Februari 2008 Mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door MissN, 2 feb 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    Leuke foto's Maja! de zomer is begonnen!

    Oeh idd maar in de gaten houden Dees. Oorpijn is niet prettig...

    Ja de deur stond open en de buren zullen wel gedacht hebben! wahaha en maar klappen en GOED ZOOOOOO roepen! Ach ja eten moet leuk zijn he... (voor hem iig dan)


    ooh marc is aan de afwas begonnen, ga maar eens helpen!
     
  2. 40plusmama

    40plusmama Niet meer actief

    Rochelen en pruttelen doet Luuk ook soms maar nu is het zo'n droge blaf.

    Hm, ik moet alweeeeeer plassen. Meteen maar weer even broekloeren :)
     
  3. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    Finn hoest ook vaak. Sowieso altijd als hij verkouden is. Vaak zo'n droog hoestje en soms reuteld ie dan ook
     
  4. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    afwas is alweer klaar.

    We hebben Finn net uit bed gehaald omdat ie toch niet sliep. Gegeten en met papa gespeeld. Doodmoe en nu ligt ie toch weer te spelen.... Ach ja die valt vanzelf wel in in slaap...ooooit
     
  5. ichtus

    ichtus VIP lid

    5 mrt 2007
    14.841
    1
    38
    gelderland(noord)
    @Dees. thnx voor de receptjes.. heb ze opgeslagen en ga ze zeker uitproberen..

    Hier was t eten lekker....YAM

    @Maja.. super foto's zeg....


    @Deb.. ja als t helpt.. dat klappen...lekker aplaus
     
  6. 40plusmama

    40plusmama Niet meer actief

    Ja ik dacht ik neem voor Ichy wat makkelijkere recepten :) . Je kan ze trouwens ook maken met taledingesfilet...

    Zooooo, er komt hier een lucht voorbij waar Luuk bijhoort [​IMG]
     
  7. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    wahaha
    Dat had finn net ook!
     
  8. 40plusmama

    40plusmama Niet meer actief

    Hij gaat zo toch naar bed dus hij hobbelt nog maar eventjes hoor. Hij heeft regelmatig 3-4 poepluiers op een dag, die van jullie ook?
     
  9. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    nu Finn aan de soyamelk zit en niet meer verstopt zit, heeft hij ook weer zo'n 3 a 4 poepluiers op een dag.
     
  10. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Rosalie heeft 1 soms 2 poepluiers per dag...
     
  11. debora21

    debora21 VIP lid

    4 jul 2007
    12.280
    0
    36
    Noord Brabant
    jee het is al weer kwart voor acht bijna... Ik ga maar weer crea doen!
    Fijne avond allemaal!
     
  12. ichtus

    ichtus VIP lid

    5 mrt 2007
    14.841
    1
    38
    gelderland(noord)
    hier wordt ook 1 tot 2 keer per dag voor strontkanon gespeeld...hihihihi..

    @Dees.. ja das wel zo prettig. simpele gerechten.. dit kan ik idd nog wel...whahahahaa...zal schoonloeder s versteld doen staan...

    @Debora.. ja kerkgebeuren is hier wel goed geregeld wat kids betreft.. mag nog wel wat beter hoor vind ik, maar goed.. alles kan altijd beter..

    Is soyamelk beter voor Finn ivm McAdd of ist ivm harde ontlasting??

    @Ariel.. hoe wast gegaan met de cakejes en t vertellen?????
     
  13. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Ja was super leuk!! Me vriendin dr ogen rolden bijna uit dr hoofd :) En me oom vond het super gaaf! Vooral omdat het waarschijnlijk een jongen is!

    Hmmm kerk, Vin wil heel graag met de kids naar de kerk straks. Omdat daar tenminste nog normen en waarden enzo bijgebracht worden (bij bijbelstudie ofzo?? ) maar weet niet zo goed wat ik daar van moet vinden. Is het niet een beetje hypocriet om naar de kerk te gaan als je zelf niet geloofd?
     
  14. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    24 sep 2007
    9.650
    2
    0
    Zo, zijn we weer. Vanmiddag de hele middag bij mijn ouders in de tuin gezeten. Heerlijk weertje en Tess genoot van het gras en de planten....ha ha ha. Ze heeft gewoon heerlijk zoet 3 uur buiten gespeeld, geen minuut stil gezeten. Ik heb haar wel goed ingesmeerd, want vertrouw het maar niet met dit weer. Kan, volgens mij, best hard gaan. Smeren jullie ook al in?
    Daarna lekker bij mijn ouders gegeten. Thuis snel douchen en het bed in.
    Vind het echt zalig dat Tess nu zoveel meer aan kan, je hebt zoveel meer vrijheid terug gekregen.

    Maja, Tess hoest ook regelmatig, nu net sinds een paar dagen niet meer. Ook reutelt ze daarbij, maar de HA heeft weleens geluisterd en dan waren de longen schoon. Dus maak je er maar geen zorgen over.
    Jullie hebben ook een leuk dagje gehad....en wat een schattige foto's!
    Ik zal morgen eens spammen.

    Euhm euhm, las iets over welke vis wel of niet mag als je zwanger bent. Sorry, maar daar kan ik dus echt niet over mee praten. Vond het in de zwangerschap al een crime om na te kijken of ik iets wel of niet mag.....

    Ojee, ben de rest alweer vergeten....sorry hoor.
    Allemaal een dikke knuffel dan?

    Nu lekker bankhangen, al komt er geen r**t op tv....
     
  15. 40plusmama

    40plusmama Niet meer actief

    De normen en waarden breng je o.a. ook als ouder bij he ;) . Hij kan vast beginnen met niet meer blowen en zijn wijffie af en toe eens helpen ;) . Leuk die reacties.

    Mijn schoonmoeder zat net te vissen of ik niet eerder ging testen. Ik heb gezegd van niet zodat, mocht het raak zijn, ze een verrassing krijgen op mijn verjaardag.

    Luuk zat weer tot de okseltjes onder de stront dus die hebben we met de sproeier afgespoeld en daarna lekker in bad gezet. Hij is stil dus wie weet gaat hij meteen slapen. Hij had trouwens knalrode billen en ik zag vandaag een grote bult -> kies
     
  16. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Blegh....brandend maagzuur :(
     
  17. 40plusmama

    40plusmama Niet meer actief

    Ha Suuske.... en weg is ze ook meteen weer :(

    Fijn dat Tess zo lekker heeft gespeeld. Luuk is vandaag ook lekker in de tuin geweest met papa en op de schommel gezeten. En op zijn driewieler natuurlijk. Zo mooi om dat bekkie dan te zien. Handen op het stuur, voeten op de steunen en maar kletsen. Heerlijk!

    Morgen misschien een stukje fietsen of naar de diertjes. Hij is helemaal weg van beesten.
     
  18. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Normen en waarden geef je ook mee als ouders dat weet ik ;) Maar hij wilde dat meer omdat je daar tegenwoordig op school helemaal niks meer van mee krijgt ofzo. Ik weet het ook allemaal niet hahaha. Hmm stoppen met blowen, lijkt me zo heerlijk. Hij heeft beloofd om te stoppen voordat de kleine dr is. Nou eerst zien dan geloven!

    Luuk weer tot ze oksel onder de stront...lekker zeg! En nog is rooie billen ook, arm ventje.
     
  19. 40plusmama

    40plusmama Niet meer actief

    Ooh ja, dat hoorde er ook bij.

    Nou en ik heb zere tieten :confused:
     
  20. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    O ja insmeren doe ik ook al. Rosalie heeft nogal een gevoelige huid.
     

Deel Deze Pagina