@ Ninja, ik voel echt PRECIES hetzelfde! Wij hebben gisteren ook zitten timen, maar op een gegeven moment houdt het op...
sorry ook al reageer ik dan niet altijd op iedereen maar goed wil toch even kwijt dat ik net de gyn aan de telefoon heb gehad en er erg boos over ben geeft die kerel me slaaptabletten mee omdat ik al niet slaap vanaf 25 weken en afgelopen week wel heel extreem niet was vannacht 5 uur dat ik in slaap viel zeg hij vorige week wil het helemaal niet dan beld u maar en omdat ik er vannacht zo veel pijn bij had echt niet normaal meer heb als een klein kind liggen brullen in bed beld hij net terug jah zwaredere dosis mag ik niet hebben in dit stadium en had voor volgende weeek toch al een afspraak staan en dan moest ik er dan maar weer over hebben sorry ik word hier erg verdrietig van als het met de baby maar goed gaat hoe een moeder zich voelt maakt geen bal uit ben gewoon helemaal kapot het slapen lukt gewoon niet. er zijn er idd een paar die er niet vaak meer zijn ik denk dat dat komt omdat die het gevoel hebben buitengesloten te worden vooral als je niet vaak online bent of reageerd op een ander hier dan doe je voor je gevoel al niet meer zo mee met het ( clubje) ik ervaar het zelf ook een beetje zo en het is niet kwaad bedoeld ik regaeer ook lange niet altijd bij iedereen maar is hier toch een gevoel van een vast groepje waar je soms erg moeilijk tussen komt
@Evenstar: zo, early bird... wen er maar aan Je hebt groot gelijk, zo hard gewerkt tot de dag van je verlof! Blue Monday ja hahaha, maar eigenlijk vind ik maandag altijd geel (heel weird, ik geef de dagen van de week een kleur hahaha ik spoor niet). @Boni: ff lekker klagen doet wonderen, dus kom maar door hoor. Veel plezier bij de gyn en de prenatal! Hey en jij ook voorbij de 37 weken! @Bloempje: succes met de laatste 3 dagen. Heerlijk en dan ook verlof! @M1Dondersteen: hier nog zo'n wakkerligger hoor 's nachts. Geen idee, maar dan kan ik gewoon niet slapen. Ben maar gaan lezen. Ik hoop dat je hand na de bevalling snel beter is. Een vriendin van mij heeft het ook gehad en het was bij haar inderdaad heel snel over! Succes bij de huisarts, hoop dat het allemaal meevalt! @Mama: wat een gedoe met dat UWV zeg. Had je niet al eerder een zwangerschapsverklaring ingeleverd dan? @Duster: succes bij de echo. We duimen dat ze lekker met haar koppie omlaag ligt! @Bhappy: lekker samen uit eten. @Troeltje: hier precies zo, ik snap die mannen ook voor geen meter hoor. Chris moest hier gistermiddag ineens van alles aan zijn motor doen grrrr... Balen dat je weer veel pijn hebt.En jij zeurt echt heel weinig hoor, vind juist dat jij altijd zo positief ben! En spannend voor de datum hoor, dan komt het wel heel dichtbij he? @Rommelen: na een heleboel dagen gerommel is het nu heeeeeeeeeeel rustig in mijn buikje. Geen harde buik, steek of krampje te bekennen. Wel lekker hoor Hier alles verder wel ok, ben erg zenuwachtig merk ik voor het gesprek donderdag bij de gyn over wel/niet inleiden. En wanneer dat dan gaat gebeuren. Verder belde mijn schoonmoeder nog om te vertellen dat ze onze naam niks vind (Levi is nogal loslippig haha) en dat we maar moesten overwegen om de baby Claus te noemen. Nahhhh sorry hoor... Ten eerste vind ik het al lomp om te zeggen dat je de naam niet mooi vond (maar ja, ze zei ook dat ik expres zwanger was geworden) en ten tweede vind ik Claus echt een belachelijke naam (hoop dat ik niemand kwets). Ik ga ff lekker verder lezen. Tot straks weer!
oeeeeh spannend dames! Hier is het gewoon als vanouds, sinds die ene avond rommelen/voorweeen. Ik heb echt totaal niet het idee dat het zo maar kan gaan gebeuren hihi.
*lol* ik ook!! Ik was aan het zappen en hoor ineens een gegil.. en de VK die zegt; blijven persen, blijven persen! Het kindje kwam eruit en het gegil was in één klap over.. Ik moets ook huilen, haha!
Jeetje Mir, dat kan toch zo ook niet doorgaan. Is er verder helemaal niets aan te doen dan? En de baby eerder halen? Want zo duren 5 weken nog wel héél erg lang. Ja, en over het buitengesloten voelen: ik reageer ook niet altijd op iedereen en niet iedereen reageert op mij. Ik zie het een beetje als een café: als je binnenkomt, klets je mee. En als je er neit ben, ben je er niet. Als ik 2 dagen niet online ben geweest (Wat in mijn verlof niet veel voorkomt, maar daarvoor zeker wel) haak ik gewoon op dat punt weer in. Misschien ook iets voor jou? Liefs!
Klopt de lijst zo weer? De buddy lijst: Bwtje - Troeltje Duster2000 - Mamastarlight Mama25 - ViciousM 1Dondersteen - Knorretje (kan nog veranderen, als iemand een buddy mist?) 1Dondersteen - Jo7 (kan nog veranderen, als iemand een buddy mist?) 1Dondersteen - Bloempje83 (kan nog veranderen, als iemand een buddy mist?) Belliebel - Ladytijger Evenstar - Laura28 Minimouse - Ninja gemma en pnirmal Mammamia - Knorretje84 Boni001 - Mama25 Mir5555 - Laura28 Angelsfire - Troeltje + Evenstar Buddy gezocht: Melek42 Futuremama Buddy aangeboden: Mamastarlight
@Mir, kan je niet bij je VK aangeven dat je het zo zwaar hebt? Ze begrijpt het vas beter dan je huisarts! Die kunnen soms zo idioot bot zijn.. Ik zie ook wel een groepje dat over het algemeen vaker aanwezig is, maar naar mijn mening kan iedereen gewoon aanhaken hoor! Sterkte, en kom voor jezelf op, als het niet te doen is moeten ze je echt helpen, ook al is het maar even een afspraak om het te bespreken!
Nog even over die weeën 's avonds, bij mij duren ze iedere keer precies een minuut, en ik moet ze wel wegpuffen.. De tijd die er tussen zit is wisselen, 1 minuut, paar keer 4 minuten, 8 minuten...
Da's best pittig voor voorweeën zeg! Puffen en een minuut aanhouden. Alleen de tijd is onregelmatig, maar wel kort op elkaar. Heel vermoeiend!! Maar ja, je weet nu achteraf zeker dat het voorweeën waren , want je bent nog zwanger
Mir, wat onwijs vervelend, zo zijn 5 weken idd nog heel lang!! Ik hoop wat dat betreft dat je beebje zich wat eerder aankondigt. Hier kon ik ook niet altijd bijbenen, zeker toen ik nog geen verlof had. Net als Angel haak ik gewoon bij waar de laatste berichten over gaan. Ik kon (en kan nu ook niet) alles steeds bijlezen, maar ik blader altijd wel even terug. Je hoort er heus niet minder bij dan anderen
Ik heb me trouwens voorgenomen om mijn laptop niet mee te nemen naar het ziekenhius als ik ga bevallen. En omdat ik een paar dagen moet blijven, moeten jullie me dan ff missen hihi Dat weten jullie het vast
Tip voor de meiden die in het ziekenhuis bevallen! Check vantevoren of je ponsplaatje nog klopt. Ik ben zelf van de zomer getrouwd en heb dus een nieuw ponsplaatje nodig. Ik ga die in mijn verlofperiode even een nieuwe laten maken, dan hoef ik straks niet met mijn weeen in de rij te gaan staan voor een ponsplaatje.
Je hebt mijn nummer he! Dan kan je iig een klein smsje sturen zodat we ons niet enorme zorgen gaan maken Is het nou deze week al? Of is er nog geen definitieve beslissing over genomen?
Ja eigenlijk wel.. ik ben iemand die heel veel kan hebben maar zit hier toch wel even flink bij te puffen. Ik vind het wel raar dat het alleen 's avonds is en dan ineens weer weg. Ja vanochtend, 1 keer..