Ik ga nu naar mijn schoonouders, 5 kwartier in de auto... Als ik vanavond terugkom, verwacht ik wel babynieuws
Voorbode van? Ik heb hem net opgehaald, hij staat nu brokjes te eten in de keuken en was onderweg helemaal aan 't trillen. Ik snap er niets van!!
Voorbode van de bevalling misschien?! Hij bereidt zich voor.. Wil er niet bij in de buurt zijn. Vlucht snel weg! Haha!
Goedemorgen (kan nog net!) Allereerst: Mir gefeliciteerd met Wesley. Jeetje, alweer een jongetje.. Hoop dat je snel weer opknapt en dan lekker genieten! Angel, dikke knuf! Dondersteen, ook knuf voor jou, weet nog hoe het vorige keer voelde... Vicious, vreemd van jullie kat idd! Hier alles rustig.. verder niets te melden. Zal er vandaag wel niet zoveel zijn, manlief is ook thuis dus vind ik wat ongezellig anders. Tot later!
Nou dat zou wat zijn, heb geen zin om hem wekelijks aan de andere kant van het dorp op te halen! Hij zat gewoon te socializen met de katten van onze ex-buren, op het dak van de schuur.. Het is wel zo dat ie al jaren de baas is over onze poes, en die smeert hem sinds een week steeds af, ik snap daar ook al niks van! Misschien heeft ie er genoeg van en dacht ik ga terug!
Mir555, gefeliciteerd! Hier alles goed, voel niet zoveel... ook lekker geslapen.. Vandaag blijven wij thuis, mischien dat zo nichtjes langskomen, maar dat is niet zeker..
Houden jullie ook zoveel vocht vast nu? worstvingers enzo soms laat ik gewoon iets uit m'n vingers vallen of kan ik iets kleins niet pakken En heb ineens een hele bolle plofkop!
@Lilalief: raar van de kat... misschien voelt 'ie inderdaad iets aan. (zou mooi zijn, want dan ga je bijna bevallen haha)
Het rommelt wel in ieder geval, maar zoals ik al eerder zei, ik durf nergens meer op te hopen! We zien wel.... ik kom straks nog even kijken, hoop dat er dan nieuws is van Mini!! Doeidoei!