar dan? Als het ver weg is, dan haak ik af....En in Maart ben ik zelf jarig, dus moet sowieso kijken of ik dan kan.