och ja , misschien ooit rust momenten ... toen we op vakantie waren heb ik ook eigenlijk alles gedaan met bryan ... ownee , ron heeft gebadderd met hem ( kon hij zelf ook in bad , ) .... maar de rest is for me
ik zou graag eens met een vriendin afspreken maar das ook erg moeilijk, de een is zwanger heeft nog een kleine van 4 en werkt 30uur, de andere heeft een kleine van 3 maand en werkt 36uur en voor de rest heb ik niet veel "beste"vriendinnen.....en om nou helemaal alleen iets te gaan doen daar hou ik niet zo van..... maar ik begrijk wel wat je bedoelt hoor
Maar dan nog Naatje, wel of geen lastige fase.....dat uurtje per week voor jezelf is net zo belangrijk. Het hoeft niet gelijk een hele middag te zijn....maar een uurtje per week doet wonderen.
Ja Kikkert, aan zoiets zat ik ook te denken. Of een buurvrouw/zus/collega keer mee de stad in vragen ergens iets drinken?
goedenavond meiden heb niet terug gelezen sorry ik heb het nu te druk om jullie bij te houden, maar denk wel aan jullie hoor vandaag bij ikea een stuk keuken bijgekocht en is mars (met zijn zieke kop)vandaag aan het plaatsen, straks nog meer ruimte en kastjes heb dan een u keuken. voor de rest ben ik deze week ook te druk om bij te houden Morgen moet ik extra werken, gister belde mijn baas, mijn bedrijfsleidster ligt met acute dikke darm ontsteking in het ziekenhuis, en ja dan komt het allemaal op mij neer dus ben als goed is woensdag middag en alleen donderdag vrij. allemaal een dikke knuffel
Nee, ik heb ook nooit meer een keelontsteking gehad. Nog wel regelmatig oorontstekingen, maar goed....je kunt niet alles hebben, ha ha ha.
buurvrouw heb ik wel een oude vrouw en aan de andere kant een jonge meid maar die is nooit thuis .....zus heb ik niet en collega´s ook niet ivm school en daar zitten alleen hele jonge grietjes
Joma is weer lekker druk druk druk.....En volgens mij is Marcel net zo erg, ha ha ha. Laat je wel even een fotootje zien als de U-keuken af is?
Heb je helemaal gelijk in hoor! Alleen heb ik geen vriendinnen, en met mijn zussen heb ik ook niet echt veel. Als straks de pup wat groter is, kan ik lekker met hem wandelen, is ook ontspannend, of lekker hardlopen. Laatst ben ik naar de Thermen geweest, dat vond ik ook heerlijk, dus dat ga ik vaker doen
Ptverdroei, Kikkert, je emigreert maar mooi naar Overijssel en dan gaan wij wel kopjes koffie drinken! Nouja, thee ook goed?