Februari 2008 Mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door MissN, 2 feb 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. naatje070

    naatje070 VIP lid

    24 jul 2007
    5.531
    0
    0
    huisvrouw
    Den Haag
    Hieperdepiep hoera!!!
    TESSA IS 1 JAAR!!

    Van harte gefeliciteerd! Maak er een leuke dag van! Ben benieuwd wat je van de balonnen vond die mamma heeft opgehangen...
    Boney en Peter jullie ook gefeliciteerd!
     
  2. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    Goedemorgen!

    Tessa! Gefeliciteerd! Maak er een mooie dag van!

    Dylan en Elena lopen los! wauwie super

    Lune kruipt! ook super! ( Finn rolt alleen)

    Ik ben om 5.30 opgestaan en moet over 10 minuten de deur uit. Moet om 7.30 beginnen. eerst naar het station lopen bleeeeh. Vanavond bij m'n schoonouders slapen omdat de eerste trein pas om 8.02 uur gaat op zondag :(

    Fijn weekend allemaal!
     
  3. Wen26

    Wen26 VIP lid

    16 jun 2007
    12.487
    1
    36
    Lieve mooie Tessa, gefeliciteerd met je 1ste verjaardag! En ook voor je papa & mama natuurlijk een prachtige dag toegewenst!
     
  4. Wen26

    Wen26 VIP lid

    16 jun 2007
    12.487
    1
    36
    Ik schiet nu ineens in de stress... had ik al verwacht dat dat zou gebeuren, ik ken mezelf ;)

    Moet vandaag:

    10:00 uur taart ophalen
    boodschappen doen voor feest morgen
    huis poetsen
    cake bakken
    naar de kapper

    en dat alles voor 15:00 uur want dan komt er visite die morgen niet kunnen...

    kortom: ik kan niet meer slapen!
     
  5. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    Goedenmorgen

    TESSA VAN HARTE MET JE 1E VERJAARDAG DAT JE MAAR EEN GEWELDIGE DAG MAG HEBBEN ,PAPA en MAMA OOK VAN HARTE

    zo ben op mijn werk en mag nu aan de slag doeidoei
     
  6. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    Fenne en mama en papa ook al een gezellige dag vandaag!
     
  7. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Tessa van harte gefeliciteerd met je 1e verjaardag!

    Een hele fijne dag vandaag! Ook voor papa en mama!
     
  8. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    24 sep 2007
    9.650
    2
    0
    TESSA gefelisiflapstaart met jouw eerste verjaardag. Ik wens jou en alle mensen om jou heen een hele fijne dag toe!
    Wen, succes met de voorbereidingen.

    Maja, kruipen is toch ook superstoer! Lune doet het gewoon hartstikke goed, dus wees jij maar trots!
     
  9. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Tessa gefeliciteerd met je 1e verjaardag! Ik hoop dat je een hele fijne dag hebt vandaag met papa en mama en al de visite! ;)
     
  10. sizzel

    sizzel VIP lid

    26 mrt 2007
    9.547
    0
    0
    LIEVE TESSA!! GEFELICITEERD MET JE 1E VERJAARDAG! MAAK ER EEN HELE LEUKE DAG VAN SAMEN MET PAPPA EN MAMMA EN AL JE FAMILIE EN VRIENDEN!!
     
  11. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Mogguh!

    Debora, klinkt niet echt als een leuke zaterdag zoals je het omschrijft.. Werkze en succes vandaag!

    Wen, oejee.. Ik zou ook stressen met zo'n schema :) Maar met een strakke planning moet alles in orde komen. Succes en veel plezier met de visite! En ben benieuwd wat je gaat doen met je haar. Wel foto he? :D

    Werkze vandaag Joma! Hoe zit het eigenlijk met jouw sollicitaties?

    Hoe is het verder met iedereen? Met Dwaas en Dees? Denk aan jullie meiden.

    Hier alles prima. Lekker geslapen vannacht. Wel 1x eruit geweest voor Lune en Jeroen is ook nog een keer geweest. Ze werd even voor half 8 wakker.
    Vandaag even naar de Intratuin denk ik en misschien nog even naar wat woonwinkels. Er moeten ook nog boodschappen komen en ik moet eigenlijk mijn verzoek voor mn studie ook afmaken.
    Morgen naar Jeroen zijn ouders, die vieren hun verjaardag voor de familie. Zijn beide ouders zijn jarig in februari, ze vieren het allebei apart en 1x voor de familie. In totaal 3x dus en van ons wordt verwacht dat we er bij allle keren bij zijn :( Dat zijn dus 3 zondagen in februari. Die mensen zijn lang niet wijs.

    Nou, ik ga mijn dochter even aandacht geven. Even boekje lezen denk ik, gezellig :D

    Fijne dag iedereen!
     
  12. debie

    debie VIP lid

    5 jun 2007
    8.533
    0
    0
    Lieve Tessa van harte gefeliciteerd met je eerste verjaardag, een hele fijne dag en dat je maar lekker van de taart mag smullen.

    Boney en Peter natuurlijk van harte gefeliciteerd met jullie dochter.

    Maja; Lune gaat ook snel dan ineens, leuk he als ze ineens gaan kruipen ipv tijgeren, gaat er een hele wereld voor ze open.
     
  13. debie

    debie VIP lid

    5 jun 2007
    8.533
    0
    0
    joehoe, de dipstick geeft twee lijnen.

    Zijn jullie ook op de hoogte van onze plannen voor vanavond ;) :)
     
  14. sizzel

    sizzel VIP lid

    26 mrt 2007
    9.547
    0
    0
    Wen in de stress...succes ;)

    Elena en Dylan lopen! WAUW!

    Lune kruipt! JEEEEJ!

    hmmm debora.. niet echt een ideaal weekend!

    Maja...3 x verjaardag vieren en dan ook verwachten dat je er 3 x bij bent.. no way.. dat deed ik echt niet.. Het staat op een laag pitje.. maar ik heb ook nog zoiets als een social life..
    whahahahahaha.. ;)

    Joma werk ze! Doeidoei!
     
  15. sizzel

    sizzel VIP lid

    26 mrt 2007
    9.547
    0
    0
    :) :) :) klussen thuis he... zoiets toch? En dan niet in de zin van behangen of hameren.. ;)
     
  16. Mystery

    Mystery VIP lid

    21 jul 2007
    10.361
    0
    0
    Tessa gefeliciteerd met je verjaardag meisje , geniet er van pap en mam !!

    @ suus , * die vroeg dat geloof ik * ja was op het kinderdag verblijf die frietjes ,. ivm de carnaval :)
    @ dylan en sofie , heel knap van jullie !
    @ wen niet stressen meid :D dan gaat het juist mis :)


    de rest heb ik niet bij gelezen ,
    moet zo aan de gang me schoonouders komen vanmiddag * ja ja jullie lezen het goed * heb er totaal geen zin
    in maar goed
    gisteren bij de wijk geweest , bryan weegt nu 11.6 kg en is 78 cm lang :D ..
    ook ben ik erg trots , want bryan kan al een tijdje van die figuurblokjes in het juiste vormpje doen
    die vrouw van de wijk vroeg heel verbaasd , kan hij dat al , ja al een tijdje
    ow ......... maar dat hoeven ze pas bij 1,5 a 2 jaar te kunnen :D :) * TROTS*
    en het vierkantje en driehoekje bij 4 jaar :D hij kan dat gewoon al ... hihi ,..... even trots hoor sorry :)

    nou zo me brommertje halen :D jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej , gelijk uit proberen want moet even naar de winkel :D

    zo dat was me lap tekst weer !
     
  17. debie

    debie VIP lid

    5 jun 2007
    8.533
    0
    0
    haha,
     
  18. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Wat een klote nacht gehad zeg! Rosalie die werd om half 10 krijsend wakker. En die ging pas weer om 11 uur slapen. :( Dat was al klote, belde Vincent om 22.45 dat ze muts van een collega waar die bij meerijd de auto in garage had gezet die maar tot 22.00 open was. Na op het politieburo geweest te zijn die meldde dat het openmaken van de garage 600 euro zou kosten. Hadden ze besloten om maar naar de trein te gaan lopen. Aangekomen op Utrecht Centraal, hadden ze de laatste trein naar Zoetermeer gemist! Maar dat liet Vincent ook pas een half uur later weten, dus ik smste wat de planning nou was, want vond niet dat ie me de hele nacht alleen kon laten zitten met een lastige baby. Belt ie op dat die collega bij een kennis was gaan slapen! Ik was ZOOO pissig! Dan ben je zo stom om te lezen en dan laat je gewoon je collega's ergens in Utrecht staan! Ik had echt aangeboden de taxi te betalen, maar goed.
    Ondertussen hoorde ik pas een uur later weer wat van Vincent (hij ondertussen te veel gezopen) en zou de moeder van ze collega em naar huis brengen en hij zei ik bel je over een kwartier (02.15) wel. En ik wachten en wachten wachten, uiteindelijk zelf maar gebeld 3.30 wat nou de bedoeling was. Ging die helemaal uit ze dak dat ik aan het zeiken was en dat ie wel langs de snelweg naar huis ging lopen! EIKEL!
    Is die uiteindelijk gaan wachten op de trein van 06.06 en kwam de klootzak om 07.15 binnen wandelen. Resultaat Rosalie en wakker ik maar een uur geslapen en misselijk want meneer heeft een kegel van hier tot Tokio! Dus hij ligt nu lekker te slapen en ik zit geirriteerd op met Rosalie. Die kan echt lachen straks! Ga em denk maar wakker maken met Pannen en Pollepels ofzo!

    Sorry dat het zo'n heel ego verhaal is geworden, maar moest het ff kwijt!
     
  19. debie

    debie VIP lid

    5 jun 2007
    8.533
    0
    0
    wen; drukke dag dus. Komt vast allemaal in orde voor 3 uur, fijne middag iig.

    en 3 keer op dezelfde verjaardagen komen gaat mij ook wat ver.

    sizzel nieuwe banner? Erg vrolijk
     
  20. Mystery

    Mystery VIP lid

    21 jul 2007
    10.361
    0
    0
    owja , bryan had ook zijn prikjes gehad , de eerst zonder huilen de 2de met een beetje huilen .. die was heel gemeen :(


    @ luna ,knap je kruipt meis , nou ga mama het leven maar eens lastig maken lieverd :)
     

Deel Deze Pagina