sorry geen zin om bij te lezen, ben zo moe. iemand een updat vanaf gisterenavond? En muurtje: ik heb duster gesmst. ze vermaakt zich, vind het jammer dat het al weer bijna afgelopen is en is SUPER BLIJ VOOR JULLIE!!! mocht ik echt niet vergeten te zeggen!
Ja dus?!!??! dan vraag jij dit toch kom op zeg meestal doen ze het wel hoor..maar je moet toch ook ff kijken of daar alles in orde is hihi ik ga niet weg voor ik dat weet hoor !!! meid balen van je nacht en nu nog ziek ook..ik had het gisterochtend ff moeilijk vandaag nog niets..denk wel dat het beter aan het worden is nu eindelijk of misschien zo druk dat er geen tijd voor is hahaha
JA DIE IS LEUK!! haha ik kende hem al maar blijf hem geweldig vinden en zoveel baby's!!!!! Deze vind ik ook lachen http://www.youtube.com/watch?v=UjXi6X-moxE die baby blijft er echt in
mogguh meiden! Evenstar, je leest dit vast niet meer, maar een hele fijne dag gewenst. En als het regent ben je zelf toch gewoon het zonnetje??? Ik heb zometeen (half 12) het laatste gesprek voor de opdracht. Hopelijk hoor ik dan nog vanmiddag of morgen dat het doorgaat. Spannend!!! En van 't weekend ben ik hier niet, want ik ga vanaf morgenochtend tot zondagavond een weekendje naar Dinant. Met mijn hubby. Verjaardagscadeautje voor ons allebei, van mijn ouders. Zij passen op de jongens! Veel zin in!
hey meiden... Ben net terug van de kapper en 15 a 20 cm lichter!!! Ben wel een bats geld kwijt. Is het normaal dat knippen kleuren en plakken zo duur is ? ik was 110 euri kwijt.... nou moet ik wel zeggen dat ik dat in bijna 10 jr niet meer gedaan heb..had altijd een handige buuf
Nou ik denk als je een zure muts hebt je minder makkelijk vraagt dat als ze het zien of ze het willen zeggen dan wanneer je een gezellige meid hebt, maar ik ga zeker een poging wagen natuurlijk En fijn dat je vandaag nog geen intiem moment met de pot hebt gehad Hier is de misselijkheid al iets gezakt hoor, gelukkig maar!
Goeiemorgen, Gemma_Benjak, vind het best prijzig (zeker voor een land als maleisie!) Die mensen kunnen daar een maand van eten (bij wijze van spreken) Je hebt er een flink stuk vanaf gehaald ik wil mijn haar ook iets korter hebben maar ben bang dat ik spijt krijg. Heb altijd lang haar gehad. (We hebben een kapster in ons midden die zal vast weten of het gangbaar is, de tarieven) Welk kleur is het geworden? Heb je wel even bij kunnen tanken? (na je slopende nacht)
Ja die is ook zo leuk! Hij moet ook lachen van zijn eigen geschater geloof ik! Leuk hoor kinderen die om zoiets makkelijks zo moeten lachen!
Dat vond ik ook wel ja...moet het weer aan mn mannetje uitleggen maar goed het is 1 keer in de 10 jaar hahahah
Angelsfire, Wat een lief gebaar van je ouders! Heerlijk even saampjes ertussen uit (uhum met zijn drietjes) whuahahaha Geniet er van
Bwtje, Gefeliciteerd met je nichtje! Dus jullie hebben heerlijk knus aan een tuintafel gegeten hahaha heeft de lasagna gesmaakt? Vanavond eten wij ook lasagna, te lang niet meer gemaakt bedankt voor de inspiratie hahahhaa
morgen meiden EVENSTAR EN MAN: EEN HELE FIJNE EN MOOIE DAG TOEGEWENST!!! Angelfire: leuk veel pelzier alvast! Gemma: dat is niet normaal hoor! ik zat hier te kijken vanmorgen en zat op zo'n 40 euro voor alles. dat vond ik al veel en vroeg em af of dat normaal was.
Evenstar geniet van jullie dag!!!! duimen voor mooi en droog weer En anders die mooie plu showen !! Kapper tja het kan zo duur hoor met alles erop en eraan als je wil verven knippen model erin is dit duur..40 vind ik een koopje daar doe ik het voor haha! Ik ben meestal tussen de 60-80 kwijt..en niet eens altijd model knippen!! maar ja ik doe ook niet een kleurtje en altijd veel verf nodig..ik moet eigenlijk eerst uitdunnen voordat ik ga verven hihi! vind het ook zo raar verven dan knippen kost mij meer idd..maar daarna model maken bij geverfd haar is makkelijker en mooier voor de kleur..uhu niet voor mijn porto
dan ga ik vanavond of morgen dus naar de kapper bij ons! en laat ik het ook daar kleuren voor de verandering. normaal doe ik hetzelf namelijk.
Gemma, duur hoor! Ik ben meestal rond de 60 euro kwijt voor knippen en kleuren. MAar ja... ik weet niet wat plakken kost