Zo Marc is thuis en warmt het eten even op. Is nog over van gister: licht broccolisoepje en pasta met pesto, broccoli, paprika en kaas. Had gister een culinaire bui!
zo eten! Doeg doeg! oh ja Finn heeft wat nieuws: hij kan ja knikken en doet dat nu dus de hele tijd en dan zo heeel overdreven met z'n ogen knipperend! haha
Hello ladies! Vandaag de hele dag gewerkt Ben kapot! Maar moet nog ff wakker blijven voor X-factor Vin is pas laat thuis vanavond die is weer uit eten met ze werk.
Ik wilde even komen zeggen dat ook ik het SUPER vind Ichtus! Sizzel, ik wist ook niet dat Nora deze week haar bandje zou krijgen... wat fijn dat het goed gaat en ze kan horen aan beide kanten! Wordt helemaal blij van zulk nieuws! Hier rustige middag gehad... nog even gaan winkelen met Fenne, gewoon boodschapjes enzo... Nu zo even eten halen... geen idee wat, maar wel iets magers (want ben aan de lijn en al 2 kilo kwijt deze week!) en dan ploffen we heerlijk op de bank samen!
Ichtus gefeliciteerd zeg! Wat zul jij blij en opgelucht zijn! Sizzzel, wat zal het raar voor Nora zijn om opeens geluid van 2 kanten te horen. Ze zit zeker steeds verbaast om zich heen te kijken? Wel heel positief dat ze ook echt kan horen met die ene kant.
Hier een avondje voor mezelf. Ik ga zo maar eens koffie maken en kijken wat er op tv komt. Wel wil ik straks gaan douchen of in bad en ik wil echt VOOR 10u in bed liggen. Het liefst om half 10 al.
Zeg waar is iedereen! Ik zit te zoeken voor een nieuwe telefoon. Heb net gebeld met kpn. Beetje ingewikkeld vehaal, maar ik heb nu een abonnement via debitel. Die stopt er mee en gaat per 10 april over naar kpn. Als ik nu overstap met een toestel aanbieding enzo dan zou ik dit en dat willen. Dan kom ik op 27,45 per maand en betaal 1x 70 euro voor mijn nieuwe telefoon. Ik zit dus op de kpn site te kijken. Als ik dus wacht tot na 10 april dan kan ik het zelfde toestel gratis krijgen en dan met 22.50 oer maand. Ik wacht dus nog even tot na 10 april. Stelletje stiekemerds... Mijn mob die ik nu heb is echt helemaal gaar. Dus ik hoop dat hij het gaat redden tot 10 april. Tessa heeft hem een paar keer te pakken gehad. Mijn geluid doet het nu niet meer (lekker rustig) en m'n cijfertoetsen gaan een beetje loslaten. hihi.... Ik ga lekker koffie maken en zappen. Doei
Wat heb je gegeten vanavond debie? Is Paul al thuis? Ik heb de shoarma boer gebeld en Tessa een potje gegeven