haha SIZZEL.. leuke volgorde.. zie je al voedend in je pyama in de wupermarkt achter je karretje lopen!Krijg je iig wel bekijks..LOL
Iederee aan het wakker word ritueel dus ik ga ook ff douchen en aankleden enzo....daarna zal marijn wel wakker zijn dus tot later weer.... KNUFF
nou houd op jullie. ik moet 3 crackers eten met smeerkaas. lekker ichtus ook nietsen. vandag lange broek, wel dun en shirtje lange mouwen, korte mouw romper. verder niets. in de tuin zonder wind alleen romper. heb gister echt geweldige rompers gekocht, met kleurtjes, bloemmetjes enz echt meisje.
Moge Angels, Mag ik groot applaus voor Julia? Ze heeft vannacht voor de eerste keer doorgeslapen! Ik was zo verbaasd dat ik Koos heb gebeld om te vragen of hij Juul heeft gevoed toen hij naar de winkel ging (4.30u). Maar nee, ze kwam heus pas om 7u. Toen heeft ze 200cc weggekapt en nog een uurtje liggen slapen en nu ligt ze heerlijk te kraaien in de box. Ik heb mijn spulletjes bij elkaar en al in de auto en ga nu Juul in de maxi binden en dan gaan we onderweg naar Joma! Joyce: ik ben er ook iets eerder dan 12u omdat ik anders heel erg in de war kom met voedingen (ze moet eigenlijk om 11u). Tozzo!
Morning mama's! Allereerst: Dees, Mrijn & Joma... veel plezier vandaag! Ben benieuwd naar de foto's van de beebjes en stiekem ook wel een beetje naar de nieuwe coupe van Dees! en verder: MissN... jij gaat het toppie doen de aankomende weken met Jaydee... zal even wennen zijn, maar komt helemaal goed meis... lekker van het zonnetje genieten met je prachtige dochter! Debie... leuk he van die gekleurde rompers?! Er zijn gewoon TE veel schattige dingen voor meiden (vast ook voor jongens, maar daar kijk ik nooit naar in de winkels haha) Mrijn... joepie, Juultje doorgeslapen, heerlijk! Ichtus... fijn dat Marijn zo tevreden is... en met dat ritme komt het vast snel goed... en zo'n tuinset is trouwens echt een aanrader... je zit gewoon net zo lekker als op de bank binnen, echt een huiskamer maar dan buiten... tis even een aanschaf, maar dan heb je ook wat! Nagels vijlen: ik knip de nagels van Fenne met een difrax knippertje... gaat prima, ben binnen paar minuten klaar... Sonja: laat die Sonja toch lekker... ik kan bijna weer in mijn eigen broeken (denk nog paar weekjes) en das gewoon door normaal (maar wel gezond) te eten... geen Sonja voor nodig hihi Daisy: volgens mij was ik je gisteren vergeten te feliciteren, dus bij deze: ALSNOG VAN HARTE GEFELICITEERD! en thanks voor de complimenten over Fenne... ben ook zo trots op haar, zou elke dag wel 50 foto's aan jullie kunnen laten zien... maar wees niet bang: doe ik niet hoor! Ik heb boodschappenlijstje inmiddels gemaakt en ga zo maar eens wandelen met Fenne... loop dat op terugweg langs wupermarkt voor de BBQ benodigdheden, lekker! Moet haar nog aankleden, en als ik jullie dingen zo lees dan waag ik misschien ook wel iets met korte mouwen voor Fenne... lijkt me nog zo koud nou goed... fijne dag allemaal! x
hihi ik kijk ook alleen naar meiden kleding. mrijn lekker he als ze doorslapen. vanaf nu ele nacht. ik eet boontjes met vis. wie weet wil er iemand het weekend hier bbq. met z'n 2en nemen we die moeite niet. ga zo ook ff wandelen en boodschappies doen.
Ik heb alleen nog groente geprobeerd omdat dat makkelijker te verteren schijnt. Heb het ook zo rond 12 uur half 1 gegeven, een paar lepeltjes. Het mag tot 6 maanden echt nog geen melk vervangen! Daar groeien ze nu van, die hapjes zijn extra!
@dees: hihi Luuk wil gewoon al staan! Luk hoor in de tummy, met Finn ging dat helaas niet, hij vind het verschrikkelijk @suus: he gets lekker die schoonouders... Leuk is dat kirren he! Doet Finn nu zo'n 2 of 3 weken! Zo schattig! En hard joh! Morgen kdv. Succes! zal vast wel goed gaan! Fijn dat ze tot 21 ur bij oma kan blijven op donderdag! idd een zorg minder. Dat gehaast is ook niet prettig! Wahahaha de labels in de wokpan! die is ook goed zeg! @wen: och arme vriend! Hopelijk gaat het snel beter met z'n rug! Wahaha liggen is zo april! Ja hier ook echt uit de mode hoor! Alles willen zien is het grote motto! Mooi foto van Fenne in de tuin! @dees: wat een prachtige foto's weer! Leuk hoor de kinders zo samen! Verheug me nu al op de meeting! enne die foto's van jou zijn prachtig dat komt goed vandaag! ben benieuwd naar de nieuwe coupe! @joma: ooooh leuke foto! ook leuk als je van je zelf ook een foto hebt met zo'n hoedje! @missn: knuffel vooer jou! komt goed joh met de verhuizing! @sizzel: joh je hoeft je toch niet druk te maken omdat je hier niet zo vaak bent! Als je het druk met andere dingen hebt, dan is dat zo! begrijpen we heus wel hoor @debie: 3 crackers met smeerkaas? Dat houd ik echt niet vol! Knap dat jij het wel probeert! (ik heb trouwens nog maar een ieniemini klein buikje over, die anderen niet eens echt opvalt, alleen mezelf!) Nageltjes vijlen: als ze slaapt wahaha anders lukt het hier ook niet echt @mrijn: hiep hiep hoera voor Julia! @meidenkleertjes: moet altijd lachen als ik met m'n schoonmoeder loop te winkelen: die loopt de hele tijd: oooh dat is lief en dat is leuk, en dan zijn het alleen meiden spullen! wahahaa Ik zeg dan altijd dat Ik dat Finn niet aantrek!
<<<Vakantie groet van Boney>>> hoi hoi! even een vakantiegroet vanaf Terschelling! We genieten enorm en het weer is super! Tessa doet het heel goed! Ze is een echte kletskous en een enorme lachebek... zijn er nog verdere bijzonderheden? Mis jullie wel, maar het weer is te mooi om te gaan Internetten Iedereen de groeten en een vakantie knuffel! Liefs Leuk om iets te horen he?! Ik zal haar de groeten terug doen... verder niet echt bijzonderheden hier toch?
Ik ga zo ook effe winkelen maar eerst met Finn naar de ha. Die gaf gister ineens wit slijm op, maar ook door z'n neus en hij stikte er echt in. Marc helemaal in paniek... Ik was nog boven en hij riep ineens: FINNNNN Schat kom snel... Dus ik dacht dat ie met Finn van de trap was afgevallen ofzo... Maar op dat moment haalde hij weer lucht! Gelukkig! En vanochtend deed ie het weer maar dan iets minder... Dus maar effe langs de ha. En meteen even vragen naar de honger die hij heeft. Hij zit al op 1 liter per dag, en nou dacht ik friso extra te halen voor hem. Maar ben bang dat ik hem dan "fop": Dat ie zich nog vol voelt terwijl z'n lichaam geen energie meer uit de voeding kan halen zeg maar, en dat het dan mis gaat met hem.... Hij ligt nu nog effe lekker op bed, maar was wat aan het jengelen dus ben er effe naast gaan zitten. Hij is trouwens hartstikke verkouden. Vind het maar eng allemaal met z'n mcad. Heb hem al met Luuf ingesmeerd en neusspray gespoten. Net al lekker in bad geweest... Meer kan ik denk ik niet doen he?
nee hoor wen, niks bijzonders met iemand! Leuk hoor, dat ze je smst! En ze heeft gelijk het is ook eigelijk te mooi om te internetten! (maar ja Finn moet echt even smiddags in bed slapen anders leert ie het nooit) Groetjes!
@ichtus die tegels waren bij kikkert hoor die van ons liggen a 3 jaar sorry meiden ff geen zin om te reageren dus voor iedereen dikke knuffel, hier komt zometeen de fysio en daarna ga ik wat wandelen denk ik
het is hier idd erg rustig. zit steeds heerlijk in de tuin, maar vind het op de bank binnen makkelijker met bv dan op een tuinstoel. debora; ben enieuwd wat de huisarts zegt. wen; groeten terug idd, volgens mij ook niets ijzonders. dees; ben nieuwsgierig naar je coupe. heb net de boodschappen gedaan, weer condooms vergeten, schiet toch op met die dingen. misschien straks nog een keertje lopen. buik(je). ik sta echt stil, en moet er echt nog 10 af minimaal. heb nu twee rokken die ik pas, verder echt niets van mijn oude kleding.
@vivian.. sorry he..haal jullie steeds door elkaar (geen idee waarom trouwens..) @kikkert.. en zijn je tegels mooi geworden? @debie.. hier sta ik ook stil, maar kan redelijk veel aan..en die condooms..vergeet ik ook steeds te halen..ga ik straks ook maar doen.. verder doe ik idd weinig.. moet nog een wasje wegvouwen en verder heb ik al genoeg gedaan vind ik zelf... visite heeft afgebeld.. joehoe.. en jurian is spontaan bij een klasgenootje spelen.. ook leuk..(lijkt net of ik m liever kwijt dan rijk ben en dat is ntuurlijk niet zo, maar tis wel lekker rustig) marijn ligt nu lekker in bed en straks ga ik dus ff wandelen naar de wupermarkt en ff de stad in voor t-shirtjes voor m.. heb er welgeteld 2.. dat schiet niet op met dit weer...owh wat een straf weer... eten vanavond? (iemand moet bones toch ff overnemen he...) Heb wel zin in pizza.. maar jurian wil pannekoeken.. denk dat ik maar witlof ga halen en dan in de oven..das ook lekker..en dan sla erbij.. kipfiletje..(niet te moeilijk he) en gewoon aardappelen..juutje en klaar.. echte zomerse maaltijd.. tenminste dat vind ik dan he...moet nog wel groente voor de kids bij...Oh bedenk me net dat ik nog wel groente van gister over heb.. geregeld dus...pfff is wel veel werk he..misschien toch maar pizza...ik zie wel... sja.. verder geen nieuws hier...
Moet even van me afschrijven hoor.. Zit hier gewoon in tranen We zijn vanochtend met Lune naar de creche geweest voor de intake. We gingen met de leidster mee naar een kamer om dingen door te spreken en Lune bleef zolang op de groep. Tijdens het gesprek had ik een heel goed gevoel bij alles. Na een uurtje haalden we Lune weer op die dus mee naar de groep was met andere leidsters. Komen we daar, zijn er 3 baby's aan het huilen en Lune zat op schoot bij een leidster met een moe en beteuterd gezichtje en ging al snel huilen. Zei de leidster dat ze niet in de box wou (nee, wil ze thuis ook niet veel). Maar de leidsters kunnen gewoon niet direct reageren op die huilende baby's, het is te druk. En Lune was thuis helemaal overprikkeld en oververmoeid. Ze is sowieso heel gevoelig voor prikkels en vreemden. Bij mijn schoonouders begint ze ook altijd te huilen en is ze ook veel overstuur. Wat moet ik hier nou mee? Donderdag heeft ze 2 wen-uurtjes en volgende week donderdag ook en dan gaat ze de maandag daarop voor het eerst een hele dag. Zie er nou al zo tegenop en zit er zelfs over na te denken om de hele boel maar af te blazen en een andere oplossing te zoeken.. M'n vriend zegt dat we het wel even een kans moeten geven. Maar wanneer zeg je dan 'dit gaat niet'? Ik voel me echt zo'n overbezorgde moeder en weet even niet wat ik moet doen
Nou Maja, hier mijn verhaal over de eerste keer kdv (een wen-ochtend). Pffff, met lood in de schoenen bracht ik haar naar binnen. Heb eerst uitleg gekregen wat ik waar neer moest leggen en ondertussen griste de leidster Tess uit de maxi-cosi. Poeh, hindernis nummer 1 "euhm, da's mijn kind hoor", dacht ik al. Maar Tess vond het prima, dus ik dan maar ook.... Na 10 min. tijd rekken met onzinnige opmerkingen van mijn kant, greep de leidster in met "nou Tess, zeg maar dag mama". Ai ai ai, snap de hint wel hoor, maar kan niet weg....sta aan de grond vastgenageld. Lukt niet, benen werken niet mee. Nou, dan nog 1 kusje (had ik ook al 10 keer gedaan). Tess blijft lachen en kirren. Buiten de deur zet ik de maxicosi weg en tref de "koffiejuf"...."eerste keer" vraagt ze. Ik buig me nog even naar de kapstok om de jas van Tess recht te hangen (lees: tranen wegslikken) en draai me stoer om...."ja" pers ik in mijn rustigste spreektempo ooit eruit. Ze kijkt me verschrikt aan en zegt: "tis warm he? Anders drink nog even een glas ranja voordat je vertrekt en duwt me licht dwingend een kamer voor de leidsters in. Zet het glas neer en zegt: "tis ook niet makkelijk he...." Nou, daar ging ik ...... BLLLLLLEEEEEEEEHHHHH. Ik leek wel Tess in haar eerste 6 weken. Kon niet stoppen met huilen en alles wat de "koffiejuf" zei maakte me nog harder aan het huilen. Kon gelukkig na 10 min. de humor erin gooien (was inmiddels een tweede leidster bij komen staan met een hele hoop begrip en geruststelling "ik had dat ook", "iedereen moet even wennen" ,etc etc) en zei ik: "hebben jullie ook een stilteruimte voor huilmoeders? Even nog zitten kletsen en ben toen weggegaan. Nog gezwaaid door het raam, maar keek niet, dat durfe ik niet. Want als ze gehuild had dan had ik haar zo weer meegenomen. Daarna een uur met mijn moeder gebeld en daarna gewinkeld. Tja, je moet van de nood maar een deugd maken. Om 12.00 kwam ik binnen (make-up weer bijgewerkt) en Tess zat lekker aangekleed en klaar voor vertrek bij de leidster op schoot. Kreeg een glimlach van oor tot oor (wat nou, die beebjes herkennen je nog niet....) en ik vroeg met een lichte beving in mijn stem "euh, hoe ging het?" Eigenlijk wilde ik alleen maar positieve dingen horen, maar had me voorbereid op het ergste..... Het ging goed zei de leidster, pffff....ik kon weer ademen. Geslapen? vroeg ik. Ja, direct na de fles en om 10.30 begon ze te jengelen en om 11.00 hebben we haar eruit gehaald. Ik nog...."euh, jengelen of echt huilen?" (tja, alles checken he) Nee, nee, beetje jengelen, was nog net te horen op de babyfoon. Maar euhm, wat heeft ze dan in godsnaam vanaf 11.00 gedaan tot nu? Thuis speelt ze een half uurtje en dan is de koek op. Leidster zegt heel verontwaardigd: Ja, lekker gespeeld....hoezo? Dus ik heb uitgelegd dat ze het thuis nooit zolang volhield en zij heeft me uitgelegd dat kindjes van die leeftijd wel vaker een uur en soms zelfs langer spelen. Oei, dat wist ik niet, stamelde ik als een onzekere, faalangstige moeder. Nou, weer een les geleerd. Maar de koek was nu wel op hoor, alsof Tess even haar moeder voor schut wilde zetten.....direct toen ik haar overpakte was het brullen. Brullen, wat zeg ik, krijsen....echt oorverdovend. Met het zweet blank op de rug het kind zo rap mogelijk in de maxi-cosi gepakt. Jasje half aan, schoen zonder hak erin, etc..... Dacht alleen maar, "maken dat ik wegkom". Onderweg de hele weg gebruld als een mager speenvarken. Nou is het vandaag niet bepaald koud, maar jemig dames.....zweet gutste me echt overal uit. Zelfs het stuur was nat van het zweet, medeweggebruikers keken me verschrikt aan....leek wel alsof ik de marathon van new york gelopen had. Thuis moest mevrouw nog even in de box, want mama moest een flesje maken. Goed plan, want ze bedaarde en heeft daarna de fles keurig rustig leeggedronken. Na de fles heeft ze wel een half uur gehuild, maar viel toen in een diepe coma en slaapt nog. Poeh he, wat een ervaring..... Ik ben helemaal doooooooodop! Vind mezelf ronduit een stumper dat ik zo veel problemen heb met hele nieuwe ritueel. Ik ben hier echt zo van teruggekomen. Ik dacht altijd dat ik er weinig problemen mee zou hebben, maar ineens lijkt huismoeder worden het allermooiste beroep van de wereld. Dus Maja, ondanks dat het al met al best redelijk ging (kan altijd beter, maar ook erger=constant huilen daar).....vind ik het ook loodzwaar. Ik denk wel dat je het een kans moet geven. Onze kindjes moeten wel de tijd krijgen te wennen. Tess is ook snel overprikkeld en oververmoeid, maar dit ging best redelijk. Oh meis, probeer het toch even een paar weken en wie weet zeggen we dan tegen elkaar: "krijg jij die van jou ook zo moeilijk mee naar huis? Ze wil constant daar blijven...." Lieve lieve Maja, wij zijn allemaal overbezorgd, omdat het vastgeplakt zit aan het woord MOEDER. Leuk he, weer een geintje van moeder natuur. Je doet het goed hoor meid, maar geef Lune ook de kans om jou te laten zien dat ze elke dag iets meer groeit en aankan. Sorry meiden van dit ego-bericht.....maar man he, wat heb ik tegen deze dag opgezien. Morgenvroeg gaat ze weer, ben benieuwd hoe IK het dan doe.