missn, hypotheek zou wel kunnen als er iemand is die garant kan staan, toch? goedemorgen trouwens. hier eindelijk een redelijke nacht. 8 uur lag ilse op bed, 1 uur mama wc, 4 uur ilse speen, half 7 ilse eten, dus wel aardig geslapen.
Debie, dat klopt.. Ik kan wel een hypotheek aanvragen als bv mijn ouders garant voor me zouden staan. Maar mijn ouders hebben net zelf een huis gekocht, dus die kunnen niet garant voor mij staan.
klinkt helemaal niet slecht Debie... Sinds Fenne vorige week heeft besloten dat 's nachts eten ook best lekker is, krijg ik haar er maar niet vanaf... hihi... dat wordt later vast een dame die 's nachts nog even naar de koelkast slaapwandelt om iets te snacken...
Hihi Wen..het zal toch wat zijn he..dat als ze straks kan lopen. Debie..ook een lekker nachtje zo te horen! Heerlijk! Ik heb hier absoluut geen klagen met Jaydee...9 uur naar bed en 8 uur de volgende ochtend wakker worden..echt ideaal!
dat is jammer missn wen; dat zeggen ze idd ook dat als ze weer 's nachts eten krijgen ze zo snel wennen. Balen he. Maar ja, ze zullen het nodig hebben.
dat hadden we hier ook tot vorige week vrijdag missn, maar denk dat ik teveel heb lopen opscheppen want ineens kwam madam 4-5 keer per nacht jengelen. Houd me dus nu maar beetje in, misschien doet ze het dan weer. hihi
precies, ze heeft het gewoon weer even nodig... ik heb trouwens het idee dat Fenne nu ineens meer in lengte groeit dan in gewicht... want eerst leek ze meer een dikkertje dan nu... volgens mij is ze gewoon wat groter geworden en lijkt ze dan ineens 'slanker'... herkenbaar?
Debie...hier is dat ritme nu al een week of 6... We krijgen een eigen kamer..en jaydee krijgt ook een eigen kamer..dus genoeg ruimte..meer hebben we niet nodig..ja we hebben een grote woonkamer enzo... veel hebben we ook niet nodig..als die kleine maar een eigen kamertje heeft! En die heeft ze... Wen: het is heel herkenbaar wat je zegt..Quincy heeft Jaydee natuurlijk een week niet gezien, en hij kwam gisteravond thuis en vond dat ze een smal bekkie had gekregen en erg was gegroeid.. Dat ze een smalle bekkie had gekregen dat had ik ook al gezien.. Maar kindjes groeien eerst in de breedte..dan in de lengte, dan weer in de breedte etc.
Meiden, ik ben bezig een nieuwe lijst voor ons aan het maken...(eindelijk) Als jullie de volgende gegevens mij even door willen geven: Geboortedatum kindje(s), Voornaam(en) kindje(s), gewicht en lengte bij de geboorte en of je fles-/borstvoeding geeft en of je al bent begonnen met bijvoeding. Als er nog meer dingen zijn die jullie op de lijst willen..zeg het me dan even.. Als de lijst klaar is zet ik hem wer op internet. Ik zal hem elke pagina even naar voren halen. De site is inmiddels bekend.. www.februari2008mamas.come2me.nl
Ja heerlijk Debie.. Ik vind het ook erg belangrijk dat ik weg kan uit Hengelo.. Er zijn hier een heleboel nare dingen met mij gebeurd.die ik nooit echt heb af kunnen sluiten..en nu gaat me dat wel lukken.. In hengelo durf ik bv niet eens alleen de stad in te gaan...en daar liep ik met opgeheven hoofd door de stad..ik hoef daar niet telkens op me hoeden te zijn..niet elke keer achter om te hoeven kijken..niet bang te zijn om een mes tussen me ribben te krijgen...heerlijk! Een nieuwe start..voor mij een nieuw leven
Dat is dan idd het belangrijkste. Zeker als je je daar wel goed voelt en waar je nu woont niet. En zolang je een kamer hebt waar je samen kan zijn is het goed. Lijkt me vreselijk om bijv met z'n drieeen op een kamer te moeten verblijven. Je wilt toch ook even alleen met je mannetje kunnen zijn. Wat een snert weer is het trouwens, bah bah en nog eens bah.
Gelukkig hebben we die ruimte ook, om heerlijk met z'n 2en te zijn! En ja het weer werkt niet echt mee vandaag...bah!
oh, ik wist niet dat ze afwisselend in lengte en breedte groeien, dan heb ik het toch goed gezien hihi... echt fijn dat je je straks vrij kunt voelen in je eigen stad MissN...zo hoort het ook! Debie, wat een enorm schatje is het toch... zo'n fijn poppetje... ben erg benieuwd wat Fenne dinsdag weegt en hoe lang ze dan is... is alweer een maand geleden en toen was het 5790 en 60 cm...
Wat een rust hier. Je kunt niet zeggen dat dat door mooi weer komt. haha. Wen weeg hier elke twee weken, ga maandag weer.
Oh, die foto van Fenne is gewoon TE schattig! Anouk, wat een rotnacht zeg! Ik hoop dat je vandaag nog even rust kunt pakken. Ik herken dat wel van slanker worden. Tess komt ook steeds meer in verhouding, het echte mollige is eraf. MissN, heerlijk dat je daar de ruimte krijgt bij jouw ouders. En het is ook fijn dat Jaydee straks gewoon thuis kan blijven bij jouw moeder, terwijl jij werkt. Heerlijk, in haar eigen omgeving! Debie, wat een snoepie zeg. En hier ook snertweer. Hield jij nou vandaag de verjaardag van jouw man? Ik ben echt een zeef....sorry. Goeiemorgen trouwens, hier weer een prima nacht achter de rug. Alleen krijg ik nu wel af en toe de balen van het gebrabbel van Tess. Tuurlijk, ik mag niet klagen, want gewekt worden door gebrabbel is beter dan een huilende beeb. Maar toch, pffff.....ze houdt het wel 3 kwartier vol en het gaat ook zo lekker hard in volume. Nee, af en toe zou ik willen dat ik haar al kon toespreken.... Nu even snel schoonmaken en dan komen mijn ouders lunchen. Gezellie!