@Dayenne: jeetje wat vervelend dat het nog steeds niet doorzet bij je! Wel een mooie buik trouwens! @Iggy: goed dat Roy je telefoon heeft en dat je je nu niet druk maakt om de sms-jes die je moeder stuurt. Misschien een goed idee om alles van je af te schrijven. Gewoon beginnen en dan volgt de rest vanzelf . @Maka: wat jammer dat het niet heeft doorgezet! @ Enna: fijn dat het goed gaat met Katie! @Martine: fijn dat het alles het neusje was dat bij Fuad dicht zit. Ben je iig weer gerust gesteld! @Angela: heel veel sterkte en succes voor morgen. Hou mijn telefoon in de gaten. Oh wat zielig dat Levy niet bij opa en oma wil gaam slapen . @Iloiza: goh meid dat is wel een pittige bevalling geweest. @Dinkie: hmmmmm lekker appeltaart! @Married: kun je misschien goed naar de wc na die snacks? Mooie buik trouwens! @Golfola: hier soms ook steken in mijn vagina, maar dan wel pijnlijk! Ook jij een mooie buik hoor! @caro: je de grote dag is voor jullie ook bijna aangebroken natuurlijk! @Uk: nou fijn dat er voor Ferry een plekje vrijgekomen is op de kinderafdeling. Weer een stap vooruit! @Mieke: wat een mooi verhaal van die speelgoedkist en alles meteen bij passend met een kussentje! @mamavanstef: ow lekker een ijsje. Hier is er altijd plek voor een ijsje. Winter of zomer dat maakt niet uit . @Mirella: kan me voorstellen dat je niet echt een verjaardags gevoel hebt, maar even goed vanuit hier: gefeli met je verjaardag! Zo ben weer een beetje bijgelezen. De doop was erg leuk en intiem. Daarna nog even bij mijn broer thuis geweest om het te vieren met een hapje en een drankje en toen rond etenstijd weer naar huis gegaan. Had het een beetje gehad! Ook doordat ik zo slecht geslapen had vannacht! Ze waren wel erg blij met mijn zelf gemaakte kadootje! En wil niet zeuren hoor (ook niet tegenover Dayenne en de andere die al overtijd zijn ), maar heb het nu wel even gehad met zwanger zijn. Dat is nu dus echt voor het eerst. Laat die kleine meid maar komen. Ik ben er klaar voor en al die lichamelijk ongemakken, daar ben ik even helemaal klaar mee. En van die niets zeggende ongikrampen/ voorweeën daar word ik helemaal al niet vrolijk van . X Esther
@Iggy: dat zat ik mezelf hier dus ook al af te vragen. Denk dat als ik echt regelmatige weeën heb of als mijn gevoel zegt dat ie moet komen dan ik dan gewoon bel hoor! X Esther
@ eppie ja had zoiets van wanneer moet je nou bellen? weet niet eens waar ik op zit te wachten... wat voor een gevoel... wanneer weet je nou van nu zet het door?
ja dat zal ook wel... wil het liefst alles vooruit gepland hebben en weten hoe het allemaal zal verlopen maar ja zo werkt moeder natuur natuurlijk niet xxx ramona
Weet je wat ik trouwens wel gek vind: de laatste dagen heb ik het dus of mega koud en dan krijg ik het maar niet warm en nu heb ik het dus ook echt weer mega warm! Herkenbaar voor anderen? X Esther
nee heb ik geen last van... lichte krampen in mijn darmen en af en toe heel heftig of ik naar wc moet en erg de drang om te moeten plassen... zou het niet allemaal met d egriep te maken hebben meid... die heerst nu ook heb nu een loopneus en beginnende keelpijn
ja dat zou ook heel goed kunnen ja zal daar wel blij zijn weer als alles gewoon normaal is: mijn hormonenhuishouding
@Angela lief dat je aan me denkt terwijl je zoiets spannends voor de boeg hebt! Heel veel succes morgen en geniet ervan! @Eppie, meid als jij het zat bent mag je zeuren hoor. Kan me helemaal voorstellen dat je je meisje bij je wilt! Ik hoop voor je dat het snel zover is . En thanks btw. Ben ook reuzetrots op m'n buikkie . Poe he, heb me toch een potje darmkrampen . Auwie. Maar dr komt niks uit.
Angela Arme levy Gelukkig was hij snel weer getroost. (dat is altijd met kinderen als ouders loop je er langermee dan hun) Heel veel succes morgen hoop dat alles snel en goed verloopt.
@ Iloiza: poeh, pittige bevalling zeg. Dank dat je het met ons wil delen! @ Married: mooie buik weer hoor, hij blijft toch echt nog wel groeien heb ik het idee! @ Golfola: jaaaaah, jij ook n mooie buik! @ Dayenne: jouw buik is ook mooi hoor, en altijd van die leuke kleren aan vind ik. @ volle maan: die is nog echt niet vol hoor dames. heb net bij vrienden op het platteland gegeten en kon de maan net goed zien, die is nog niet vol.... @ Uk: ooooow wat fijn dat er n plekje is voor Ferry op de kinderafdeling! @ Mieke: wat een lieve schoonouders heb jij toch! Heet jouw vriend Sandor? Ik ben ooit eens vreselijk verliefd geweest op een Sandor . @ Mirella: gefeliciteerd met je verjaardag! Is het gevoel er al een beetje? @ Angela: ooooh arme Levy.... Die voelt natuurlijk op z'n klompjes aan dat er wat is. Nogmaals veel succes morgen hoor! @ Eppie: fijn dat je de doop nog hebt kunnen meemaken. Sterkte met alle lichamelijke ongemakken, je bent er bijna meid. Enne, ik heb het eigenlijk alleen maar warm, dat koude heb ik niet zo. Net gezellig bij die vrienden van mij vriend gegeten. Die wonen op een boerderij net buiten Utrecht. Zij zijn erg milieubewust enzo. Daar krijg je altijd supergoed gezond eten: vers van het land vaak en altijd biologische producten enzo. Vandaag kregen we een fijne prei-kaas-taart, vers gemaakte appelmoes met gember en kaneel, LEKKER! Omdat ik last van mijn darmen had kreeg ik ook venkelthee en geloof het of niet: het gaat echt beter nu. Voor alle 'rommelaars': dat de weeen nu echt mogen doorzetten dames! Ik ga nog ff buizen en dan lekker mijn mandje in. Goede nacht allemaal!
@ angela, heel veel succes morgen! Vervelend dat Levi het niet leuk vond om te gaan logeren nu maar straks is hij vast een trotse grote broer! Tis niet echt een baby-weekend volgens mij. Er rommelt genoeg maar zet niks door. Ben benieuwd wat we morgen allemaal te melden hebben. Ik moet morgenochtend weer naar de verloskundige. Toch altijd weer goed om het hartje te horen enz.
Angela, nogmaals heel veel sterkte en succes voor morgen! Spannend hoor. En Levy gaat morgen vast een gezellig dagje bij opa en oma tegemoet. Iggy, volgens mij hoeven je vliezen niet als eerste te breken hoor. Je kunt ook al hevige weeën hebben en dat je vliezen pas later breken. Maar idd op welk moment ga je je vriend bellen he. Ik denk wanneer de weeën idd wat regelmatiger en korter op elkaar komen. Anders zit ie hier toch maar te wachten... weet het eigenlijk niet, zal eens vragen aan hem wat hij vindt. Eppie, klaag maar lekker hoor. Ik ben het ook zat. Ik loop zo moeilijk en mijn vriend lacht me dan uit! Dinkie, nee he niet echt een baby-weekend, hopelijk weer veel beeps de komende dagen, iig die van Angela en Caro dat is zeker Noppie, klopt mijn vriendje heet zo. Grappig dat jij vroeger stapel verliefd was om een naamgenoot, het is een niet veel voorkomende naam. Zo ook lekker gezond gegeten dus, heerlijk zelf gemaakte appelmoes, maar proefde je de gember goed :sick: hou niet zo van gember! Hier is de beep wat te beweeglijk waardoor ik steeds krampjes heb onderin en dat voelt niet echt prettig aan. Soms ook op mijn blaas en dat is echt vervelend. Hebben katten ook een soort van voorgevoel eigenlijk?
goede morgen... hier is het dan, mijn uitgerekende dag... Dan te bedenken dat ver verloskundigen allemaal zeiden dat ik februari niet zou halen omdat ze me zouden inleiden op een geplande keizersnee zou krijgen... Ga ik nu gewoon over de datum heen... Erg raar gevoel .... Moet vandaag weer naar de gyn, ben benieuwd! Angela: Heel veel succes vandaag, ik hoop dat alles voorspeodig verlooopt! toi toi toi! Dayenne: Heb je vannacht wel een beetje kunnen slapen, hoop het... Dat kun je wel gebruiken... Maatje: Hoe is het nu met jou? Nog steeds voorweeen of is het eindelijk doorgezet? Maka: En bij jou? hopelijk heb je je wondertje gewoon lekker in je armen! Noppie: Klinkt lekker zeg dat eten, en vers is inderdaad vaak lekkerder (tenminste vind ik dan) Uk: Heb je lekker gerommeld gisteren in de kamer van Ferry? Eppie: Ik denk ook dat het hormonen zijn, heb er met vlagen last van.. Maar heb het vooral warm! Wat betreft bellen naar je man/vriend.. Ik moet naar het ziekenhuis meteen als mijn vliezen breken en als ik weeen heb die in sterkte toenmenen om de 10 minuten.. dat is vrij snel (denk ook dat ik iets langer wacht, dan kan het nog zooo lang duren) Dus ik bel mijn man wel redleijk snel, wil graag dat hij mee gaat naar het ziekenhuis! Mijn ijsje gisteren was heerlijk! jammie! Allemaal ene fijne dag en ik hoop dat vandaag de volle maan zijn werk zal doen en dat het veel beebjes zal opleveren!
@Angela: ik weet niet of je dit nog leest, maar veel succes vandaag! Spannend hè! @Volle Maan: er staat iets van 15u50 ofzo voor volle maan, maar dat vind ik zo raar; overdag zie je hem niet! Ik dacht dat zoiets 's nachts was! Maar ja, vandaag dus volle maan: hopelijk hellpt het sommige onder ons Vanmorgen vroeg mn menneke: Bel je me wel als je naar t ziekenhuis gaat? Ehhh hebben we een afspraak vandaag? Nee, als je gaat bevallen lieffie.. Ow. Eh ja, natuurlijk! Maar als ik dan in de spiegel kijk, hangt mn buik nog redelijk hoog, dus ik verwacht niks vandaag! Iemand zei dat haar buik was gezakt op DE dag, (sorry weer niet meer wie), maar bij mij wil ie maar niet zakken! Eigenlijk ergens ook wel fijn: als ik wakker word en hij is gezakt, zou ik de hele dag in de zenuwen zittn! @MamavanStef: hier ook nog eentje waar ze al vanaf december roepen dat ze gaat komen omdat ze al in de startblokken lag.. Ben de datum nog niet voorbij hoor! Jij vandaag: ik duim, duim, duim! Ik denk dat ik gewoon eeuwig zwanger blijf ... Sofie
Goedemorgen meiden! Het was een rustig weekend qua beebjes! Zou de volle maan vanavond dan toch zijn werk gaan doen ...? @Angela, succes vandaag! We wachten het buddy-nieuws met spanning af ...! @mama van stef, SPANNEND! De uitgerekende dag! Bij mij zeiden ze ook dat ik het niet zou halen, maar xit er al 2 dagen over vandaag! Is idd wel een gek gevoel! @Dayenne, hoe is het met jou? Beetje geslapen of weer veel krampjes gehad? @Noppie, heerlijk klinkt dat! (behalve de gember dan, houd ik niet zo van ...). Woon zelf ook op een boerderij, maar wij zijn helaas niet zo biologisch bezig @Uk, wat fijn dat Ferry naar de Kinderafdeling mag! Beetje laat, maar alsnog ...! @Esther, lastig die opvliegers! Ik heb het eigenlijk nooit echt koud, alleen maar warm ...! @Dinkie! succes bij de VK vandaag! Ben benieuwd! @vliezen breken, dat gebeurt idd niet altijd als eerste. Mijn vk zei dat dat maar bij 10% vd bevallingen daarmee begint (gek, want bij al mijn vriendinnen/zus/schoonzussen begon het wel daarmee!). Meestal begint het met weeen zei ze. We zullen zien ...! @man inlichten, tjsa, das ook een lastige. Die van mij is gewoon thuis (handig, zo'n boerderij!), dus hij is altijd wel in de buurt. Als ie moet vergaderen of naar cursus heb ik wel afgesproken met hem dat ik hem zal bellen. Maar idd, wanneer dan precies? Zal ook es ff met hem overleggen. Hier dus ook nog steeds alles rustig. ZOOOO frustrerend als je 's avonds en 's nachts rommelend gevoel heb en de volgende ochtend word je wakker met NIX! Ach ja, misschien toch vanavond dan ...?!? Denk zelf dat het nog wel effekes duurt. Hoe is het met de andere overtijd-dames? Vandaag helemaal nix gepland, dus het wordt weer een nesteldrang-dagje Geloof dat mijn huis nog nooit zo schoon is geweest als de laatste tijd!
Goedemorgen meiden, Het was echt heerlijk bij Ferry gisterenavond! Het was helemaal echt Ferry op schoot en dan tv kijken. Hij was ook echt heel vrolijk Heb lekker wat spullen van thuis meegenomen om de boel een beetje eigen te maken. Zodirect ga ik mijn zus en kleine nichtje ophalen en dan gaan we er samen naar toe. Kunnen we lekker foto's maken van ze! En gewoon samen keuvelen, het lijkt me heerlijk! Mieke: wat leuk dat je schoonouders het zo goed ervaren hebben daar. Het ziet er echt heel gezellig uit. Ik heb je foto op hyves bekeken en weet nu hoe je eruit ziet Het is trouwens echt een leuke foto van jou en je man hoor! En behoorlijke buik Ik denk trouwens zeker wel dat katten ook een voorgevoel hebben hoor! Married: op de laatste buikfoto vind ik jouw buik ook behoorlijk aan de maat hoor! Erg leuk om te zien, is zeker wel gegroeid Angela: Heel veel succes! Hopelijk kun je vandaag al genieten van jullie wondertje mamma van Stef: Gefeliciteerd met je 40 weken Hoezo zou je ingeleid worden dan? En waarom is dat dan niet gebeurd? Iggy: Het klopt hoor, je vliezen hoeven zeker niet als eerste te breken. Mijn vliezen braken pas toen ik mocht gaan persen Maar voor het zover is weet je wel hoe laat het is hoor Als je echte ontsluitingsweeën krijgt weet je het wel. Maar ik zou ook weer niet te lang wachten met bellen, want voor je het weet ben jij diegene die snel bevalt en dan is ie niet op tijd.... Caro: nog 1 nachtje slapen..... Dinkie: Nee, alle beebjes wachten op volle maan! Dat is vandaag Hahhahah ben echt heel benieuwd hoeveel babynieuws we gaan krijgen vandaag! Noppie: mmmm lekker zelfgemaakte appelmoes Fijn dat je nu beter naar de wc kan Maatje: Hoe gaat het nu met jou? Dayenne: Misschien is vandaag jouw dag? Maka: Hoe is het? Ben benieuwd of je vriend gelijk krijgt
ey bij mij ook nog steeds niks. wel twee keer nat int zweet wakker geworden deze nacht echt raar, veel liggen woelen ook. af en toe een serieuze steek wat dat ook mocht zijn en vaak naart toilet en nu deze morgen niks