snotverdriedubbeltjes .... ben ik gisteren een halve middag bezig geweest met zo'n stomme banner...en foto's in mn album plaatsen... is alles weer foetsie... hoezo bezigheidtherapie
@martientje: wow, wat heb jij twee heerlijke kindertjes!!! Ik wil ook een broertje of zusje voor Katie (maar nu nog ff niet hoor...)
Ja Martientje, echt hele knappe kindjes heb je! Zo, banner en avatar staan er weer. Ga nu snel in huis bezig, want Ferry slaapt lekker in de box. Heb hem een zomerse outfit aangegeven, erg gezellig
Nou, hier ook maar meteen mijn banner weer tevoorschijn getoverd hihi. Wat zal Jan zich rot gevoeld hebben toen hij de database verwijderde..... Nou ja, hebben wij een rustig ochtendje omdat we op niemand hoeven te reageren Meiden, lekker genieten van het mooie weer hoor vandaag!! Nu kan het nog nu we bijna allemaal nog met verlof zijn
Goeiemorgen meiden! Kunnen we weer alles gaan aanpassen! Maar goed, we kunnen ook weer met een schone lei beginnen, hihi. Wordt een mooie dag vandaag Lekker van genieten met zijn allen! Naomi is gisteravond verkouden geworden, zo zielig! Vannacht zat haar hele neusje vol. Gelukkig had ik nog neusspray in huis voor beebjes van VSM, dat hielp goed. Nu zometeen maar een neuspeertje kopen ... Haar uitslag is bijna weg, jippie!
Goeiemorgen allemaal!! Dat is me ook wat, alles weg... nou ja, kan gebeuren! Fianne was gisteravond opeens zo onrustig, heel erg huilen enzo. We snapten er niets van! Maar uiteindelijk hebben we haar tml snel rustig gekregen en ze heeft ook lekker geslapen. Maar raar was het wel, veel harder huilen dan anders. Ik had het hier gisteren over het voedingsschema, iedereen nog bedankt voor alle reacties. Ik denk dat ik ga kiezen voor een schema als volgt: laatste voeding 's avonds om 10 of 11 uur (weet ik nog niet precies), voorlopig houdt ik het badje er in de avond nog in omdat ze daar zo lekker op in slaap valt, ga ik langzaam afbouwen naar om de dag en dan verplaatsen naar de ochtend denk ik, eerste voeding om 7 of 8 uur (ligt er ook nog aan), dan om 11 uur, om 3 uur, om 7 uur en dan is alweer de laatste voeding. Ze krijgt 5 x 170 cc momenteel. (friso). Ik blijf het lastig vinden. Vannacht heeft ze doorgeslapen tot half 6, dus we zijn al lekker op weg. Wij gaan vandaag ook lekker genieten van het mooie weer, Fianne slaapt erg graag buiten in de wagen, dus dat wordt een rustig dagje voor mama!
Ik denk doordat Ferry (net als ik) ontzettend verkouden is dat hij niet doorslaapt. Hij heeft om 0:15 uur 200 cc gedronken en 4 uur later kwam hij weer Boefje he?
Huh?! Regen?! Hier niet hoor, zonnetje schijnt heerlijk! Waar woon jij dan Waxientje? Wie oh wie geeft mij een schop onder mijn kont... moet echt opruimen :c:
ik voel me zo dom... zucht, heb mn banner weer, en mn foto's... maar ik krijg mn avatar toch niet voor elkaar. Ik snap niet wat ik anders doe dan de vorige keer...
nou dat 80 bij 80 pixels is niet zo moeilijk maar hij blijft maar zeggen dat tie tussen de 0 en 10 kib moet zijn... en daar snap ik dus geen houdt van. blijkbaar zijn ze op de een of andere manier toch te groot. Ik krijg ze niet onder de 10 kb?!
Zucht, wat nu weer?! Alles weg zo te lezen. Had gisteren een heel bericht getypt, kreeg ik een db error. Iemand heeft de db weggegooid dus? Handig. Nou ja, Vera was gisteren dus extreem slaperig van de prikjes en ws ook extra door de huildag van woensdag. Ze was een paar keer te moe om te boeren. 's Avonds een tikje verhoging, 37,7 en ze dronk wat minder dan normaal. Maar verder dus een rustig avondje gehad! Toch best heftig wat zo'n prikje doet met dat kleine lijfje. Vond het best een beetje eng dat ze zo veel en zo diep sliep. (Slaapt ze 's avonds een keer, is t nog niet goed ) Nu lijkt het weer 'normaal' te gaan. Vannacht helaas om half 5 een voeding, maar mijn ene boob deed ook enorm veel pijn (een voeding overgeslagen gisteravond), dus was niet zo heel erg om de spanning er af te halen! Gisteravond ook voor t eerst naar de na-gym geweest. Was best ok, jammergenoeg maar met zijn 3en van ons zwangerschapsgymgroepje. Maar we hebben best wat goede oefeningen gedaan gelukkig, ik was bang dat t heel suf zou zijn. Rechte buikspieren mag ik nog niet volledig doen kwam ik achter, want er zit nog een kier tussen Strax ff naar t gemeentehuis voor papieren om t gezag aan te vragen. Hopelijk is t dan al lekker weer. T ziet er nu al wel aardig uit.
Axioma: Ik verklein altijd met www.fotoverkleinen.nl en gelukkig is ie dan onder de limiet. Dus misschien zo proberen? Ik kan het namelijk ook niet in Paint of Paint Shop Pro, want dan zijn de kb's ook veel te veel.
Uk je bent geweldig!!!! Hij doet t weer hihi durf je nu alleen geen schop onder je kont te geven omdat je me zo goed geholpen hebt! Maareh als je nu ff een half uurje opruimt kun je straks lekker met Ferry naar buiten... ik heb vanmorgen ook al mn was opgehangen en gestreken... hihi verder ga ik alleen maar buiten bezig zijn!!
Uk; ik geef je nu dan maar die schop onder je kont, maar dan moet je mij er eentje teruggeven *****daffie schopt Uk heel hard onder de kont!!!*******