Werk ze en dat je maar lekker misselijk terugkomt En zo niet nou ja hopelijk genieten dat je misselijkheid gewoon al over is..sommige zijn helemaal niet misselijk (vind ik ook niet kunnen hoor hahaha )
Ja terwijl het bijna standaard is nu dat de eerste komt rond de 30ste of later..valt het me hier ook op dat er veel jonkies zitten waaronder ik Bijna 25 en de 3e komt er al aan ach ja kan er maar klaar mee zijn hihi 8)
ow ja ook lekker handig wij hebben dus ook net de laptop terug en nu doet op mijn naam internet het niet en bij Bart wel..Maar dat komt waarschijnlijk door de firewall dus laten we maar nog eens bekijken een keer Zolang ik mijn verslaving maar weer kan ophalen
@bwtje: ik ga niet plakken digitale boeken hihi Ik werd zwanger op mijn 29e en beviel 6 weken na mijn 30e verjaardag van de eerste. 8 weken na mijn 32e verjaardag beviel ik van de tweede. En een week voor mijn 34e verjaardag teste ik positief van de derde! Ben dus straks nog een paar maandjes 34 als ik beval. In juni word ik 35. En dan kap ik met zwanger worden enzo haha
ZO nu heb ik iedereen wel een beetje gehad.. Ik kom straks nog wel ff aanwaaien! ff beetje relaxen, uitslapen zit er niet bij met 2 kids.. Waarvan er nu eentje ook van alles doet wat niet mag en opklimt etc hehe Dames succes vandaag en tot klets! Sanne
hihi ja handig die boeken he maar ik kan dus nooit kiezen en dan zit het boek al gelijk vol heeel frusti haha maar zeker een goede uitvinding!!!! nou uhm digitaal plak ze dan Ja ik ben nu bij de 3e ook klaar hoe jong ook ik vind het genoeg, in de hoop dat er gewoon eentje in zit hehe En dan vanaf mijn 40ste mogen ze lekker het nest gaan verlaten hoor btw zijn er al mensen die een vermoeden hebben dat het er niet eentje is maar 2 in de buik??
hey meiden, kom mij even melden maar heb niet bijgelzen. sorry ben daar veel te misselijk voor vandaag. ben wel aan het werk maar heb het moeilijk vandaag. voel me best even zielig...sorry. Wat meer kwaaltjes maar weet niet of het van de zwangerschap komt. Zo heb ik wel meer last van mijn darmen en mijn rug doet zeer. dat laatste kan best komen omdat ik een wervel verdraaid heb hoor dat weet ik niet. Vrijdag lekker wezen kajakken en aan de waterkant gegeten. Zaterdag dus met mijn moeder wezen shoppen en goed verwent. voor mezelf, de kleine komt nog volgens zeggen. Gisteren wezen waterskieen met vrienden. ik niet hoor ik zat lekker langs het water. ging het regene hahaha dus wij met zijn vieren onder een parasol! daarna was het juist super lekker! toen een hapje gegeten aan dehaven. lag dus laat in bed en ben nu moe maar verder een geslaagd weekend!
@bientjuh: oh ja ik vergeet altijd wat een broekie jij bent hahaha... En ik heb ook geen zin in die albums, maar als ik het nu niet doe, komt er nooit wat van. Svens babyalbum moet nog. Hij wordt over 3 weken 2!!! @bwtje: ik heb al een echo gehad, dus weet dat het er maar 1 is. Luca krijgt een tweeling en verder zijn er wat vermoedens (o.a. bij bientjuh)
hhahahaha ben ook nog een broekie baal dr al van dat ik over 2 jaar 30 wordt... pff wat klinkt dat oud hahahahaha ik wordt in augustus 28. nou ben echt benieuwd naar de echo van woensdag, ik gok en hoop op 1 tje ag as het hartje nog maar klopt voel mijn hartslag weer als een razende tekeer gaan.wat een onpretig gevoel is dat zeg. *** zoals je ziet nog steeds thuis, dus rustig met nieuwe baby s hier **
@Bientje; Heb jij je opleiding met een werk/leertraject gevolgd en had jij toen al kinderen? Ik wil deze opleiding nl. volgend jaar gaan doen. X
@ duster2000, ik wil de opleiding ook gaan doen en dan ook werk/leertraject, 16 maanden geloof ik. Wou augustus al beginnen, maar toen kwam dit wondertje nog ff tussendoor! Dus volgend jaar maar!
Toevallig, hier begint de opleiding in sept en ik had eigenlijk ook dit jaar willen starten. Maar nu heb ik het dus ook maar een jaartje uitgesteld
Hahah ja idd toevallig, werd toevallig van de week gebeld door kraamzorg, of ik nog interesse had in de opleiding. Zei ik jaa heel erg, alleen ben ik zwanger dus moet even jaartje uitstellen!
ik ben vorig jaar september begonnen met de opleiding. ik ben nu in oktober klaar. ik heb volgende week nog 2 examens, en nog 1 in september. in de gezinnen loop ik al alleen. ik krijg om de 2 a 3 dagen een bezoekje. mijn praktijk examens heb ik ook al gehaald het was/is best pittig om dat samen te doen met 3 kinderen. en tja ook nog eens onverwachts zwanger... en daar achter komen als je hard moet leren voor je examens werkt goed hahahahah maar nog effe doorbijten en dan ben ik klaar. dan kan ik wat rustiger aan doen. werk nu zo n 2 a 2,5 kraambed per maand. tis alleen jammer dat het er 8 dagen achter elkaar zijn hahahahha mama25 wat leuk dat je ook aan de slag wilt, in welke regio woon jij?
@echo's vandaag: Succes en veel plezier!!! @kwaaltjes: Mijn misselijkheid wisselt heel erg. Soms 's ochtends gelijk al, soms overdag met vlagen en ook een paar keer 's nachts. Maar hoef er lang niet altijd van over te geven. Ik eet gewoon kleine beetjes. Buik is wel opgezet. En sinds een paar dagen erg moe! Pff, dan moet ik gewoon even mn ogen sluiten.