Net krabbel gehad van Luca79. Wat een scheet! Heeft 2 hele grote 2ling. Als ze niet eerder weeën krijgt dan heeft ze ergens volgende week en kz... spannend he? Sterkte Luca!
@ Vicious, jammer dat je gyn niets kon zeggen... Tja, dan zou hij idd erg rijk zijn geweest. hihi. En fijn dat je man bij je blijft.
goede middag dames hier net naar ziekenhuis geweest het enigste wat ze konden doen is mij een nacht op te laten nemen en zwaardere medicijnen te laten gebruiken zodat ik teminste een nacht goed zou slapen verder wouden ze me ook niet tot het eind door laten lopen als ik zulke klachten had dus zou ik dus eerder ingeleid gaan worden maar niet vandaag of morgen maar bv over 2 weken ze snapten heel goed hoe ik me voelde nou dat vind ik wel heel erg fijn om te horen zou eigenlijk vannacht al daar slapen maar dat gaat niet lukken ivm oppas vinden voor de kids en mijn vriend moet zout strooien ach ja die ene nacht meer of minder niet slapen zou het hem ook wel niet doen denk ik dan. oh heb net een aangetekende brief gekregen van bakkerij bart dat mijn contract niet verlengt gaat worden eind feb net of ik daar wel weer heen zou willen geen haar op mijn hoofd die daar aan zou denken
Ik heb zoiets raars.. mijn (buitenste) schaamlippen doen pijn, voelt een beetje als verkrampen. Hoe kan dat nou, daar zit geen bot of nix.. Het steekt wel heftig hoor, afgelopen nacht met een kruik in m'n kruis geslapen.
@sex: gelukkig, ik ben niet de enige! Denk dat ik het op 2 handen kan tellen hoevaak wij het gedaan hebben tijdens mijn zwangerschap... dacht dat de zin in nog wel terug zou komen in de periode dat ik meer energie had, maar nee... hoor manlief er verder ook niet over... @troel: hoe is het nu met Fred? Is ie nou al naar de dokter geweest?
Aaah, klinkt erg vervelend! Zou ff niet weten wat dat kan zijn... had van8 zelf kramp in mijn lies. Dus nu heb je een heel warm kruis? hihi...
ooh wat fijn! hopelijk kom je dan een beetje bij!! geniet van je nachtje rust morgen..en fijn dat ze je niet langer laten lopen!
hier ook weer ff op bed pff voetje doet toch meer pijn dan ik dacht .. Eva nog een tweede poging op bed.. En Sem ook ff bij mij..en die ligt ook lekker