Meiden die willen inchippen, wat ontzettend lief van jullie! Vind ik echt hartstikke tof . Kaartje kost maar 10,50, veel is het niet gelukkig. Zie trouwens pas nu het lijstje van de meiden die meegaan...Is aardig gekrompen he! Jammer hoor. Vind het trouwens zo jammer dat ik zo weinig met jullie kan kletsen. Besef nu pas weer hoe erg ik het gemist heb. Zijn er trouwens ook meiden die gaan babyzwemmen? Ik wil dat graag gaan doen . Wat heb je daar allemaal voor nodig? Heb al een badpakje voor dr. Er zijn toch van die luiers voor het zwemmen? Ik ga samen met een vriendin, lijkt me echt super leuk. En dan natuurlijk onderwater foto's maken. Nou, iedereen slaap lekker. En tot morgen! Ben echt heel erg blij dat ik mee kan .
ja spuugdoekjes had ik al, ik heb 1 extra voeding en misschien wel 2, dat ligt eraan hoelaat ze wakker wordt morgen met doekjes bedoelde ik idd billendoekjes en in mijn luiertas zit ook een verschoningsmatje volgens mij heb ik dan alles (heb trouwens nog wel voor de zekerheid het verzekeringspasje van haar meegenomen..) @Maka: hahaha wat een leuk filmpje! heb trouwens gelijk even de rest bekeken en dat ene filmpje waarop Vera dr luier volpoept, had ik het echt niet meer! Soraya doet precies hetzelfde en soms vraag ik me echt af waarom ze zoveel kracht moet zetten
O trouwens! Moeten we nog iemand hebben die voor fotograaf speelt? Of maakt iedereen gewoon los foto's? Want ik neem sowieso mijn camera mee..dus kan best wat foto's maken voor iedereen.
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar... hoe gaat dat inchippen nou? ik wil wel helpen, maar als ik niet weet hoe, kan het ook niet