Ja, volgens mij zit dat bij de verpakking van de gordijnen in.. Heb gewoon hele simpele witte van de Ikea en daar zit een soort band bij in. Maar je moet het gordijn toch afknippen? Waar zet je die band tussen dan? Er zitten ook lussen aan maar die knip ik eraf want ik heb van die haakjes. Pff.. waar ben ik aan begonnen haha!
SM echt goed hoor dat je die lessen doet, niks om je voor te schamen. Vivi, ik duim voor je dat je niet opgeroepen wordt. Tessa en Bryan, beetje lief zijn voor mama he! Ik ga omkleden, leentje op bed leggen en.. klussen! Hi, hi.. Oeh ik heb n heel stoer tafelkleed gezien, maar dat kost me bijna 70 euries, beetje veel, maar hij is zo leuk! Erik zou er denk ik 5 euro voor over hebben dus ik kan t niet maken.. hmmm.. dan maar verder zoeken. Fijne dag!
Vivi, balen van je nacht! Klinkt ook wel heel dramatisch 'hebben het overleefd'.. Ik duim voor een rustige dag voor je Ik blijf aan het duimen haha! Geen probleem hoor, doe het gewoon even tussen de werkzaamheden en het forumen door.. Joma, ik ga vandaag die kippepootjes van je proberen, leken me erg lekker! Wat is lekker om erbij te eten? Wil een beetje gezond.. Rijst ofzo?
Je hebt ook ander band die je niet kan strijken... zeg waarom denk je dat ik het heb gestreken en gevouwen... hi hi.. verder kan ik je geen goed advies geven. T is ook niet echt een leuke klus of zo, dus succes! (Ik zou toch maar mn moeder bellen )
Succes mom! Ik ga even een broodje eten. Daarna even stofzuigen en dweilen en met de gordijnen bezig.. O nee, ik moest nog een was opvouwen. Ehm.. even denken wat een handige volgorde is..
Gewoon aan beginnen Maja, ik ben ook echt niet goed in dit soort dingen. Ik heb afgelopen jaar de gordijnen van de kamer van Sara ook korter gemaakt, met strijkband. Een stuk afknippen maar wel nog genoeg overlaten, zodat je het kan omvouwen zodat er een soort van zwaar stuk aan het eind van je gordijn zit ( zo blijven ze mooi naar beneden hangen!)Mijn man is HEEEEEEEEEEEEL kritisch maar hij vond de gordijnen perfect
Hmm.. ok, thanks.. Ik ga straks een poging wagen. Dit zijn trouwens wel hele dunne (doorzichtige) gordijnen, kan je dan wel zo'n stuk omvouwen en strijken? Lijkt dat niet stom?
Ha, ha die vivi.. je zit er toch niet mee he.. ik dacht begin van begin 30.. dus valt wel mee hoor! Je ziet er gewoon wijs uit 8) En jij dacht dat ik 20 ben?
Nee hoor maja, kan best. Weet niet hoe breed dat strijkband is? Ik zou de gordijnen ophangen en dan afspelden. Incl. zoom. Dus een stuk omvouwen zo breed als dat strijkband. Dan afspelden. Dat opmeten en de rest afknippen. Is best een precies klusje, maar helemaal niet moeilijk. En als het af is ben je helemaal trots.
Hehe raar is dat he, hoe we ons iemand voorstellen. Ik had bijvoorbeeld bij Ichtus ook een 'ouder' iemand voorgesteld, ik vind haar gewoon zoveel wijzer Ze is misschien een jaartje ouder als ik.
Zo ik ga maar eens een route uitstippelen voor onze reis in marokko, we hebben nu een week meer, dus ik wil eigenlijk wel helemaal tot het zuiden naar Marrakech rijden.
Weltrusten vivi, ik hoop dat t wat helpt... zo .. bakkie leut doen, opruimen en dan staat mijn hulp op de stoep.. aaaaah spannend... oh, ff 'voor' foto's maken! Ik spreek jullie einde van de dag weer. Veel plezier vandaag allemaal! (En als ik wat van mijn sollicitatie hoor zal ik t laten weten, t is maar goed dat ik ga klussen, want de zenuwen nemen toe.. ff mijn mobiel zoeken, straks heeft die man al gebeld!)
Jemig wat een tips cool Bones, ik ga precies doen wat jij omschrijft.. Alleen zonder spelden want die heb ik niet.. 8-[ Beetje op gevoel dan maar...