goeie middag meiden, de vakantiegangers zijn weer back in town . we zijn gisteren al thuis aangekomen ipv vandaag we wilde lekker naar huis. ik zal een van deze dagen een paar foto's plaatsen van de vakantie, eerst ff wassen enz.... knuffie
Debie ,ik heb geen ors in huis. Zal het straks voor de zekerheid halen om het gewoon in huis te hebben. Mys, ik heb haar net nog getempt ze heeft nu nog maar 38 dus het valt mee gelukkig. Dees, dat klinkt heerlijk,wat een lekkere lunch! Ik vlieg effe naar de winkel
he kikkert welcome back... dees klinkt als een goeie lunch tot hoelaat moet je werken? sm gelukkig maar dat het al minder is....
Wrom nie? Tot een half jaar voor de zwangerschap rookte ik af en toe een jointje hoor.... Verschil is dat ik nu buiten ga staan nu Luuk er is, tenminste, als ik er 1 ga halen dan he, anders ga ik niet buiten staan . Veulsssss te koud.
je moet het natuurlijk helemaal zelf weten.. ik zeg heus niet dat je dat niet mag... maar ik denk gewoon te weten dat je het toch niet doet
Ik heb een hekel aan roken ja vooral omdat ik het vind stinken. Ik vind wiet lekker ruiken. Maar kweenie of ik ga hoor.... Eigenlijk wil ik het niet meer doen maar zo af en toe, in het weekend, heb ik er weleens trek in.
haha nee hoor dees zelf vind ik de lucht van wiet echt zo'n beetje het ergste wat er is, moet er altijd bijna van overgeven. Daarnaast heb ik een gruwelijke hekel aan alles wat met drugs te maken heeft en zal het persoonlijk dan ook nooit doen. Vind het ook beetje not done als je eenmaal volwassen bent en kinderen hebt, vind het iets voor tieners. Echter lacht paul me altijd uit om mijn uitgesproken mening over drugs en heeft zoiets van joint op zijn tijd kan best, doet ie gelukkig niet omdat ik ervan walg. Maar als jij het vind kunnen en wilt, waarom niet?
Ik vind het wel een verschil met hoe je drugs gebruikt. Ik rook er misschien 5 per jaar ofzo. Ik neem 2/3 trekjes en leg hem weg en daarbij zal ik nooit binnen roken en ook niet als ik alleen ben en de zorg voor Luuk heb. Ik zal het doen als Olaf thuis is (als ik het al ga doen he). Kwartiertje Mystery?