ahhh married dat komt heus wel goed joh, zat me in begin ook altijd zorgen te maken maar ze doen heus wel wat ze moeten doen... wat fijn dat met martijn betere kant op gaat
Mogge! Anita, oh wat fijn zeg, heerlijk dat je weer met Martijn hebt kunnen knuffelen! Suske, ah onze techniscus, hihi. Klinkt goed hoor waar je allemaal mee bezig bent. Geeft ook wel een goed gevoel als het ook allemaal goed lukt he. Married, nou ben benieuwd, je man zal je vast wel een keertje bellen vandaag of jij hem Nou gisteravond en vannacht een iets minder overstuur Boazje gehad. Om 1 uur werd hij wakker, maar nog wel met oogjes dicht zeg maar. Toch maar een fles gegeven, want hij had om 18.30 zijn prakkie gehad en ik denk dat hij best honger had. Die ging er ook lekker in. Daarna ben ik hem nog even wezen troosten rond een uurtje of 4 denk ik.
Eerste telefoontje van hem was om 08.30 uur, hahaha Hoeveel hij moest eten van de meloen, want hij deed zn mondje niet meer open
Jee er wordt hier idd nog flink wat afgekletst . Kuona, dat is geen fijn gevoel hé, als je door het geluid van je kind heenslaapt. Als ik héél moe ben gebeurt mij dit ook wel eens. Het gekke is dat ik er wel wakker van wordt als ik alleen ben. Axioma, oh slofjes van lieve voetjes ken ik niet. Straks eens even op de site kijken. Ik heb net 2 paar roosjes besteld. Oei, wil ik de tijd nemen om te reageren, wordt Anne wakker . We gan maar even met z'n drietjes in bad. Later weer een nieuwe poging...
@Noppie: aha, dus gelukkig hebben ze de oorzaak kunnen vinden! Nu veel oefenen en hopen dat het snel over is. En dat kraken....ieuwwwwww, dat klinkt zo ontzettend naar he! Net alsof er iets in je lichaam gebroken wordt. Osteopaat....wonderdokter! Ben er helemaal van overtuigd! Veel plezier trouwens, tot over een week! @Uk: aha, was jij dat over de KDV. Tja als het niet nodig is zou ik hem daar ook niet naartoe doen nee. Bij mij moet ik wel, anders kom ik echt niet aan mijn werk toe. (dit forum werkt daar overigens ook niet echt aan bij ). En veel kinderen kunnen zich ook prima alleen vermaken hoor. Daan speelt in de ochtend met zijn maatje, maar 's middags is die er niet meer en dan zit hij lekker zelf te spelen. En wat een schattig mutsje! Hij kijkt er ook zo leuk bij he! haha, op de kin bijten! Krijgt zeker niet voldoende te eten thuis @Married: hieperdepiep, Thije's derde tandje is een.....(geen idee, heb me suf gedacht aan wat rijmt, maar kon niks bedenken) @Deesje: erg leuke bodywarmer (voor een meid dan he , ik zie Daan er nog niet mee rondkruipen hoor). @angela: goed hoor, gewandeld! Ik ben liever lui dan moe, hihi. Eigenlijk zou ik ook aan de slag moeten, maar krijg mezelf niet zover. Ik zit ook nog te dubben of ik niet even langs die beurs ga. Lijkt me wel leuk, want ben er nog nooit geweest. @Mieke: leuk jasje! En Daan vind liga gewoon niet zo lekker en eierkoek dus wel. Dus Boaz deed het al iets beter? Nou maar hopen dat hij het ECHT beter gaat doen en snel weer lekker doorslaapt. @axioma: hoe kom je erbij dat je ons er mee lastig valt? Tuurlijk doe je dat niet. Ik leef ook erg met je mee. Het moet verschrikkelijk zijn om zo in angst te zitten om je moeder. Ik hoop dat je snel wat beter nieuws over haar krijgt. Veel sterkte ermee meid. @Suske: zo, zo, technisch ingesteld zo te horen! Nou ik niet hoor. Ik kan wel wat, maar laat me geen netwerken maken e.d. dan krijg je namelijk netwerkoverbelasting ben ik bang. @Married: ach joh, je man zal het vast wel goed doen (Thije straks compleet onder de fruithap, broek achterstevoren aan, pamper half los etc. etc.) @Noortje: tja, de kids gaan voor het forum he! hihi.
@Eppie: Leuk om weer eens foto's van jullie te zien. Mooie meid is Yannique zeg! Ze heeft veel lichter haar dan ik dacht. @Mieke: hihi sorry juffrouw, dat ik het niet langer volgehouden heb met de papfles Leuke jasjes! Wat vervelend dat Boaz zo van de leg af is! Ook erg vermoeiend voor jullie denk ik zo. @Bbelly: Ah, daar had ik nog nooit van gehoord, van zulke druppeltjes. @Axi: Hoe gaat het nu met je moeder? Wat goed dat Josanne zich zo goed gedragen heeft tijdens het eten! Wij gaan vanavond ook uit eten maar ik durf Morris niet mee te nemen hoor! @Patriessie: Wow wat gaat Keano snel En hij is de jongste van het stel toch? Kan het trouwens zijn dat ik jullie pas op een terrasje in Breda zag? Ik twijfelde heel erg (aangezien jullie uit Amsterdam komen) dus ik heb maar niks gezegd, anders zou het ook zo duf zijn geweest @Married: Ook al zo'n leuk jasje voor Thije! hihi volgens mij zou mijn vriend ook na een half uur al aan de telefoon hangen. Gisteravond was hij alleen thuis met Morris (komt niet zo heel vaak voor) en toen heeft hij best wel veel moeite moeten doen om hem in slaap te krijgen. Stiekem vind ik dat wel goed, dan weet hij hoe frustrerend dat af en toe kan zijn. @Vaam: Nee Morris is meestal wel een paar uurtjes wakker voordat hij om 19.00 naar bed gaat. Maar Morris slaapt na 5.30 wel nog verder he? Ik weet niet of ik dat er wel bijgezet had? Anders zou ik nu denk ik niet meer rechtop zitten @Noppie: Eng he, dat kraken. Ik doe dat volgens mij ook met mijn kin en schouders! Je bent nu trouwens al op vakantie dus dit lees je toch niet, maar voor het idee: Fijne vakantie!! @Uk: Dat klinkt wel heel zielig dat Ferry altijd ergens alleen ligt Daar zou ik het idd eens over hebben met de leidsters! Hahaha wat een leuke foto van jullie kleine Rus! Echt een lief manneke die Ferry! Die foto met papa is helemaal geweldig! @Angela: Goed dat je lekker gaat wandelen! @Suske: Ja dat haken is even wennen he! Ik heb ook wel een paar keer mijn mutsje uitgehaald hoor. @Joanjima: Wat SUPER dat de beademingsbuis eruit is! Gisteren hadden we dus een soort borrel bij een klant, maar uiteindelijk werd dat meer een presentatie met een hoop mensen die we niet kenden (maar die aan hetzelfde project meewerkten). Morris was er dus ook bij. Gelukkig heeft hij zich geweldig gedragen en een uur lang rustig op schoot gezeten! We kregen van iedereen complimentjes dat hij zo lief en rustig was. *glim* Vanavond gaan we uit eten omdat mijn broertje zijn propedeuse aan de kunstacedemie heeft behaald. Het is pas om 19.00 dus Morris blijft lekker thuis en oma (s.moeder) komt oppassen. Hier nog een foto waarop Morris net doet of hij zijn muts heel mooi vind: (Iedere keer vergeet ik trouwens dat je die hier gewoon kunt uploaden en ga ik de foto's eerst in mijn eigen online album zetten terwijl dat dus helemaal niet nodig is...)
Maar eigenlijk vindt hij het maar niks. Heb ik daar al die moeite voor gedaan? (eigenlijk was hij gewoon heel moe en moest hij nodig naar bed. Waar hij nu overigens ligt te mekkeren)
mag levbi eigelijk hutspot en zuurkool, weet van boerenkool wel dat het niet mag... maar wilde van de week stamppot maken maar vroeg me af hoe het zat met levi
Zuurkool en hutspot mag volgens mij wel. Alleen dan geen ui door de hutspot doen. (Ik maak dat nooit, maar dat hoort er geloof ik wel bij toch?)
@Vaam ... ja echt kan hem geen minuutje uit het oog verliezen, gisteren stonde de buitendeur open en jahoor op verkenningstocht hihi @Noppie.. nee in 3 kiezen waarvan 2 hij niet helemaal aan het uiteinde van de wortels kon komen en hij dat tot 2x toe heeft geprobeerd en nu naar een endodontoloog die naar hun zeggen daar in gespecificeerd is... pff maar te hopen want ik voel gewoon verdikkingen in mijn kaak die schuiven. Het zit jou ook niet mee lees ik bah hopelijk gaat het snel beter. @Uk.. w.kanaalbehandeling is toch hetzelfde want mijn zenuwen zijn er wel uitgehaald...en nee nog niet over verga van de pijn, morgen weer naar de tandarts wordt er gek van. Enne ja dat kleintje hierzo is echt een snelle maar je zal zien dat het ontwikkelen in 1x stopstaat, hoop ik wel want het is niet bij te houden nu. Hihi dat mutsje wat schattig zeg! En die laatste foto wat een haar en wat een mooie stoere jongen zeg @Mieke nu moet ik weer afhaken, weeeeeeeeer naar de tandarts haha wat een excuus toch weer! Probeer het 3x op een dag de fles maar zonder resultaat.. daarin tegen poept hij als een tierelier en eet hij zijn pap wel goed. Stoer jackie trouwens! Moet ff stoppen want meneertje is weer wakker
@Married, oh nou hopenlijk houdt papa zich dan ook een beetje aan Thije's ritme! Hoeveel kilo ik er nog af wil hebben, voorlopig nog 20 dan ben ik wel ff tevreden, misschien daarna nog iets van 10 ofzo! Oh haha dat telefoontje @Mieke, oh fijn dat vannacht alweer iets beter ging met Boaz! Arme vent.. hoe gaat het inmiddels met zn verkoudheid? @Noralien, ja Uk gaf de tip voor die site met de slofjes! @Vaam, dank je wel @Kuona, nog geen nieuws, ach waar wij heen waren was het aardig rumoerig, dus als Josanne ging gillen viel het niet eens op. Ze vond vooral de obers leuk, die bleven maar heen en weer lopen Maar veel plezier met je etentje! Je mutsje is leuk geworden zeg!!! Hoe was de naaicursus?? oh hihi die 2e foto @Iggy, zuurkool zou ik persoonlijk nog niet doen... hutspot zou eventueel wel kunnen maar dan zou ik de uien weglaten denk ik... zo hier een nogal beroerde nacht gehad. Net maar naar de stad geweest om een pak naar de stomerij te brengen, en nog wat wol te halen.. kwam 2 bollen tekort voor t jurkje. verder aan t wachten op nieuws..
Ik heb ook niet gezegd dat ze het niet naar hun zin zouden hebben Vaam Ik denk alleen dat kindjes die thuis zijn ook alle vaardigheden leren, maar dan op een andere manier. En natuurlijk zien ze veel van andere kindjes, maar ook als ze thuis zijn, leren ze het, maar dan vanuit hunzelf. Zo heeft alles zijn voor en nadelen. Ik ben alleen van mening dat als je kindjes thuis op kunt vangen, ze niet een dag naar het KDV moeten omdat het zo lekker is voor papa en mama om een dagje voor zichzelf te hebben. Kinderen krijg je en moet je voor zorgen, dat weet je voordat je aan kindjes begint. Als het werk zich niet toelaat, zoals in vele gevallen, dan is hjet KDV een geweldige oplossing waar ze ongetwijfeld veel van zullen leren. Ik dnek altijd maar zo...vroeger waren er geen KDV-en en wij hebben toch ook alles geleerd wat we moesten leren, zoals smaen spelen en leren. De Creche vanaf 2,5 is er ook niet voor niets. Maar goed, lang verhaal kort....ieder kindje ontwikkelt zich of het nou thuis is of op een KDV, vindt het alleen zonde van het geld als je zelf thuis bent en je kindje wegbrengt )nogmaals moet ieder voor zich weten, maar dat is mijn mening)
deel de mening van daffie.... als het niet anders kan ivm werk ok dan een KDV maar als het niet hoeft en je het zelf kunt oplossen prima toch... wij werken allebei onregelmatig en werken langs elkaar heen die drie dagen dat ik werk en we zien elkaar nog voldoende ook vind vaak dat kinderen te makkelijk naar KDV worden gebracht om een dagje samen weg te kunnen, ik zie dat hier in de buurt vaak gebeuren en weet niet maar echt daar sta ik niet achter en zou ik nooit doen... werk is anders en ik besef dat roy en ik luxe hebben dat we het samen op kunnen vangen weet ook wel zeker dat levi net zoveel leert als een ander kindje op zo´n KDV denk dat kindjes daar wel aandacht krijgen maar meer als een nummer en thuis is toch thuis
Anita; wat geweldig dat Martijn van de beademing af is meis!! Ga duimen dat het zo goed blijft gaan! Axi; sterkte met je mams!! Klinkt niet al te best allemaal. Hoop dat ze snel de ontstekingsbron vinden en gericht kunnen behandelen. Gisterenavond heerlijk uit eten geweest...smaakte echt goed!! Carpaccio vooraf en zalm met kruidenkorts als hoofdgerecht mmmmm..... Myrthe wilde niet gaan slapen bij mijn vriendin, maar haar zoontje van 9 heeft voorgelezen uit de donald duck en ze mocht een oude donald duck ook nog kapot scheuren (vindt ze helemaal fantastisch dat scheuren). Vond het zo schattig om te horen. Uiteindelijk is ze wel in slaap gevallen en om 22:30 hebben we haar weer meegenomen naar huis, waar ze meteen weer heerlijk ging slapen. Vanmorgen gaan sporten en nu even tijd om wat te schrijven. Straks teamvergadering op het werk om 16:00-18:00 blehhhh....dan om 20:15 weer handbaltraining, dus de dag zal wel zo voorbij zijn. Vanaf morgen 3 late diensten, dus wrs weinig tijd voor het forum. Myrthe draait zichzelf steeds vaker even op haar buik de laatste dagen en we laten haar ook vaak gewoon op de vloer aanmodderen en dan gaat ze de hele kamer door tot ze klem ligt hihi (achteruit dan he!!) Met een bal spelen vindt ze ook helemaal leuk (ben vast aan het oefenen zodat ze een handbalster wordt). Ga nu effies een bakkie thee drinken.
kuona heb je die muts zelf gebreid, knap hoor heb der zelf gisteren 1 gekocht ook zoiets alleen dan bruin hahaha
Suske, Jullie zijn dus goed bezig geweest samen!!! Wordt wel gezellig bij jullie, als de ene boven en de ander beneden aan de computer zit Dat wandelen is idd wel lekker ja. Denk eigenlijk ook dat ik wel naar de jg-beurs ga . Anita, wat een geweldig nieuws!!!! Heerlijk als je dan jullie mannetje weer lekker vast kunt houden!! Hopelijk hebben jullie hem weer snel thuis! Married, het zal best goedkomen met Thije en je man. Ervaart hij ook eens hoe het is om een hele dag gezellig met hem bezig te zijn!! Mieke, fijn dat Boaz weer wat beter slaapt. Geeft toch wel weer wat rust denk ik? Vaam, jij dus ook gewoon naar de beurs gaan!!!! Kuona, leuk foto van Morris met zijn muts. Daffie, ben het helemaal met je eens hoor, maar vindt het af en toe wel lekker als ik vrij heb dat de kinderen dan op het kdv zijn. Krijg ik ook even iets gedaan... Ben weer lekker op het werk. Ben voor een collega een bellijst af aan het werken. Eindelijk eens een bult werk liggen (en dan stiekem toch hier reageren, hihi)8)
@ Iggy, volgens het voedingsschema mag zuurkool vanaf 6 mnd. Hutspot zou ik idd zonder ui doen: Borstvoeding.com: kenniscentrum voor borstvoeding - Voedselintroductieschema vanaf zes maanden Dat vind ik altijd wel lekker hoor die winterse gerechten! @ Mieke, fijn dat Boazje beter sliep! Hier had dat ontroostbare wellicht toch te maken met een tandje, aangezien die gister door was. Zou dat bij jullie ook zo kunnen zijn? @ Samen spelen, Thije heeft best veel andere kindjes om zich heen om mee te spelen. Sowieso neefje Nick (1 mnd ouder), al meppen ze elkaar voornamelijk . Ook zien we mijn vriendin met zoontje Joep (1 mnd ouder) en mijn vriendin/kraamverzorgster met zoontje Duco (4 mnd jonger) eens in de zoveel tijd en daarnaast spreek ik regelmatig af met meiden van de zwsyoga en -gym. @ Daffie, lachen he dat achteruit gaan en dan klem liggen! Gister had Thije hele vieze sokjes, want hij was deels onder de verwarming gekropen... hmm.. daar moeten we dus toch wat beter schoonmaken Ow en Noppie (veels te laat ) FIJNE VAKANTIE!!!!
Oww vergeet ik Kuona nog, wat een coole foto's!!! Vind het ook zo supergaaf dat jullie zo crea zijn, ben ik echt jaloers op! Top dat Morris zich zo goed gedragen heeft gister! Uit eten doen wij wel met Thije trouwens, maar ligt er maar net aan waar we naartoe gaan. Op vakantie hebben we hem overal mee naartoe gesleept, maar dat kan daar heel makkelijk. Veel plezier vanaaf!