Februari 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door dayenne, 24 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. maatje

    maatje Fanatiek lid

    12 feb 2008
    1.267
    0
    0
    Duiven
    @Hypnose Bij mijn 1e zwangerschap had ik ook rug problemen. Toen heb ik de vk gesproken daarover. Hoop dat je snel naar therapie kan voor je rug. Succes ermee.
     
  2. Karina82

    Karina82 Bekend lid

    9 feb 2008
    590
    146
    43
    Vrouw
    Noord Brabant
    Goedemorgen meiden!

    Goed geslapen allemaal? Ik heb écht een verschrikkelijke nacht gehad. Vriendlief die lag te snurken, 3x! :confused: eruit geweest om te plassen en ook nog eens onrustig slapen... En dat de nacht voordat ik voor het eerst weer naar de baas moet... :( Heb nu al geen zin meer...

    @Maatje
    Wat een prachtige echo! Ik kan niet anders zeggen...

    @Hypnose
    Volgens mij maakt het niet uit wie je belt. Als ik het zelf zou zijn zou ik de huisarts bellen.

    @Sonya one love
    Heftig verhaal hoor. Je hebt groot gelijk dat je vroegtijdig je rust pakt!

    @Axioma: De verloskundige zegt bij mij:"Het gaat er niet om hoe zwaar je bent maar in welke snelheid je aankomt". Ik ben namelijke echt zo'n schriele lat en ik mag tussen de 20 en 25kilo aankomen. Maar dat mag niet in drie maanden gebeuren...

    @Marriedgirl:
    Mijn huidje is weer helemaal toppie! Dus de schoonheidsspecialiste is een blijvertje de komende 6 maanden...hihi

    @Caro73:
    Hier ook een klusser! We hebben ook heel de boven verdieping afgemaakt. Zolder geisoleerd e.d. En tot per slot van rekening gaan we ook nog eens verhuizen, dan begint het weer van voor af aan... :rolleyes:

    Nou meiden ik ga mijn kopje thee drinken en dan douchen. Ik spreek jullie vanmiddag weer met de eerste ervaringen...

    Liefs
    Karina
     
  3. Anne1982

    Anne1982 Bekend lid

    27 mrt 2008
    543
    0
    0
    Ja, dat heb ik ook. Ik heb morgen mijn echo. En als ik bel zou ik toch niet eerder terrecht kunnen als morgen. Ik moet gewoon afwachten. Ik heb er zelf ook niet echt een slecht gevoel bij. Ik voel dat alles enorm aan het groeien is.

    Groetjes
     
  4. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    8 mei 2008
    4.332
    0
    0
    Morning!

    @ Anne, je eigen gevoel is vaak het beste! Is het nog steeds bij dat ene druppeltje gebleven?

    @ Karina, ik heb voor over 6 weken ook alweer een afspraak staan bij de schoonheidsspecialiste! :D.. Maarre, 20-25 kilo aankomen? Hebben ze dat bij jou gezegd? Ik ben ook erg slank en ik hoopte eigenlijk max. 20 aan te komen.. maar ja, dat heb je niet altijd zelf in de hand natuurlijk. Ik let nu wel weer wat beter op mn eten (dwz geen chips en macdonalds meer ;) :oops: ). Aankomen puur door de zws oké, maar liever niet door te weinig beweging en te vet eten.. is makkelijker gezegd dan gedaan momenteel..

    Iedereen een fijne dag gewenst!
     
  5. martinenur

    martinenur Actief lid

    19 jul 2008
    290
    0
    0
    Sonya: Jeetje dat was vast een heftige periode, is alles nu wel goed met haar, inderdaad rust met zo''n kleintje erbij gaat erg moeilijk.

    Maried: Ik had een te hoge bloeddruk, zwangerschapsvergiftiging, ik ben uiteindlijk ook eerder ingeleid. omdat nu de eerste 3 maand mijn bloeddruk ook al veel te hoog was zag ik de bui al wel weer hangen gelukkig is het nu lager. hopelijk blijft het zo.

    Caro: wat leuk dat je onverwachts een echo had, altijd leuk om de kleine weer te zien.

    Maatje: gefeliciteerd met de mooie echo.

    Karina: dat van dat snurken herken ik, ik stuur mijn man wel eens naar de logeer kamer, (zielig he) anders krijg ik echt geen oog dicht.

    Anne: succes morgen.

    Moet zo naar de bedrijfs arts ben nu halve dagen aan het werk, om mijn te hoge bloeddruk, gaat nu trouwens erg goed wil volgende week hele dagen gaan werken, daarna heb ik 2 weekjes vakantie en dan zie ik wel weer.

    Groetjes Martine
     
  6. Axioma

    Axioma Fanatiek lid

    13 jun 2008
    1.127
    0
    0
    Gouda
    @ Karina, bedankt voor je antwoord, 20-25 das best veel, maar ja als je inderdaad zo slank bent is het ook wel logisch!

    Ben net terug van de verloskundige, alles was goed, bloeduitslagen waren prima, bloeddruk ook. Hartje gehoord :D Zelfs het kindje horen schoppen, was druk bezig daar binnen :D

    Dat ik 3 kilo was aangekomen was inderdaad niet zo erg... ik moest op de weegschaal staan... brr ik heb het niet op dingen. Maar goed hij gaf zelfs minder aan dan degene thuis :D Stom he maar na 2 jaar lijnen heb ik er toch moeite mee om nu weer aan te komen!

    Ik moest ook een afspraak maken bij een gynaecoloog, ivm met bindweefselziekte. Dus daar moet ik 4 september naar toe.
    En 25 september hebben we de 20 weken echo!

    @Mobiel wil jij dit op de lijst zetten 25/9 echo... dank je wel alvast!
     
  7. Hallo,

    daar ben ik weer eens een keertje.
    Ik heb vorige week het hartje gehoord, echt super om dat te horen.
    25 september krijg ik de 20-weken echo. Ik wil dan ook weten wat het gaat worden. Ben zeer benieuwd.

    Ik weet niet meer wie het er over het, maar ik heb ook gelijk contact opgenomen met mijn sportschool om mijn abonnement ook te laten bevriezen. Ik hoop dat het kan. Ik was er nog niet zo heel erg lang lid van, maar ik kan het ook niet opbrengen om te gaan sporten. phoe! Wordt al moe bij de gedachte.

    groetjes,
    Marijke
     
  8. Kimmie29

    Kimmie29 Actief lid

    13 jun 2008
    254
    0
    0
    Zuid Holland
    Ja ik heb me abbo laten invriezen het is wel ideaal hoor. Ik was ook nog maar een paar maanden lid en ik kon het ook gewoon niet meer opbrengen om naar de sportschool te gaan. Nu ben ik van de week geweest en heb 20 min op een fiets gezeten en toen was ik al gebroken.
    Maarja een beetje beweging kan geen kwaad. ;)
     
  9. Angela21

    Angela21 Fanatiek lid

    13 nov 2007
    1.201
    0
    0
    Venlo
    Hee meiden,

    hier weer even een berichtje vanuit het werk.... Hoop dat ik vanavnd weer thuis internet heb......

    Meiden met een mooie echo: gefeliciteerd! Het worden al echt minimensjes in onze buiken he?

    Sportschool, ik had eigenlijk mijn abonnement opgezegd, maar heb het toch maar door latenlopen na de positieve test. Ivm met de bekkeninstabiliteit van de eerste zwangerschap is het voor mij gewoon heel belangrijk om in beweging te blijven (en alleen maar op de WII fit is dan iet voldoende:)) Maar ik ga ook niet iedere keer hoor, meer als het mij uitkomt, maar zo heb ik toch een stok achter de deur! Heb trouwens ook iedere week fysio en die laat me ook flink sporten!

    Heb trouwens de laatste dagen erg veel last van buik en banden. Echt niet leuk....:( Als ik opsta is het af en toe net alsof alles onderin verkrampt..... Heb dus de buikband maar weer omgedaan. Is wel nog veel te groot, maar bied wel versteviging!
     
  10. Kimmie29

    Kimmie29 Actief lid

    13 jun 2008
    254
    0
    0
    Zuid Holland
    gaaf hoor dat filmpje, konden ze het geslacht al ontdekken of vonden ze het nog te vroeg, las namelijk dat je al benieuwd was. ;)
     
  11. Hypnose

    Hypnose Bekend lid

    26 dec 2007
    737
    0
    0
    Nou Anne, meestal zegt je gevoel genoeg. En vergeet niet dat de bloedvaatjes in je baarmoedermond echt heel erg doorbloeden op het moment he! Dus zo'n vaatje knapt bij het minste of geringste. Dat verklaart 1 drupje bloed echt meteen eigenlijk toch? :D

    Maatje heerlijk he zo'n leuke echo :)!

    Angela, bestaat er trouwens zwangerschapsyoga voor de Wii Fit of weet je dat niet haha? Ik heb wel een Wii maar (nog) geen Wii Fit.

    Vandaag uitslag nekplooimeting gekregen, vanuit Italie nog (daar doen ze zo'n meting standaard in een kliniek) want daar ben ik net weer vandaan terugverhuisd! En die was helemaal goed, plooitje was maar 1mm. Toch wel een fijn gevoel vind ik :).

    En meiden, bedankt voor de tips over mijn rug. Heb vannacht met een warme kruik geslapen en nu gaat het redelijk. Maar als het er nog een keer zo erg inschiet, ga ik er echt wat aan doen.
     
  12. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Hey meiden,

    Ik ben een een paar dagen niet geweest om moest weer even bijlezen :)

    sportschool heb ik ook opgezegd, maar sinds gisteren heb ik een dvd in huis (baby2body) en kan ik gewoon thuis in de huiskamer de verschillende oefeningen doen. Ik heb hem net een keertje gedaan en ik moet zeggen.....ik weet weer waar al mijn spieren zitten!
    Verder moet ik van de fysio gaan zwemmen ivm rugproblemen. Ik was er snel genoeg bij volgens haar, maar moet wel in beweging blijven en dat is toch erg moeilijk zonder energie :) :) ;) ;)

    Alle meiden die weer een mooie echo hebben gehad of het hartje hebben gehoord....Heerlijk!
    Morgen mogen we zelf weer naar de verloskundige en zullen we hopelijk het hartje weer gaan horen....mijn buik groeit gestaag en ik ben benieuwd hoe groot hij uiteindelijk wordt hahaha.

    Kunnen jullie ook zo moeilijk op je rug liggen (uitgestrekt)? Voel dan mijn hele baarmoeder oprekken. :( :(

    Voor mij ook nog 2 weken werken en dan is het vakantie...Gaan we de kinderkamer in orde maken, de zolder is de laatste maand al door malief onder handen genomen, zodat daar de troep heenkan die nu in de toekomstige kinderkamer komen....

    Vanmiddag weer werken, dus fijne dag allemaal...

    liefs Daffie
     
  13. Kimmie29

    Kimmie29 Actief lid

    13 jun 2008
    254
    0
    0
    Zuid Holland
    ja bij mij gaat het ook steeds moeilijker.
     
  14. eefjepeefje

    29 jun 2008
    17
    0
    0
    Hi meiden,

    Ik zit officieel nog bij de aanstaande maart-moeders, maar afgelopen maandag tijdens de eerste echo bleek ik toch al wat verder te zijn dan gedacht! Ik ben nu uitgerekend op 27 februari, vandaar dat ik me afvroeg of ik me bij jullie kan aansluiten? Het ziet er hier zeker zo gezellig uit!
    nog even wat gegevens van mij; ben 29 en het is mijn eerste kindje.

    Groetjes!

    p.s. ben zo vrij geweest om al een en ander te lezen en las dat een aantal van jullie pijn in bil/heup hadden..hier nog een! Vreemd he? Nou, maar niet te veel overbelasten, dan zal het vast wel goed komen.
     
  15. Kimmie29

    Kimmie29 Actief lid

    13 jun 2008
    254
    0
    0
    Zuid Holland
    Hey Eefjepeefje,
    Welkom en natuurlijk kan je bij ons aansluiten.
     
  16. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    8 mei 2008
    4.332
    0
    0
    Welkom eefjepeefje, tuurlijk kun je je bij ons aansluiten, gezellig juist!
     
  17. Axioma

    Axioma Fanatiek lid

    13 jun 2008
    1.127
    0
    0
    Gouda
    welkom eefjepeefje enne gefeliciteerd met je zwangerschap...

    Als je je gegevens doorgeeft aan mobielfreak dan kan zij je op onze lijst zetten zie :
    http://blogs.baby-wens.nl/februari2009/

    Ook hebben we een hyves:

    http://feb2009mamma.hyves.nl/


    @mobiel wat ben jij snel met dingen erop zetten! Dank je :D Zou jij soms ook mijn uitgerekende datum willen veranderen, zag dat tie nog op de 17e stond maar ik ben de 11e uitgerekend.
     
  18. mobielfreak

    mobielfreak Fanatiek lid

    28 jul 2006
    2.471
    0
    0
    Thuisblijfmama!
    Schiedam
    @ Axioma: At your service :D ;)
     
  19. Angela21

    Angela21 Fanatiek lid

    13 nov 2007
    1.201
    0
    0
    Venlo
    Hypnose, dat zou inderdaad wel wat zijn, ja, zwangerschapsyoga op de wii! Ik ga hem halen als hij nog op tijd uitkomt!
    Zijn jullie voor de kleine teruggekomen, of was dit al gepland? Of ben ik nu te nieuwsgierig?

    Daffie, dat uitgestrekt op de rug liggen is hier ook geen succes! Voelt echt niet prettig!

    Eefjepeefje, welkom hier, en klets gezellig mee!
     
  20. maatje

    maatje Fanatiek lid

    12 feb 2008
    1.267
    0
    0
    Duiven
    @Kimmie met veel geluk zouden ze het kunnen zien. Maar dan is het nog niet zeker.
     

Deel Deze Pagina