Hoe ik me voel? Heel raar maar het wisselt dus erg. Het ene moment lekker en het andere moment beetje down. De verjaardag zit eraan te komen en daar zie ik wel tegenop. Voor Luuk willen we dat het feest is maar ik wil Thijs* ook niet vergeten die dag. Ik moet nog steeds een kaarsje gaan halen in de vorm van een gebakje om bij Thijs* neer te zetten die dag. Luuk is, op wat hoesten en snot na, weer helemaal opgeknapt. Mijn vloeien is bijna over gelukkig want jeetje, wat was dat erg. Luukje heeft gegeten en straks eten wij wat restjes van gisteren. We hebbe beiden niet veel trek. Het was vandaag een rommelige dag met veel hangen en dutjes tussendoor. Luuk was vannacht weer om 2.45 wakker en wilde niks. Na een kwartiertje huilen is hij weer gaan slapen en was om 6 uur weer wakker. Dat hij rond 7 uur kwam is maar 1 week geweest, nu is 6 uur weer zijn tijd als vanouds. Komen jullie trouwens nog zwemmen in onze vakantie? Lijkt me zoooo leuk!
oja.. jullie gingen op vakantie in heijderbos he.. wanneer was dat nou? was dat nou de 23e? Ik moet namelijk dat weekend werken.. grrrr... Manlief vind het ook wel duur voor een uurtje.. (an is nora ook al moe..) want dan betaal je iets van 15,- of zo.. Maar ik sluit niks uit!
Zo, ff klaar met spammen Sizzel ik heb je foto lekker nog gezien Superleuk! Echt heel schattig zo saampjes.. Dees en Sizzel samen zwemmen? Gezellie
Wij gaan morgen trouwens een luchtbevochtiger kopen. Ik heb net een plantenspuit helemaal leeggespoten op Lune haar kamer en de waterkoker een kwartier laten koken en de luchtvochtigheid steeg van 28% naar 50% en ze heeft nog niet gehoest sinds ze op bed ligt.. Die droge lucht is dus echt de boosdoener. Lune gaat morgen naar het kdv en dan gaan Jeroen en ik eerst naar de Ikea en dan naar Saturn voor zo'n luchtbevochtiger. We gaan trouwens een kast kopen voor Lune haar speelgoed, is alvast een verjaardagskadootje (maar goed dat ze haar verjaardag nog niet doorheeft anders had ze dat echt niet gepikt hihi)
Deze kast: Alleen dan met groene en/of witte bakken ipv rood en het model zijn we nog niet helemaal over uit. Misschien doen we ook wel gewoon een rechte ipv trapsgewijs.