Heej meiden Voor de lijst: 16 september krijgen we onze 20 weken echo! Om 14.20u. Echt spannend! Duurt me wel veel te lang haha. We gaan waarschijnlijk over een week een geslachtsbepaling laten doen. We zijn zo nieuwsgierig haha! Vooral omdat ik zo'n sterk gevoel heb dat het een meisje is. Ik ben benieuwd of ik gelijk heb! Sorry ik heb niet alles terug gelezen, was iets te veel van het goede haha. Liefs Dayenne
@ Daffie, fijn dat alles goed is! Wij hebben een praktijk met 3 vk's, werkt volgens het zelfde systeem, heb ze inmiddels alledrie een x gehad. @ Mieke, merk je ook niks qua moeheid, slechte huid, eetlust, veel plassen, dat soort dingen? @ Mirella, nope, hier rhesus positief gelukkig.. @ Dayenne, 16 september alweer, spannend! Laat je hier weten wat het wordt?
Anne, succes en veel plezier met de echo! Daffie, wat heerlijk dat je het hartje weer gehoord hebt. Weten jullie of het standaard is dat elke keer naar het hartje geluisterd wordt als je in het 2e trimester om de 4 weken op controle gaat? Dan is het tenminste een beetje vol te houden tot aan de 20-weken echo Fijne dag!
iemand nog tips en ideen voor het volgende. Mijn schoonmoeder (stik lief mens) gaat bij mij de kraamzorg leveren. Ze vind dit erg leuk om te doen en heeft al erg veel ervaring. Ik vind dit zelf ook prettig. Ik ken haar goed, en vind het een top schoonmoeder. Nu is de vraag of ze de kraamzorg gaat leveren vanaf de weeen of vanaf na de bevalling. Ik zelf vind het prettig als ze er is vanaf de weeen. Maar het wordt me alleen door sommige mensen afgeraden. Het is voor haar natuurlijk ook een emotionele gebeurtenis, maar denk dat dit geen enkel probleem op zal leveren en haar werk alleen maar met nog een beetje meer liefde zal doen. Ze wil het overigens zelf ook heel graag, maar vind dat ik er toch maar goed over na moet denken. Het is tenslotte een nog grotere en emotionelere gebeurtenis voor mij en edwin. Ik weet natuurlijk totaal niet wat me te wachten staat, maar mij lijkt het prettig omdat je al een enorme vertrouwensband met elkaar hebt en net dat beetje extra durft te vragen of zeggen. Het leuke eraan vind ik dat deze schoonmoeder ook mij ter wereld heeft geholpen in het begin van haar cariere.... Wat kan ik nou het beste doen. Waar moet ik aan denken bij mijn beslissing? Groetjes Anne
@ Anne1982 Volg je eigen gevoel.. maar als ik het zo lees, zou ik zeggen: wel doen! Is toch juist hartstikke mooi? Als het voor jullie goed voelt, moet je het doen en niet op de meningen van andere afgaan. Hoe laat heb je je echo?
Ik ga nu vertrekken voor de echo.. eerst ff manlief ophalen van zijn werk. Na de echo ga ik eerst langs de oma's. Als ik nog tijd over heb zal ik plaatsen hoe het was. Anders laat ik het morgenmiddag weten. Alvast bedankt voor de reacties... Groetjes Anne
@ Dayenne, leuk! ben ook erg nieuwsgierig, hihi.. ik zou het ook echt niet voor me kunnen houden hoor! @ Anne, veel succes en plezier!
@Marriedgirl, wij gaan waarschijnlijk volgende week een geslachtsbepaling laten doen bij een echobureau hier in de buurt dus dan weten we het hopelijk nog eerder! Wil jij het ook weten? Ik vind het wel echter worden hoor, als je kan zeggen dat je een dochter of een zoon krijgt. Dan is het geen 'baby' meer maar dan heeft het een naam enzo.
@ dayenne, leuk joh, echt spannend! Ja, wij willen het absoluut ook weten! Vind het veels te leuk om gericht inkopen te doen en het kamertje enigszins aan te passen aan het geslacht.
Kun je zo vroeg al een geslachtsbepaling laten doen dan? Wij willen t ook heel graag weten, maar ik kan nog wel w88 tot de 20 weken echo, hoor! (Daarbij kijken ze toch ook naar t geslacht?) En dan misschien later nog een keer een 3/4d echo. Mijn 20 weken echo is 22 september! Ik hoef er btw nog nooit uit 's nachts om te plassen! Das wel lekker. Nu ik niet meer zo doodmisselijk ben slaap ik vaak heerlijk door, daar ben ik echt blij om. En als ik toch wakker word, kan ik meestal snel weer inslapen. Heb wel af en toe heftige dromen. Ook al over de bevalling... @anne, wat apart dat jouw schoonmoeder ook bij jouw eigen geboorte was! Lijkt mij zelf niets als mijn schoonmoeder bij mijn bevalling is. Mijn moeder zou ik denk ik nog wel fijn vinden, t is toch best intiem allemaal! Maar ligt aan de band die je met haar hebt natuurlijk. Mijn schoonmoeder heeft wel aangeboden te komen helpen na de bevalling, dat vind ik denk ik wel prettig. xx
@ Mirella, Nee hier ook positief @Dayenne, wij zijn ook zo nieuwsgierig en willen het ook voor de 20 weken echo weten. Kan echt niet wachten. Mijn gevoel gaat heel sterk uit naar een jongetje. Ben zo benieuwd! @ Anne, Als het goed voelt gewoon doen.
@Mirella, ja hier ik ben ook rhesus negatief. @ all, weinig puf hier, erg druk en daardoor erg moe. Fijn weekend allemaal.
Anne, veel plezier met de echo!~ Dayenne, ook wij hopen volgende week tijdens de pretecho eventueel al het geslacht te kunnen zien. Heb zelf ook sterk het gevoel dat het een meisje is...hopelijk kunnen ze het al zien en anders moet ik nog effies wachten op de 20 weken echo! Eefjepeefje, er wordt standaard naar het hartje geluisterd als je op controle moet bij de verloskundige, dus dan heb je in ieder geval teken van leven! Mirella, wij moeten inderdaad wat langer wachten. Op de praktijk kiezen ze ervoor om in het begin van de zwangerschap wat langere tijd ertussen te doen (je mag wel altijd even langskomen om het hartje te luisteren!). Ze doen dan wel elk bezoek langere tijd inplannen, zodat het niet naar binnen, naar buiten wordt!. Ben net gebeld door mijn werk. Er zijn heel weinig patienten en dus mocht er iemand thuis blijven....IKKE! Wat vervelend toch Ga lekker op de bank hangen en dan even een koppie thee doen bij mams. XXX Daffie
Hallo meiden! Daar ben ik dan weer! Gisteren niet geweest omdat ik kei kapot was, helemaal totaal gesloopt! Gisteren was dus mijn eerste werkdag. Wat een dag... Heb ontzettend veel zin om te beginnen! Daarbij komt dat ik eigenlijk geen proeftijd heb. Dus zodra het schooljaar een beetje loopt dan ga ik het gelijk vertellen. Ik vind het liegen en niets zeggen zo verschrikkelijk, das echt niets voor mij hoor...pffff @Axioma: Ik herken wel wat je zegt, alleen ik ervaar het meer als het terugtrekken van de baarmoeder. Maar dat heb ik alleen als mijn blaas overvol is geweest, zoals 'smorgensvroeg. Geslacht willen weten? Wij zeker wel, alleen blijft het tussen ons 2'tjes. Vindt er niets aan als iedereen het in mijn directe omgeving weet. Misschien dat ik het hier wel vertel... Bloedtesten: Krijg je de uitslag via de vlos? Of krijgt je huisarts die? Want ik heb nog steeds niets gehoord of gezien... En er is geboortenieuws! Mijn vraagbaak (lees=lieve vriendin) is vannacht bevallen van een kerngezonde zoon Teun. Hij weegt 7 pond en doet het tot nu toe errug goed. Ze heeft een hele zware zwangerschap gehad (ontzettend veel last gehad van vocht vasthouden, echt héél erg) maar haar bevalling is haar meegevallen. Dus helemaal blij.... Nou meiden,ik ga eens even boodschappen doen en dan me voorbereiden op vanavond, gaan een lekker hapje eten bij vrienden! Tot morgen! Liefs Karina
@ Karina: Jouw beste vriendin ook al bevallen? Die van mij dus gisteravond van een dochter Rilène Jolie
hallo allen, Ik kom even snel doorgeven dat de echo helemaal geweldig was. Het kindje was 8 cm groot en bewoon vollop. Ben nu snel werken.. Tot snel weer Groetjes Anne
@ Anne: Fijn zo'n mooie echo. Over je schoonmoeder: ik zou het nooit doen. Ik vind het echt iets wat ik met mijn man mee wil maken. Het zijn tenslotte onze kinderen. Daarnaast denk ik dat ik het heel prettig vind als hij er alleen bij is. Ik moet in het ziekenhuis bevallen en ik denk dat ik er het liefst zo weinig mogelijk mensen bij heb, haha! De moeders en vaders mogen na de geboorte met de kids knuffelen wat ze willen, maar die bevalling is voor ons. @ Loeka: ik heb precies hetzelfde als Marriedgirl: zo'n ding zou me om die reden knettergek maken. Ik probeer maar gewoon op mijn lichaam te vertrouwen. Ik doe tegenwoordig 's nachts geen onderbroek meer aan. Misschien "too much information", maar ik merkte dat ik veel minder vaak naar de wc hoefde 's nachts als ik geen onderbroek aan had. daarnaast is het ook goed om schimmelinfecties te voorkomen. Vandaag een supergave commode opgehaald. Ook weer via Marktplaats. I lóóóóove Marktplaats!