Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angelsfire

    Angelsfire Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.322
    0
    0
    yeah alweer een paar meiden 12 weken! Mijlpaal!
    Evenstar: groot gelijk hoor dat je onder werktijd gaat werken en niet forummen :D Wij betalen je rekeningen niet! En ik kan me voorstellen dat je je onderzoek / proefschrift toch echt goed wil afronden. Waar promoveer je eigenlijk op?

    bwtje: volgende week wordt jouw misselijkheid ook vast minder!! En mijn bril heb ik 3 weken geleden al uitgezocht, ga 'm nu alleen ophalen.

    Sassa: hoe is het met de dip? Voel je je weer beter?

    Tot straks weer!
     
  2. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    JAAAAAAAAA ook voor EVENSTARRRRRRR!

    Haha.. ja inderdaad BW, echt super om te horen.
    Ik had al eerder iets gehoord, maar was er niet zeker van.
    VAnmorgen was het zo duidelijk dat ik niet meer twijfel!
     
  3. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Er zijn weer wat wavejes te doen zie ik ;)

    Gisteren zijn we bij mijn schoonvader geweest en hebben het verteld, ze reageerden leuk maar zaten wel even over onze woonruimte in. Ik heb gezegd dat wij ook graag groter willen maar dat alles op zijn tijd komt hoor, eerst de baby en dan pas verhuizen! En dat vonden zij ook wel een goed idee, hahahaha!

    Verder hebben we wat gezeur hier met de winkel en de partner van mijn vriend hierin. Ik kan er niet teveel op ingaan maar mijn vriend is er bijna overspannen van en ik kan eigenlijk alleen maar toekijken. Weet ff niet wat ik kan doen, vind het moeilijk. Nou ja misschien komen we er snel uit, dat hoop ik wel tenminste!

    Gisteren nog met vriendje over gehad maar misschien is het toch wel makkelijk om te weten wat het word, zeker omdat we dan misschien spulletjes kunnen lenen van me schoonzusje of toch dingen moeten kopen. Dus denk dat wij toch wel het geslacht gaan weten voor de geboorte, wel jammer want ik wilde het ooit eens een keer niet weten! Bij Marcus wisten we het ook niet tot de echoscopiste niet begreep dat wij het niet wilden weten en het dus wel verteld had met 36 weken... zucht....
     
  4. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    @ vic & Evenstar 12 weken WAVE!!! T schiet al op he?;)

    @ (kweet nie meer wie) maar ik heb het, volgens echoscopiste, ook op de dag af, dus wie weet ook een klein ventje :)
     
  5. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    ow ok hehe ja geen verstand van die dingen haha :p

    Ja ik help het hopen..maar ik ben er bang voor dat het niet zo gaat zijn...zojuist weer even geknuffeld was blijkbaar nog niet genoeg uit ofzo? :p

    Bij Eva heet het 5,5 maand aangehouden..nu hoop ik idd op de magische 12 weken grens...

    12 weken WAVE voor Evenstar!!
     
  6. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    @ Angel, nou sinds de echo voel ik me eigenlijk wel een stuk blijer, en nu kunnen we echt gaan kijken hoe en wat!
    Alleen nu zit vriendje even niet zo lekker en dat is ook niet echt fijn!
     
  7. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    oww dat is wel een domper ja net op het einde...altijd netjes om te vragen he maar ja sommige hebben het niet in zich he :p

    Nou sterkte met je vriendje he!!
     
  8. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Ze dacht dat mijn dochter het niet mocht weten, dus keek ze met de echo en maakte een foto en daaronder schreef ze 90% jongen.
    Nou ik kon wel janken! Ook omdat ik al 36 weken dacht dat het een meisje zou worden, hoewel ik wel een beetje aan het twijfelen was vlak voor de echo. Nou was ik wel snel aan het idee gewend hoor, maar toch wel jammer om het te weten terwijl je het niet wil weten...
     
  9. bwtje

    bwtje VIP lid

    8 okt 2007
    7.331
    0
    0
    Eindhoven
    Duster misschien kun je met deze brief solliciteren?? :D:D:D

    Onderwerp: sekrettarese bouwbedreif

    Geagte heer,

    Ik wouw graag solisieteren naar de baan van sekretarese die ik in het kraantje heb gesien. Ik can errug snel tiepen met één finger en kan een bietje tellen.

    Ik denk dat ik wel goet de teelevoon kan opneme en ik weet goet om te gaan
    met mense. Ja mense reeageren errug goet op mijn.

    Ik soek dus een baan als secreetaresse, maar het moet nie tegekompli? gekomlis moelijk worde.

    Ik wit dat mij spelling is niet so goet, mar ik krijg wel dinge gregeeld met mijn voorkome.
    Mijn looon wit ik nog niet, maar dar kunne we het nog over hebbe en u kan nog zegge wat u denk dat ik waart ben.

    Ik kan direkt starten. Bij vorbat dangk voor u antwoortd.

    Hoppenlijk ben ik uw beste solicitand.


    Met vrientelijk greot,

    Kelly



    PS : Omda mijn Cuuurikuluum Vithee een beetje kord is heb ik een foto bijgeslote van mijn

    Bekijk bijlage 6805

    Reactie van werkgever:......


    Beste Kelly,
    Je bent aangenomen, het is in orde. We hebben spellingscontrole!!!
     
  10. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    WHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHAHA dat is pas een kei van een sollicitatie!
     
  11. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Hahah das idd een goeie whahahah
     
  12. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    @ Minimouse, hoe is jou echo gegaan gisteren?
     
  13. ladytijger

    ladytijger Fanatiek lid

    mootje en laura heel veel sterkte toegewenst met jullie verlies.

    EN DE 12 WEKEN WAVE VOOR EVENSTAR EN VISCIOUS

    en voor mij zelf de 13 weken wave:D
     
  14. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Oeeh toch stiekum eventjes :):):)

    Het is feest vandaag met al die waves he ;)

    Ik ben een beetje schijn-anoniem, maar ik zit bij Geesteswetenschappen. Ik ben taalwetenschapper en ben geinteresseerd in modellen van grammatica's (dat is vrij formeel), met name in zinsstructuur (syntaxis) en hoe betekenis (semantiek) daar op 'berekend' kan worden. Dat volgt min of meer uit de basale vraag over menselijke cognitie- hoe reeksen geordend geluid betekenis overbrengen. Op mijn hyve kan je iets meer vinden, ik zal binnenkort es een blogje maken over mijn onderzoek want als je niet zelf in dat vak zit is het abacadabra.

    Taalwetenschap gaat niet over spelling of het soort foefjes dat je op school leert om 'correcte' grammatica te gebruiken. Taal is een natuurlijk 'ding', we zijn geinteresseerd in wat er echt gebeurt. Het gaat dus niet om of 'groter als' of 'groter dan', maar je kunt je wel afvragen waarom mensen hardnekkig groter als zeggen. Blijkbaar laat het systeem het toe, en dat kan een interessante onderzoeksvraag opleveren over taalverandering (niet mijn richting, overigens).
     
  15. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Interessant hoor evenstar!
     
  16. minimouse

    minimouse Niet meer actief

    Jaaaa Goed!!!
    had alleen geen tijd meer om hier langs te komen. er was feest in het dorp en vriendinnen van me kwamen 'savonds langs dus had het druk met iedereen vertellen!!!


    Ons inie minimousje was ook lekker aan het bewegen. en keek ons recht aan en zwaaide ook wat met de handjes! was echt zo leuk! Het was goed gegroeid en ben zelfs een dag naar voren, maar we houden het gewoon op de 12e. op de 11e is namelijk een neefje jarig! haha

    We hebben zelfs al 2 cadeautjes gekregen! een knuffeltje van mn schoonouders en 1 van mn schoonzus. echt zo liefffffff
    de foto zal ik straks even scannen!
     
  17. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Gefeliciteerd mini met je goeie echo!
     
  18. Melek42

    Melek42 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.434
    0
    0
    Goedemorgen dames!

    iK BEN WEER LEKKER MISSELIJK :) IHIHIHIHHI

    Vandaag weer aan het werk... ik moet nog kinderdagverblijf regelen?? :) maar weet niet hoe? moet ik hiervoor langs gaan?
     
  19. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Je kunt het kinderdagverblijf waar je graag je kindje op wilt plaatsen gewoon even bellen en dan maken ze waarschijnlijk wel een afspraak met je. Hoeveel dagen wil je?
     
  20. Melek42

    Melek42 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.434
    0
    0
    ik wil 4 dagen in de week :)

    Ik heb hier eentje gevonden, ik zal zo gaan bellen in mijn pauze :)
     

Deel Deze Pagina