Februari 2008 Mama's

Discussion in 'De mama's' started by MissN, Feb 2, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    Viv: hoe ga jij dat doen met Bryan en je opleiding?
     
  2. debie

    debie VIP lid

    Jun 5, 2007
    8,533
    0
    0
    suus zelf vind ik een glazen nagelvijl het fijnst werken voor haar nagels.

    boney; cd woezel en pip hier ook groot succes.
     
  3. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    @ hier is de cd van woezel en pip ook al maanden groot sucses zet ik altijd op als hij onrustig is en dan valt hij zo in slaap :)

    @deborah ik heb gelukkig vrij flexible opvang zowel mijn ouders als mijn schoonmoeder werken niet meer dus das meegenomen en in het weekend is meestal mijn mannetje thuis en bij noodgevallen kan ik ook nog op mijn zus rekenen die werkt alleen in de avond uren dus hier moet het wel gaan lukken, enja dat rijbewijs en auto heb ik gelukkig al
     
  4. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    ah dat scheelt vivian. Krijg jij een soort gelijk contract? met die 80 uren?
    Mijn schoonmoeder werkt nog, en ja ze heeft nog 3 kids thuis wonen, waarvan er 2 net 18 zijn. Daar heeft ze d'r handen vol aan.
     
  5. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    ik krijg een contract van 28 uur perweek
     
  6. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    oh haha wat een verschil dan weer! Mijn kraamverzorgster, die bij ons is geweest had ook zo'n 80 uur contract. Dacht dat het standaard was...

    Ben zo aan het twijfelen...
     
  7. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    denk dat dat per regio anders is deborah wij krijgen 28 uur per week zei ze, maar hoe precies krijg ik waarschijnlijk vrijdag te horen heb haar net gemaild en ze ging zorgen dat ik er zeker vrijdag tussenkwam dan kwamen de andere studenten ook
     
  8. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    ok! Fijn joh! Hier was er ook een dag waarop iedereen kwam. En dan gaan we met een groepje van een man of 8 naar Etten Leur waar we 8 weken lang, 3 dagen per week les krijgen. daarna gaan we de praktijk in. Een paar maanden met begeleiding en daarna zonder. Krijg een contract van 2,5 jaar. Na 1 jaar gediplomeerd. Rijk ging je er niet van worden zei ze, waarop ik geantwoord heb: maar wel gelukkiger en das belangrijker! haha
     
  9. Mrijn

    Mrijn Fanatiek lid

    Nov 11, 2006
    2,853
    0
    0
    Communicatieadviseur
    Fijnaart
    Moeilijk Debora. Is een gastouder niets voor jullie? Mijn gastouder kan 7 dagen per week van 's ochtends half7 tot 's avonds 23u. Mijn zusje heeft haar hier echt op geselecteerd en het werkt ideaal! Moet zeggen dat de gastouder naast haar man en volwassen kinderen ook niet echt een leven heeft hoor, maar wij zijn er blij mee!

    De osteopaat heeft Juul 'genezen' verklaart. Juultje heeft echt alleen maar liggen lachen en keten met de osteopaat terwijl de 5 keer hiervoor echt tranen met tuiten was.

    Koos heeft vandaag weer papadag en ik vind het zo moeilijk om dan niet in te grijpen. Ik ben vanmiddag na de osteopaat even gaan winkelen en toen ik net thuis kwam was Juul echt afgedraaid. Koos had haar wel naar bed gedaan maar haar na 20 minuten jengelen er maar weer uitgehaald. Hij had van mij begrepen dat ze om half 4 naar bed MOEST en heeft dus helemaal niet naar Juultje gekeken wanneer die moe was. Ik heb haar nu net maar in bed gelegd in de hoop dat ze nog even een uurtje slaapt. Dan krijgt ze haar avondflesje maar wat later.
     
  10. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    dan sta je wel snel alleen zeg, hier duurt opleiding 16maanden dat is dan de eerste 12 weken theorie en 1 week snuffelstage en dan ga je 3 weken werken 1week school, drie weken werken 1 week school enz en dat 16maanden lang
    en het verdient best goed hoor als je je studie afhebt
     
  11. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    ooh moest Juul naar bed van papa! Hopelijk slaapt ze nog effe!
    Nee is niet echt prettig, mrijn. Hij bedoelt het goed, maar ik zou dan ook kriebelen...

    Ja gastouder, daar zat ik ook aan te denken, maar heb het uitgezocht en je verdient geen bal... En we moeten dan eerst een eigen huis hebben. Ook is de regering bezig met de belastingbijdrage voor gastouders te korten, dus zal de vraag afnemen. Tenminste dat denk ik! Mocht het nou allemaal niet willen lukken dan is het zeker een optie!
     
  12. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    @vivian: hier tussendoor idd ook een snuffelstage, was ik effe vergeten! :) En dat verdienen: ik dacht ook al bij mezelf: altijd meer dan in de winkel... En leuker, das het belangrijkste! Als ik rijk wil worden ga ik wel wat anders doen!
     
  13. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    ooeeh alweer onweer! en het stortregent. Marc zal wel doorweekt zijn. Mijn schoonvader iig wel!
     
  14. vivi

    vivi VIP lid

    Mar 3, 2007
    10,569
    0
    0
    idd deborah het verdient zeker meer dan in een winkel en hier werk je 8 dagen en dan 5,6 dagen vrij das ook wel fijn dan kan ik 5 of 6 dagen aan bryan besteden en altijd de avonden nu werk ik vast 4 dagen en ben ik pas rond half 7 thuis is ook laat
     
  15. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    ja das waar Vivian! hier ook 4 tot 6 dagen ertussen...


    Marc komt binnen, zeiknat! wahahaha echt helemaal doorweekt! Had geen jas bij zich... Kon zelfs z'n boxer uitwringen! Och arme Marc... Hihihi
     
  16. Mrijn

    Mrijn Fanatiek lid

    Nov 11, 2006
    2,853
    0
    0
    Communicatieadviseur
    Fijnaart
    Niet om zelf te gaan doen, maar voor Finn als opvang! :)
     
  17. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    owh! hahaha muts ben ik! Ja maar dan krijg je dus dat gedoe met de kinderopvangtoeslag, als ze daar in willen korten!
     
  18. Anoek1

    Anoek1 Fanatiek lid

    Jan 23, 2007
    4,178
    0
    0
    lieve Dees, laat je tranen maar gaan, het verdriet moet eruuit. Dikke knuf voor jou.
     
  19. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    Je moest morgen op gesprek, toch Dees? Alvast heel veel sterkte en succes! Knuffel
     
  20. suuszwanger

    suuszwanger VIP lid

    Sep 24, 2007
    9,650
    2
    0
    kijk, ik
    [​IMG]
     

Share This Page