Februari 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door dayenne, 24 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Sta je nu volledig onder controle bij de gyn of loop je ook nog bij de vk?
    Want dan zou ik toch even wat er gister gebeurt is opnemen met je vk!
     
  2. Leintje1

    Leintje1 Actief lid

    7 jan 2009
    143
    0
    0
    Hoi allemaal,

    Voor mijn werk heb ik te maken met allemaal kersverse ouders. Wat betreft luiers en voeding het volgende;

    @ Kruitvatluiers; ik hoor hier ook veel positieve verhalen over van ouders. Soms gebruiken ze voor de nacht dan wel pampers omdat deze volgens hen toch net iets beter zijn voor een lange nacht.

    @ Voeding; Alle voedingen op de Nederlandse markt voldoen aan de eisen. Bij nutricia en friso betaal je ook voor een stukje onderzoek wat zij doen naar babyvoeding. Houd alleen rekening met het feit dat er hypo-allergene voeding wordt geadviseerd als er bij de papa, mama, broertje of zusje allergieen, eczeem of astma voorkomt.

    Groetjes, Leintje
     
  3. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    Smorgens allemaal!

    @ Mieke: er zat inderdaad eerst nog zomersproei in, in kerstvakantie aangevuld met antivries -20 en de garage had nog weer afgetopt met -36 spul. Maar ja, t zal zich wel met elkaar vermengd hebben I guess? Veel plezier op je doe-dag. Ik heb vandaag een doe-niks dag :) . Wel balen dat het forum er dan uit gaat liggen. Dan maar een volkskrantje kopen. :)

    @ Tirtilisko: veel sterkte en succes in het ziekenhuis. Probeer een beetje te vertrouwen op de natuur. Je hebt al erg vaak grote zorgen gehad en toch kwam het elke keer weer goed. Nu ook vast meid!

    @ Patriessie: ja, dubbele lasten lijkt me een ramp. Hier zouden we echt acuut failliet gaan vrees ik. Verhuren zal dan wel een goede tweede optie zijn.

    @ Iggy: ik moet ook eindelijk eens gaan wassen!

    Nou, ben benieuwd wanneer we er nou echt uit gaan liggen!
     
  4. Waxientje

    Waxientje Fanatiek lid

    19 jun 2008
    1.839
    0
    0
    Kunstenaar
    Goedemorgen dames, ik zie dat ik er nog gewoon op kan! Nou maar hopen dat ik er tijdens het reageren niet stiekum alsnog uitvlieg ... ;)

    @ Vaam: POEH HEE, wat heb jij een hoop meegemaakt dan de laatste tijd! Echt een achtbaan zeg. Maar wat ontzettend fijn dat het nu allemaal weer zo goed met je gaat!

    HJ: wat spannend zeg, nog maar een paar nachtjes slapen en dan heb je je kleintjes in je armen! Ik wens je heel veel sterkte en veel geluk! Ik hoop dat ze het goed zullen doen! En duim extra hard voor het kleintje...

    @ UK; wat fijn dat Ferry zo goed vooruit gaat!

    @ Kim: lijkt mij ook niet hoor dat dit proces weer een stap terug kan gaan.

    Iloiza: zou toch geweldig zijn als je de baan zou krijgen! Wie weet joh!

    Mobiel: fijn dat het goed ging met Tim vannacht!

    Tirtilisko: je zit nu in het ziekenhuis denk ik. Ik wil je toch nog even heel veel sterkte wensen. Wat een gedoe zeg. Ook zo´n onvriendelijke reactie van die gyn. Zou ik helemaal niet tegen kunnen ben al zo overgevoelig nu. Ik hoop dat het allemaal niet al te ernstig blijkt te zijn!

    Hier verder niet veel nieuws, alleen zag ik vanochtend dat mijn navel er zo eng uitziet! Ik heb een hele diepe navel, die nog steeds niet naar buiten is gegaan. Maar nu zit er echt een rare deuk onder en is hij vies van binnen...sorry...ik ga zo eens even beter kijken hoor. Het leken wel korstjes wat ik zo zag, maar kan het niet meer zo goed zien. Moet even trucen met een spiegeltje.

    Verder ben ik de afgelopen dagen druk bezig geweest met het wassen van de babyuitzet. Zo snoepig al die kleine kleertjes! Ik hoop dat vandaag het laatste droog is en in de kast kan.

    Iedereen een heel fijn weekend!
     
  5. mobielfreak

    mobielfreak Fanatiek lid

    28 jul 2006
    2.471
    0
    0
    Thuisblijfmama!
    Schiedam
    @ Tirtilisko: Succes in het ziekenhuis meis ;)

    @ Luiers: Hier ook naar kruidvat geweest, wilde de newborn luiers halen van Kruidvat huismerk, maar ze waren op, dus maar de pampers gehaald..
    Voor Tim gebruik ik om het even wat er in de aanbieding is en dat varieert tussen pampers en Huggies, kruidvat huismerk grotere maten waren niet echt handig bij Tim, hij was geregeld door en door nat en voornamelijk na de nacht..
    Nu pampers en er eigenlijk geen last meer van. 's Nachts geef ik hem dan wel een maatje groter aan zijn kontje ;)

    @ Kruidvat voeding: Tim krijgt ook kruidvat huismerk scheelt zeker in prijs, maar er zit dan in verhouding ook minder in een pak dan de nutricia of friso.. Tim heeft in het begin dieetvoeding gehad en dan had je blikken van 400 gram en die kosten 40 euro per stuk :confused: gelukkig werd dit volledig vergoed door de zorgverzekering, want ik was zo 160 euro per maand kwijt in het begin en dat werd naarmate hij meer ging drinken richting de 1200 euro per maand :confused: Maar de kruidvat voeding is prima hoor, Tim groeit er ook op ;) Dus mocht de BV niet slagen bij dit beebje dan ga ik ook weer over op de kruidvat huismerk voor beebje..
     
  6. Eppie25

    Eppie25 Fanatiek lid

    28 apr 2008
    1.039
    0
    0
    Brabant!
    Zijn ze nog steeds niet bezig met het updaten van deze site?

    @Noppie: jij bent ook wel creatief met het maken van je eigen lakentjes? :D

    @Angela: wat leuk dat Levy het naar zijn zin had in de vrachtwagen! Is ook wel iets heel magisch voor die mannetjes he? :D

    @Patriessie: idd wel een goed idee om het huis te verhuren als je het niet verkocht krijgt!

    @Leintje: dus jij bent al bijna 37 weken! Spannend hoor! Vervelend dat je slecht geslapen hebt.

    @Tirtilisko: jeetje meid, het zit je ook allemaal niet mee! En dat ze zeggen dat je je niet moet aanstellen? :evil: Ben benieuwd hoe het vandaag in het ziekenhuis gaat!

    @Mieke: fijn dat het met je poes al beter gaat!

    @Iggy: fijn dat alles goed was bij de VK en dat je het hondenonderwerp even hebt aangekaart!

    @Luiers: ik hoor van verschillende mensen dat de luiers van het kruidvat erg goed zijn! Heb die dus zelf ook maar gehaald!

    @Waxientje: hier gaat mijn navel er ook pas nu een beetje raar uitzien!

    Heb alvast beneden even gestoft en dan doet mijn mannetje straks stofzuigen en dweilen! Ook alvast de was gestreken en opgevouwen, dus dat is allemaal weer klaar. Ga vanmiddag nog maar even verder met creatief zijn, want er zijn er de komende tijd wel een hoop die moeten bevallen en dan is een kaartje sturen altijd leuk natuurlijk!

    X Esthe
     
  7. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Hey meiden,

    toch nog online met het forum....gelukkig haha.

    HJ; succes komende dagen en we wachten in spanning af.

    Martine; ook spannend, opgenomen in het ZH....hoop dat alles goed blijt gaan met beebje...

    Iggy; het eten was heerlijk gisteren en het was errug gezellig!
    Ik heb pampers gekocht, omdat ik juist van diverse vriendinnen heb gehoord dat kruidvatluiers niet bevielen...
    Van de voeding hebben we friso gehaald, omdat we dat gewoon in de supermarkt mee kunnen nemen en voor de andere voeding echt op pad moeten naar de stad.

    Tirilisko; succe in het ziekenhuis,. hoop dat ze vandaag wat rustiger met je zijn!

    Alle anderen, fijne dag, ik ga lekker schaatsen kijken (EK allround) en vanavond bij mams eten :D

    Liefs Daffie
     
  8. Kimmie29

    Kimmie29 Actief lid

    13 jun 2008
    254
    0
    0
    Zuid Holland
    @tirtilisko, Heel veel sterkte vandaag.
     
  9. Scoobje

    Scoobje Actief lid

    21 jun 2008
    156
    0
    0
    Ik ben net weer terug uit het ziekenhuis, dus heb nog niet bijgelezen. Hopelijk gaat alles nog goed met iedereen?


    Oef ik ben weer thuis... na de controle ben ik woensdag opnieuw 2 nachten ter observatie in het ziekenhuis moeten blijven omdat ze alweer een sterk vermoeden van zwangerschapsvergiftiging hadden. Ik blijf balanceren in die zone tussen wel/niet... ik heb bepaalde symptomen maar andere weer niet waardoor geen sluitende diagnose volgt :rolleyes:

    Nu ben ik thuis en moet volledige rust nemen dus mijn eigen zaak moet ik de volgende weken definitief schrappen uit mijn to-do lijstje ... ik doe mijn best om er rustig onder te blijven maar het is niet gemakkelijk.
    Ik weet dat het absoluut MOET want de volgende weken zijn heel erg belangrijk voor de ontwikkeling van de longen van de baby en elke week erbij is toch een grote stap vooruit ...
    Maar ook hier zit de angst voor een vroeggeboorte er dus wel degelijk in, terwijl ik dus nog steeds niet toegekomen ben de verdere voorbereidingen. Zelfs de naam staat nog niet vast maar kom, als de beeb er is, zullen we wel een naam verzinnen zeker? :oops:

    Dinsdag opnieuw op controle in het ziekenhuis, woensdag terug groeiecho bij de gyne en vrijdag weer opnieuw onderzoeken in het ziekenhuis...
    hopelijk blijft alles onder controle mits ik goed rust en mijn medicijnen braafjes neem...
     
  10. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Hey Scoobje,

    Doe maar rustig aan meis, dan blijft die vroeggeboorte hopelijk achterwege. Soms moet je keuzes maken die niet makkelijk zijn, mar als er zo'n klein wezentje mee gemoeid is, lijkt de keus me niet moeilijk ;)
    Het hebben van een eigen zaak is natuurlijk een struikelblok, maar volg toch maar de adviezen op ;)

    Succes met rustig aan doen! liefs Daffie
     
  11. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Eppie, wat ben je toch lekker creatief. Leuk hoor!
    Zet eens een kaartje in je album, ben benieuwd wat je zoal maakt.

    Scoobje, ik ben het met Daffie eens. Ook al is het moeilijk.
    Je kleintje en je eigen gezondheid zijn toch ook heel belangrijk.
    Succes vast weer voor volgende week.

    Caro, ik heb nu ook wat besteld bij Miss Little. Zo'n leuke site.
    Ik heb alleen zelf de stoffen samengesteld, ze heeft me de stalen toegemaild waar ik uit kon kiezen.
    Heb een quilt, laken en hoeslaken besteld.
    Leuk hoor een hele set, maar wel in donker blauwe tinten, zodat het niet te baby blijft zeg maar.

    Mijn schoonmoeder kwam net het wieghoesje brengen (kan dekentje in).
    Zelf gemaakt, zo schattig. Zitten zelfs stukjes stof tussen van kussentjes van vroeger van mijn mannetje.
    Wat zal het leuk staan in het wiegje. Als deze straks opgemaakt is maak ik er een foto van.

    Hmmm en dus nog steeds niet uit de lucht.
     
  12. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    8 mei 2008
    4.332
    0
    0
    Hello ladies!

    We liggen er toch nog niet uit merk ik?! :( ...
    Dan hou ik het toch maar snel even bij...

    @ Suske, ben zelf ook benieuwd naar de test (maar eerst maar eens zien of ik uberhaupt goed gepiest heb :)) Gefeli met Saartje! Leuk hoor!

    @ Kim, sorry dat weet ik niet.. wel fijn dat je geen blaasontsteking hebt!

    @ Vaam/martine, heftig! Sterkte voor haar! Vervelend dat ze er alleen nog uit mag om naar het toilet te gaan en zich te wassen, maar gelukkig is met de beeb alles goed.

    @ Caro, hoe was de partneravond?

    @ Iloiza, ik zal voor je duimen dat je wordt aangenomen!

    @ Eppie, helemaal mee eens! Vroeger was alles veel 'normaler' (hoor mij, oud wijf ;)) Nu mag je dit en dit niet en moet je daar mee oppassen etc.. :confused:

    @ Noppie, ik had van de week ook al problemen met ruitensproei, hij deed het ineens niet, maar nadat ik even was gestopt om een boodschap te doen deed ie het weer wel? Misschien door de kou ofzo?

    @ Angela, wat leuk voor Levy zeg!

    @ Tirtilisko, meid meid, wat moet jij toch veel doorstaan zeg. Heel erg veel sterkte gewenst!

    @ Leintje, bijna 37 weken, leuk hoor, gefeliciteerd! Dayenne is vandaag 37 weken, zij is het verste van ons. En idd zoals Mieke al zegt, is het geen tijd voor een leuke banner? :D

    @ Mieke, fijn dat het beter gaat met de poes!

    @ Iggy, 12 kilo, ik ook al hoor ;) iets meer zelfs :oops:

    @ navel, ik heb al sinds week 20 ofzo een plopnavel, erg lelijk, maar stiekem ook wel lollig.

    @ luiers: ik heb pampers new born, er zat een pak in de blije doos en heb zelf nog bijgekocht.

    @ Scoobje, sterkte! Zelfs nog geen naam joh, komt vast goed.. als je de beeb ziet weet je het zeggen ze weleens he ;)

    En nog ff over mezelf.. best druk geweest vandaag. Mannetje had gister de box in elkaar gezet dus die heb ik helemaal uitgesopt, heb het boxkleed gewassen, wat dekentjes gewassen. Met mn moeder de wieg in elkaar gezet en de bekleding erin gedaan. Een berg strijkwerk gedaan. En nog boodschappen gedaan enzo, pff... maar ja, heb verlof, dus voor de rest ga ik uitrusten, haha

    Ook werden vandaag de rolluiken aan de voorkant buiten gemonteerd, die mannen zijn de hele middag bezig geweest, dus die moest ik van koffie voorzien enzo. Heb het nooit zo op die werklui in huis, maar ja, wat moet dat moet he ;).. Mannetje mag zo stofzuigen, want ik ben moe! Ga nu eerst lekker koken, rucola stamppot, mmm

    Fijne avond dames!
     
  13. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    Meiden daar ben ik weer, ga gelijk liggen wil alleen ff zeggen dat gelukkig het hartfilmpje goed was maar door mn bloeding moet ik een paar dagen bedrust nemen. Allemaal bedankt voor het meeleven ga nu gelijk in bed. Wqant moest nog di ngetjes halen voor mn vluchtkoffer dus heb wel een eind gelopen. Wat eigenlijk niet de bedoeling was. Allemaal heel erg bedankt
     
  14. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    8 mei 2008
    4.332
    0
    0
    @ Tir, sterkte meis en doe rustig aan!
     
  15. Iggylover

    Iggylover Fanatiek lid

    25 jan 2008
    3.649
    0
    0
    NS
    labjesland
    @ tirtilisko doe maar lekker rustig aan meid en denk goed aan jezelf en jullie ukkie
     
  16. Golfola

    Golfola Actief lid

    13 nov 2007
    478
    0
    0
    Moeder
    Even testen of ie het nog doet.....

    Ben benieuwd wanneer de site overgezet wordt!

    Tirtislisko: Sterkte! Lekker rustig aan doen!
     
  17. Leintje1

    Leintje1 Actief lid

    7 jan 2009
    143
    0
    0
    Hoihoi,

    Ik heb een banner gemaakt! Het is gelukt!
    Leuk!

    Forum zit nog steeds in de lucht...

    Groetjes, Leintje
     
  18. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    Nou, we zijn er kennelijk nog steeds.

    @ Mieke: lekker om zo bezig te zijn met die stoffen he?

    @ Tirtilisko: fijn dat alles toch in orde was meid. Probeer je nu echt een beetje te ontspannen?

    @ Leintje: yeah, een banner :) !

    Gister had ik een 'niks-doen' dag, wat betekent dat ik geen afspraken had. Mijn vriend moest zijn moeder naar Gent rijden voor een ogenspecialist, dus ik had het rijk alleen. Wat een ongelofelijke vermoeidheid komt er dan los zeg! Heb mezelf nog net naar de AH weten te slepen voor boodschapjes, heb nog een wasje gedaan en wat keukenkastjes afgenomen. Verder echt tot niks in staat en half slapend op de bank beetje naar het EK-schaatsen 'gekeken'. Ook erg veel gesnoept :oops: . 's Avonds nog wel braaf gekookt, want mijn vriend is nog steeds niet helemaal fit. Toch voelt het dan niet erg lekker, dat hele erge vermoeide. Hebben jullie dat nou ook? Dan vraag ik me af: komt de vermoeidheid juist los omdat ik nu rust neem of wordt ik juist moe omdat ik te weinig heb gedaan? Tsja, ze zeggen toch dat het goed is om meer rust te nemen, maar.....
     
  19. Miireii

    Miireii Fanatiek lid

    12 feb 2008
    2.417
    0
    0
    Enschede
    Zo! ik heb nu alle tijd eindelijk! zal er gelijk ff gebruik van maken, als zwp er toch niet uit ligt!

    @Sofie: fijn dat je geen vruchtwater verloor! geruststelling he..

    @Mieke: hoe gaat het nu met je kat?

    @Amor: ben blij dat het goed gaat met je! gelukkig wordt de ontsluiting nog niet meer en kan je beebje nog lekker ff blijven zitten. heb je nog wat gehoord over jullie droomhuis? wat bijzonder van je buurmeisje trouwens.. dat ze het aan kunnen voelen he!

    @Kim: wat spannend zeg! hoe gaat het nu met je? slaap je al beter 's nachts?

    @Dayenne: heb je al een nieuwe datum voor je afrijden? balen dat het niet doorging meid.... ik hoop dat je voor je bevalling je rijbewijs nog hebt!

    @HJ1977: Succes! ik hoop dat je kleintjes het goed blijven doen..

    @Uk: wat goed dat het zo goed gaat met Ferry! en 2 kilo alweer!

    @Tir: het zit jou ook niet echt mee deze zwangerschap he..! doe maar lekker rustig aan!

    @Scoobje: nou ik hoop voor jou geen vroeggeboorte hoor! ook jij lekker rustig aan doen en aan je kleintje denken! er zijn hier nu inmiddels genoeg mensen die bedrust moeten nemen hihi!

    nou nog even over mijzelf! vrijdag bij de gyn geweest en op zich was alles wel goed. mijn bloeddruk was weer mooi gezakt, weet alleen nog dat mijn onderdruk 80 was, altijd beter dan 95 toch?
    verder maakte ze zich wel een beetje zorgen over dat ons kleintje zo achter lag met groei. ze wouden me eigenlijk een nachtje houden maar nadat ze met een andere gyn had overlegd hoefde het toch weer niet. omdat ik de kleine genoeg voel bewegen en omdat het hartje zo goed klopte was het toch niet nodig. verder moet ik gewoon blijven rusten! volgende week weer een echo maar nu wil ze kijken over de navelstreng een goede doorbloeding blijft houden.

    in ons huisje schiet het lekker op! vannacht eerste nacht hier geslapen in ons verhoogde bedje met nieuwe lattenbodems en matrassen :) er moet nog een klein beetje verhuisd worden, ff schoonmaken aan ons oude huis en dan is het officieel! kan ik eindelijk de sleutels inleveren en ben ik lekker van het gezeur van mijn oom af!

    gister ook een nieuw bankstel gekocht en we zitten nu te wachten op de rest van de meubels.. ik hoop dat die ook snel komen.

    verder mag ik toch niets doen dus ik blijf lekker op onze nieuwe bank rusten met mijn laptopje op schoot kijken hoe mijn mannetje onze spullen uitpakt! hihihi! :) wat ben ik ook gemeen he......

    groetjes!
     
  20. Miireii

    Miireii Fanatiek lid

    12 feb 2008
    2.417
    0
    0
    Enschede
    jemig, zie net mijn banner.. nog 25 dagen! das ook niets zeg......

    schrik er gewoon een beetje van haha!
     

Deel Deze Pagina