oh meiden, help, Sarah krijst al vanaf 4 uur vannacht, kan er echt niet meer tegen, krijg haar ook niet stil, ja voor even en dan begint ze weer. Kan zelf ook niet meer stoppen met huilen dus dat zal ze ook wel voelen denk ik. Heb haar nu in de box gelegd en ik hoop dat ze een keer stil is. Dit is mijn laatste week verlof en ik zit er helemaal doorheen. Ga denk ik maar ff huisarts bellen voor mezelf.
Anoek; O wat vervelend meid. En anders inderdaad even de huisarts bellen, misschien ook voor sarah, wie weet heeft ze wel ergens last van. Denk idd dat ze het voelen als je zelf ook huilt, maar je moet toch ook je emoties kwijt. Is er niet iemand die lekker even kan oppassen zodat jij een paar uurtjes voor jezelf hebt? Heel veel sterkte en een dikke knuffel.
Hallo dames! Ik ben een tijdje niet geweest maar ik had het best druk op de 1 of andere manier Verjaardagen, huishouden, Rosalie, mannetje En in de zon zitten natuurlijk Me haar begint nu gelukkig weer een beetje blonder te worden Het zonnetje schijnt nu nog niet op me balkonnetje dus ga ik even proberen wat terug te lezen en te reageren enzo En vandaag tussen het zonnen door ook ff een beetje reageren O voor ik het vergeet, Rosalie heeft gelachen met heel veel geluid Ik ging dr bijna van janken! haha
nou, ze heeft zichzelf in slaap gekrijst, heb net mijn ouders gebeld met de mededeling dat ik even langskom. Joma, succes vandaag op je werk. Dees, hoop dat je een goede bedrijfsarts hebt, kom voor jezelf op. Succes Debie, is wel eg leuk zo´n album. Misschien een leuke mederdagtip. op www.wijfotoservice.nl kun je een mini album maken, kost 4,95 inclusief verzenden. Je kunt er ook 3 bestellen, 1 grotere en 2 kleinere, dat kost dan iets van 11 euro of zo. Heb er een gemaakt voor de oma´s. Erg leuk en niet al te duur. En niet zoveel foto´s nodig Ga me even douchen en dan een flink stuk wandelen, buitetnlucht zal ons allebei goed doen denk ik
zo ik ben weer terug van het cb en bryan heeft een verwijzing gekregen voor de fysio ben nu zelf ook wel wat geruster hoor kunnen we er tenminste iets aan gaan doen want die oefeningen hielpen naar mijn gevoel niets. @dees meid heel veel sucses en praat maar goed van je af @ariel leuk je weer even te zien lekker he dat zonnig weertje geniet er maar goed van @anouk meid toch zit je niet mee he, je krijgt eendikke digi knuff van mij en bryan hoop dat het wandelen wat helpt Nou meidn ik ga heel even naar de stad kom daarna nog even kijken. doei doei
Anouk, je gaat vandaag nog de HA bellen hoor. Ook al kun je even bij jouw ouders bijtanken, dan nog! Laat hem/haar maar inschatten of dit nog wel te doen is voor jou! Zou het zoooo jammer vinden als het de verkeerde kant op zou gaan en ik spreek uit ervaring. Dikke knuffel meid, net als Ichtus weet ik heel goed hoe je je voelt. Ben het echt nog niet vergeten hoe ik tegen de muren opliep. Sterkte en een dikke knuffel! Vivian, Bryan ook aan de fysio. Ik moet zeggen dat het Tess goed doet, ze gebruikt haar rechterkant steeds meer. Debie, ik heb een album gemaakt via webalbum en ik vind het erg mooi geworden. Misschien even iets om na te kijken? Vond het mooier dan die van de hema. Heb daar ook ervaring mee, niet dat die slecht is hoor. Maar webalbum is net even iets betere kwaliteit. Ichtus, fijn dat het weer beter gaat. Ik kan ook niet tegen die schommelingen, niet van Tess en ook niet van mezelf....irri! Ariel, heerlijk die stapjes vooruit he. Daar kun je dan echt van genieten! Amma, alles goed meid? MissN, hele fijne wandeling gewenst. Fijn dat je nog een oma hebt. Ik mis mijn grootouders enorm. Maar ik ben dan ook de eerste jaren door hen verzorgd en opgevoed. Zijn dus echt m'n ouders en mis ze nog elke dag. Zeker met dit soort momenten. Koester het maar meid! Tess heeft net weer keurig het flesje leeggedronken en slaapt alweer. Volgens het kdv sliep ze wel erg veel. Maar dat is toch niet erg? Ga met zulke opmerkingen echt twijfelen. Bah, word af en toe moe van mezelf. Zou ik mijn gemoedstoestand kunnen inruilen met iemand?
@ Anoek,goed dat je er even tussenuit gaat anoek! meeste beebs vallen ook wel lekker in slaap van het wandelen! @ dees, heel veel succes vandaag meissie! als je maar weten dat wij hier allemaal heel hard aan je denken en voor je duimen! dikke knuff! @ vivian! hoop dat de fysio iets voor jou en bryan kan betekenen! @ ichtus : ik duim voor je mee dat marijn weer door zijn sprongetje is! pff.. wat kan dat vermoeiend zijn he! @ MissN : veel plezier vandaag en wandel ze! @ Ariel : heeeeeeej! leef je ook nog! hihi.. fijn te horen dat alles goed gaat! en dat lachen.. super zeg dat ze dat al doet! Hmm.. de zon..heeeeeerlijk van genieten zo lang het kan! doen wij ook! @ Amma: Goedemorgen! ennuh..heerlijk he zo'n zonnige dag! @ Debie: haha.. hema-album! was er ook mee bezig, maar weer buiten is veel te mooi..hihi.. ga vanavond weer verder.. Ben nog steeds bij de bevalling.. zoooo mooi om terug te zien die foto's van Nora net daarna! Ik krijg dat album trouwens zo vol! haha.. en de sjabloontjes bij de hema-albums zijn ook echt leuk! daarmee kun je ook leuk bewerken en ook in het hema-album programma zelf kun je snijden, roteren enz.. Nora is nu lekker wakker, net weer gedronken en haar luier volgepoept! haha.. ze moest er zelf zo hard om lachen toen ze 'm volperste! hihi.. grappig gezicht! Ik heb het idee dat dat gedoe met die voeding ook een sprongetje bij Nora was.. hmm.. zou dat kunnen? ze heeft nou trouwens ineens elke dag een poepluier terwijl ze dat eerst maar 1 á 2 keer in de week had!
Suus, dat is echt niet erg meid! ze komt aan haar voedingen dus ze krijgt genoeg binnen! niet onzeker worden! Je bent nu al zover gekomen! is ze eindelijk rustig, wordt er weer gezegd dat ze te rustig is! Nee hoor meid! dat is echt niet zo! Hier slaapt Nora de ene dag ook bijna de hele dag en de andere dag is ze klaarwakker.. is geen pijl op te trekken! en ze hebben haar 1 dag gezien.. trek je er niet teveel van aan meid! Ze doet het hardstikke goed! Elk kind is anders! (zouden zij toch moeten weten!) (hoop dat dit je een beetje opbeurd!)
Lief Sizzel, doet me goed. Ben echt af en toe een onzeker wrak.....pfff, dat wordt nog wat in de toekomst. Moet echt een beetje zelfvertrouwen terug krijgen. Thanx meid! Sprongetje in voeding kan heel goed. Dat heb ik wel vaker gehoord dat de beebjes daar weer aan moeten wennen.
goedemorgen meiden. hier een goede nacht gehad. keano is om 8uur gaan slapen en kwam pas vanmorgen om half 5. schrok er echt van. want meestal meld hij zich wel om 3uur. ook was ie weer fijn uit de bakerdoeken maar als het goed is komt vandaag de swaddle bakerdoek en hopen dat hij daar wel in blijft. volgens het cb is hij gewoon erg sterk. boney jij bent zeker een nachtbraakster zeg hihi. zodra keano slaapt duik ik er meestal ook snel in wnat volgens mij heb ik nog steeds een mega slaap tekort. wat die speen betreft is het gewoon inderdaad om het doosje en speen heel te houden of zo. anouk: jeetje meid wat een ellende ik weet er alles van hoor. hier ook 1 met heel veel krampen meid maar dankzij die friso comfort lijkt het hier toch beter te gaan en sinds ik een gewone s speen gebruik nog meer. ik vind 6 voedingen wel heel erg veel hoor. ze kan het toch niet hebben en zou kijken of je het niet naar 5 toe kan doen. en gewoon je ha bellen wnat dit gaat echt opbreken zo! sizzel: meid ben je goedvewend gisteren? suus nou als ze veel slapat is alleen maar beter hoor meid want juist van slapen groeien ze het hardst. ze hebben altijd wel weer wat te mekkeren op zijn cb! lekker van geniete hoor meid! ariel: lief he die lachjes. ik kan er ook zo van genieten en bij mij stromen de tranen dan vaak. zullen wel de hormonen nog zijn sinds gister ben ik weer ongesteld dus netjes weer om de 28 dgn dus dat vind ik wel fijn. ga morgen mijn nuvaring maar weer eens indoen en dit is nu mijn 2e menstuatie na mijn bevalling.
we zijn allemaal wel eens onzeker hoor! Dus praat hier maar lekker van je af.. kan heel veel helpen! en dat sprongetje..bedankt! dat moest ik ook ff horen! hihi
@Anoek, dikke knuffel meid en inderdaad: echt even de HA bellen. Het is helemaal niet erg om hulp en advies te vragen! @Suus, hier gaat het goed hoor. Noah komt ook steeds beter in zijn vel te zitten. Ik heb alleen een nogal gammele bekkenbodem (alsof ikzelf ook een beetje vacuum ben getrokken ) dus ga vanmiddag naar de bekkenbodemfysio.......ben benieuwd. En laat je niet gek maken door het CB hoor! de eerste maanden is het heel normaal als kindjes veel slapen. Blijkbaar heeft ze haar slaap nodig. Zolang ze lekker in haar veel zit en voldoende drinkt is het toch goed!? Dat onzeker voelen en labiel hoort er ook bij denk ik (eh hoop ik want hier nog zo een) dat gaat wel weer goed komen hoor. Je gaat Tess steeds beter kennen en je groeit in je rol als mama. Het heeft gewoon tijd nodig! En volgens mij doe je het harstikke goed met Tess! @Lianda, haha heb je een kleine worstelaar die zich uit de doeken weet te wurmen! Fijn dat je zo'n goeie nacht hebt gehad. En alweer je 2e menstruatie.... hier de 1e nu. Had er nog helemaal geen zin in. Geef jij bv of fv? weet t even niet meer. @arial, oh smelt.... lachjes met geluid
@ Wen bij mij is het op me buik ook meer los vel dan vet! Alleen op me billen is het toch echt vet! @ Joma ja mevrouw is een beetje verwend! Overdag valt het vaak willen eten wel mee. En ik moet zeggen dat ik nu al meer dan een week geen 8 meer heb gegeven hoor! Nu is het 's ochtends 1 of 2, 's middags meestal 1 en 's avonds 2 en heel soms 3. We weten in iedergeval hoe ze aan al dat babyvet komt @ Sizzel Ik ben nu zelf een fotoalbum aan het maken. Gewoon zelf nog echte foto's in plakken. En ik heb de voorkant ervan zelf getekend, met haar naam en geboortedatum erop. En het lijkt allemaal zo lang geleden als ik die foto's weer zie! Kan me ook echt niet meer voorstellen dat ze zo klein is geweest! @ Dees Nog niet te vroeg gaan werken hoor! Eerst is ff aan jezelf denken! Zo'n bedrijfsarts kan toch niet begrijpen wat je nu doormaakt.. @ MissN Is maatje 62 nog te groot voor Jaydee? Rosalie die heeft van sommige dingen al maatje 68 aan @ werken Ik moet er echt niet aan denken Rosalie naar KDV te brengen...ik ben het zoeken naar werk ook nog steeds aan het uitstellen...ben nu eigenlijk alleen op zoek naar thuis werk..Maar ja dat is dan weer bijna niet te vinden. Poeh...ik ben bij pagina 600 gebleven. Ga nu ff met Rosalie spelen ga dalijk weer verder terug lezen! [/b]
HALLLLOOOOOOOO! Ik ben weer in het land der levenden. Ben toch nog in slaap gevallen gelukkig en het goede nieuws is dat Tessa tot kwart voor 8 heeft geslapen. 8) Dat is echt mega lang. Zo lang heeft ze nog nooit geslapen. Van half 12 tot kwart voor 8. Ik kon het gewoon niet geloven toen ik op m'n mob keek voor de tijd. Nu gedoucht en fris weer ff hier. Ga zo ff strijken, m'n broek die ik vandaag aanwil moet nog glad... Tot later weer, ow ja, en thanks voor de reacties op die speendingen. Ik gooi ze dan maar gewoon weg. Ik dacht, misschien is het een houder of zo om je speen op te zetten. Als ik ging uitkoken kookte ik die dingen altijd mee uit... hihi En dees, veel succes vandaag. Doei