Jeetje Deb, wat erg! Zo had je je moederdag ook niet voorgesteld zeg. Ik zou een klacht indienen over de ha post. Ik kan me in dat soort dingen erg vastbijten. Heel veel sterkte met jullie mannetje en een dikke knuffel. Raar ook dat gewicht. Hebben ze geen verklaring? En ik maar klagen over het gemis...... Mystery, leuke foto en wat is Bryan veranderd zeg! Ik heb vanmorgen ontbijt op bed gehad na heel veel hints de afgelopen weken . De eerste keer dat ik ontbijt op bed kreeg (buiten de keren dat ik ziek was om). Een mijlpaal weer. Voor vaderdag heb ik trouwens een shirt besteld voor Olaf met een foto van Luuk voorop (die van mijn banner) en achterop staat papa van Luuk. Ook krijgt hij de papadoos van Difrax.
Gelijk heb je hoor: Finn komt ook niet in de zon, en ik smeer hem heel goed in. Wat naar zeg, van je zwager.... Arme vrouw en kindjes...
Nee joh Ichtus, ik moest er wel erg om huilen maar het is hardstikke lief hoor! Debora, lekkere werkgever, had de mijne kunnen zijn, ook van die eikels. Boontje, ik smeer me ook gek bij Luukje hoor.
He meisie, niks geen klagen! Finn zal wel vaker in het zh liggen, maar (en nou wil ik je niet verdrietig maken) hij is er wel nog. Dan heb ik geen klagen toch? OOOh lekker hoor, ontbijt op bed! lief hoor! Over een tijdje komt Luuk voorzichtig met je ontbijtje aangelopen!
nou dames, Marc zei wel: doe maar lekker rustig aan... Maar ga nu toch douchen en eten, en dan naar m'n ventje toe! We hadden ook nog groot feest vandaag in de tuin van het museum waar mijn schoonpapa werkt. Vanwege m'n schoonmoeders verjaardag en alle moederdagen van oma, en tantes, en ikke! Nou ja, volgende keer beter he!
@dees... alsof 'klagen' (wat niet als zodanig wordt gezien) over het gemis minder erg is zeg...Haal jezelf niet zo naar beneden meis...en je gemis ook niet...Thijs* is net zo belangrijk als Finn en ik weet zeker dat Debora dat met me eens is! Egoistisch ben je in ieder geval niet, maar dat wisten we al! Klinkt streng allemaal he...maar tis lief bedoeld hoor...vind het moeilijk om te lezen dat je jezelf vaak zo op een zijspoor zet met je gevoel.. Dat zou juist op nummer 1 moeten staan samen met je gezin...Dat mag niet alleen dat moet zelfs van mij! (en wie ben ik om je dat te vertellen? nou euh....gewoon ikke..hihi) Nu heb ik toch niet jullie bezoekje en de foto's verspeeld he..*smeek, slijm*
Mijn gevoel en verdriet moet wel op een 2de plaats komen Ichtus, dat verlangt de maatschappij nou eenmaal van me. Na 4 juni zal ik weer moeten gaan werken en mijn omgeving praat al bijna niet meer over Thijs*. Het is gewoon zo dat je snel weer door moet gaan en je oude leven op moet pakken. Ik zou zo graag willen stoppen bij mijn werkgever maar het kan gewoon niet. Dan mis ik mijn inkomen en we hebben een koophuis dat Olaf niet alleen op kan hoesten. Volgens mijn therapeute heb ik heel erg een 'will to please'. Ik zet mezelf daarbij aan de kant om anderen het naar de zin te maken. Misschien een overlevingstechniek, ik weet het niet. Ik durf ook eigenlijk niet bij mijn gevoel te komen want dat doet verdomde zeer. Het wegstoppen is dus zoveel makkelijker. Tuurlijk komen wij woensdag gewoon, muts! Ik heb er veel teveel zin in.
Zal ff kort de vakantie vertellen! We hebben een heerlijke week gehad. Het was echt geweldig. En het weer?.... Dat kon niet beter. We hebben weinig ondernomen, veel geluierd, uitgeslapen, gelezen, gegeten enz enz. Tessa heeft het echt super goed gedaan. Ze heeft elke nacht weer door geslapen. 1x werd zo om half 5 wakker, maar toen hoorde ik dat ze geen honger had. Heb me dus niet laten zien of horen en na 10 min. viel ze weer in slaap. We hadden van vrijdag tot vrijdag het huisje gehuurd. Maar omdat op de beide vrijdagen de boot vol geboekt was zijn we dus de 1e en de laatste nacht nog in een hotel geweest. 2x een ander hotel. Ook daar heeft ze super geslapen. Het laatste nachtje (van vrijdag op zaterdag) hadden we een heel lux hotel (alle andere waren bezet ivm pinksterweekend) Daar hebben we het dus echt van genomen. Met bubbel bad, stoomdouche enzo. Wel is het erg aanpassen met zo'n kleintje. Natuurlijk vinden we dat niet erg. Je kan niet elke avond uit eten enzo. En als we net ergens op een terrasje zaten en wat wilden eten dan werd ze wakker... Ach ja, snel naar binnen proppen en weer weg. We hebben erg genoten. Niet alleen van elkaar, (ja ja, seksen kunnen we nog en we hebben de schade behoorlijk ingehaald en de 1e keer viel reuze mee... ) maar ook van Tessa. Ze is zo'n vrolijk meisje. Ze kletst enorm veel. En dat is zoooooo schattig. Ze gaat ook steeds harder. Zeker als je zelf even bent afgeleid. hahaha We hebben helemaal in de deuk gelegen om haar. En lachen doet ze ook heel veel. Ze leert ook steeds weer nieuwe geluidjes. Eerst was het alleen maar: agguh, maar nu komen er ook gilletjes enzo. En als ze dan agguh zegt dan knippert ze zo vreselijk lief met dr oogjes. Kortom: we zijn echt verliefd op ons prinsesje.
Ik ben op zoek naar een shirtje met opdruk: Tessa doet altijd superman na als ze zich uitrekt. Ze doet dan haar ene armje naar voren met een vuist. Peter zegt dan altijd: SUPERMAN! haha Ik wil dus voor vaderdag een blauw shirtje met een superman logo en dan daaronder de tekst: Daddy's supergirl (of women, maar girl is leuker denk ik.) Dees kan jou moeder dat maken? Of willen jullie me anders helpen met zoeken?
Vind t schandalig dat je omgeving van je verlangt om zo snel weer door te gaan en Thijs* maar even snel een plekje te geven.. En die maatschappij? die geef je maar een rotschop! en dat koophuis.. sja dat moet idd wel betaald worden, maar toch niet ten koste van jezelf? een huis heb je om in te leven, maar hoe kun je nu leven als je 'altijd' ongelukkig bent met het bekostigen ervan..Hier MOET toch een oplossing voor zijn? daar ga ik nog s verder over brainstormen.. was ik al mee bezig, maar ben er nog niet helemaal uit... En ik denk (wie ben ik) dat je therapeut wel gelijk heeft ja.. een will to please heb je zover ik kan inschatten zeker en je gevoel wegstoppen is idd makkelijker dan het tegemoet komen, maar dat is alleen op de korte termijn makkelijker... maar dat zul jezelf ook wel weten.. je hebt genoeg meegemaakt om te weten hoe de psyche van de mens werkt.. tegenstrijdig... Twordt tijd dat het tij gaat keren voor je....en voor zover ik daar invloed op heb ga ik in ieder geval woensdag mijn best doen om er een leuke dag van te maken!.... En nu ga ik echt ff de kids in bad stoppen.. tot straks
Het klinkt allemaal heerlijk Boontje. Lekker genoten dus en ook van elkaar Dat shirtje zal ik eens vragen. Mijn ma had een logo gevonden en zou een proeflapje maken maar is het vergeten denk ik. Ik zal haar zo eens bellen. Dat shirtje moet dan kobaltblauw worden denk ik? En moeten er letters op worden gemaakt? Wat je anders ook kan doen is van dat t-shirt papier halen voor in je printer, een logo van internet halen en dat erop strijken. Tekst kan je daarmee ook maken. Ichtus, ik heb inkomen nodig, hoe dan ook. Ik zou zo graag ander werk gaan doen maar ik kan gewoon niet zonder inkomsten dus moet ik wel 'iets' hebben. Ik ben nu druk aan het rondkijken en ben bezig met een open sollicitatie naar het ziekenhuis maar of ik het daarmee red is maar de vraag. Tijdens je opleiding verdien je namelijk niet zoveel. En voor een eigen zaak heb ik gewoon te weinig ervaring en mis ik ook de materialen. Daarbij weet ik niet of dat allemaal wel zo makkelijk is om hier te beginnen als Nederlander. En zou mijn inkomen wegvallen moeten we het huis verkopen en dat wil ik niet. We hebben het hier zo naar ons zin.
lieve Dees, de maatschappij kan nog meer verlangen maar zo werkt het niet, echt niet! heb de dingen die de andere meiden hierover geschreven hebben gelezen en ik ben het helemaal met hun eens. Voor je omgeving gaat het leventje door, voor jullie is dat anders, jullie hebben zoveel meegemaakt en dat kun je niet zomaar opzij zetten. En nooit meer sorry zeggen hier hoor! Hele dikke knuf en je bent een kei! Ook lieve Debora, jee, schrik ervan. Vind het ook heel goed van je dat je 112 hebt gebald. Die huisartsenposten zijn best waardeloos vind ik. Ik zou dinsdag je eigen ha bellen en een klachtenbrief schrijven, dan ben je het zelf ook van je af aan het schrijven. Zo groeit je vertrouwen in de zorg ook niet echt. En je werk, jouw gezinnetje gaat voor alles, eerst dat en dan de rest. De reactie op je nieuwe werk is tenminste menselijk, zo moet dat! Ook hele dikke knuf voor jou
ben tijd aan het rekken, moeten zo naar schoonfamilie, heb er geen zin in. Elke keer, waar lijkt ze op, wat voor kleur ogen (ja, blauw, geef nou maar toe dat het geen bruin is, ook al is dat dominant, sorry dat ze dat van mij heeft ). Gisterem kreeg ik commentaar op de foto´s die ik maak want er zit een gloed in de oogjes en dat was van de flits. Nou nee, dat hoort zo. De foto´s van de fotograaf hebben dat ook dus zal het even terugkopplene dat hij (met al zijn prijzen) geen foto´s kan maken. Ook maak ik het bedje te kort op, geen wonder dat ze huilt. Of ze heeft het te koud of te warm. Bah, zo, sorry moest het even kwijt, wil ook niet altijd tegen mijn vriend zeuren (hij denkt er net zo over). Liefs
Goedemorgen allemaal. Boney; gezellig dat je terug bent en fijn dat je een leuke vakantie hebt gehad. Debora; sterkte met finn en volgens mij kunnen ze je niet verplichten te komen als je kind in het ziekenhuis ligt, dan ben jij toch ook ziek. Gekke boel daar. anoek; vervelend dat andere steeds commentaar geven, gewoon op jezelf vertrouwen. buiten; Ilse is bijna heel de dag buiten met blote armen en benen, maar nooooit in de zon, alleen in de schaduw. Heb ook zo'n parasol voor als we lopen met de wagen. Zit in ondergoed en ga ff douchen.
Ik zie allemaal schitterende foto's voorbij komen zeg. En Dees, je hebt een erg leuke nieuwe coupe... Gaaf zeg.
Goeiemoggul, schrik me het apelazerus door het bericht over Finn. Jemig zeg, dat is me wat. En wat vreemd dat hij zo weinig aankomt/zoveel is afgevallen. Dat past helemaal niet binnen de context van zijn ziekte. Heel veel sterkte voor jullie! En toch nog een fijne moederdag....al moeten jullie die volgend jaar maar dubbel en dwars goedmaken. Dees, bah bah bah...zou je nu zooooo graag even een dikke knuffel geven. En houdt nou eens op met het jezelf wegcijferen, daar wordt echt niemand gelukkig van! Jullie hebben RECHT op jullie verdriet, wat de buitenwereld dan ook verwacht. Zij staan allemaal niet in jullie schoenen en kunnen daarom ook nergens over oordelen. Er is geen tijdslimiet aan verdriet verbonden, gelukkig niet. Dit verlies zullen jullie je leven lang meedragen en daar moet de buitenwereld respect voor hebben. De ene dag staat het verdriet op de voorgrond en de andere dag op de achtergrond, maar het is er altijd. Probeer jezelf met stip op nummer 1 te zetten, want daardoor zet je Thijs*, Luuk en Olaf ook op nummer 1, want jullie zijn samen verbonden! Bones, dat klinkt onwijs gezellig, goed dat jullie het zo naar jullie zin hebben gehad! Leuk idee van dat shirtje en Tess doet ook altijd superman na met het uitrekken. Lachen he? Tess gaat heel diep zuchten als we fluiten. Da's zoooooo genieten! Echt zodra wij aanzetten tot fluiten geeft zij een diepe zucht. Net een Paflov-effect! Anouk, be-lach-e-lijk! Niets van aantrekken (al weet ik dat je dat toch niet kunt laten, doe ik ook hoor), ene oor in en het andere weer uit. Ik hoop dat je er een beetje ongeschonden doorheen komt vandaag. Debie, douche ze! Iemand nog iets van Missn of Ariel gehoord? MissN zal wel ontzettend druk zijn, alles in haar eentje....pfffff. Ik hoop dat ze het allemaal een beetje trekt. Hier is Tess gelukkig aan de beterende hand. De flesjes gaan steeds beter en af en toe drinkt ze het zelfs leeg. Koorts is weg, al is ze nog snipverkouden. Ik ga zo (als Jan weer is, is even naar zijn moeder) met haar onder de douche. Die stoom schijnt ook erg goed te zijn tegen haar verkoudheid. Ik ben zooooooo verliefd op mijn meissie, dat moet ik gewoon even kwijt. Die gevoelens die ik voor haar heb, heb ik nog nooit eerder gehad. Overweldigend en gelukzalig...... Voor moederdag heb ik een uitgebreid ontbijt buiten van Jan gekregen en een ring van Tess (door Jan opgehaald, Tess was te moe om te fietsen naar de stad....whaahaa). Echt allemaal superlief! Ik vind het wel grappig om nu eens in het middelpunt van de belangstelling te staan, i.p.v. mijn eigen moeder. Vanmiddag komen mijn ouders even hier, dat vonden ze wel leuk, omdat het mijn eerste moederdag is. Ik ben even in de tuin bezig, want het oerwoud snoeit zichzelf niet. Als ik er niet meer aan toe kom om hier te zijn, dan alvast voor iedereen een geweldige moederdag gewenst. Have fun en geniet van elkaar!
@suus.. mooi gezegd voor dees en een ring.. prachtig hoor..hier een zelfgemaakte vlinderbroche van jurian gekregen en een kopje thee...ik draag m trots.. @dees.. snap wel hoor dat inkomsten noodzakelijk zijn en een eigenzaak vergt ook heel veel tijd en energie, maar ergens moet er wel een oplossing zijn.. misschien kun je iets met www.studiebaan.nl daar kun je studeren en werken tegelijk. tis een normale baan waar je dus normaal verrdient en je werkgever betaalt dan de studie. zo kun je verder studeren en tegelijk werken of jezelf omscholen... tis voor mbo en hbo.. msischien zit er wat tussen.. Maar vind jezelf ALSJEBLIEFT heeel belangrijk en vind jezelf vooral GEWELDIG! Ga dan maar naast je schoenen lopen.. T mag...Jij wel!