zie net dat ik ruim 30 pagina's moet bijlezen dus doe het even heel snel hoor. Tonka: wat grappig! aaahhhhh nog maar 6 meiden voor me Vici: voelen kunnen ze, plannen niet helaas. mama25: geweldig je avator en banner!
@ Jo, ik zit pas aan mijn 2e thee. Zoveel thee drink ik niet. Lekker dat de jongens ff rustig zijn. En strijk ze! Hoe is het trouwens met jou?
Ik wilde dat ik het niet gedaan had...hihi zeker niet na die lading bokkenpoten. hihi 8) To be vocht or not to be vocht? hihi...
buiten alle klachten die de andere hebben(slecht slapen maagzuur enz) mag ik niet klagen. Moet morgen weer voor controle. Ben wel erg benieuwd wat ze gaan zeggen.
Whahaha ja dat ken ik hihi. Ik denk dat ik al weet waar het van komt. Door de waterdamp heb je minder zuurstof in de lucht hangen, als je dan sneller gaat ademenen omdat het zo "stoomde8)" kan je dus sterretjes gaan zien hihihi. Maar ook als je alleen onder de douche zou staan kan dit gebeuren. Het ligt er ook aan hoe heet het water is. Hier trouwens ook regelmatig met manlief onder de douche te vinden. Mocht het er dan van komen, kan ik gelijk dat boeltje schoonmaken onder de douche. Voel ik me toch wat frisser.
JAH DUS Aaaaah, kreeg me net toch een steek vanonder. Ik schrik er elke keer van en denk dan: gaat het nu gebeuren? hahaha
hmm moet hier nog lijstje maken wij moeten nu onze weekboodschappies nog halen..doe ik niet alleen...dus ga zo ff maaltijden opzoeken en lijstje maken..en nadenken of ik wel mee wil en boerenkool lust ik denk ik ook wel weer een keertje..