zo dubbel zelfs het meisje wil niet bij mama weg... nou dat ze haar maar snel in haar armen heeft en afscheid kan nemen zo is ook niet leuk he ... sterkte prul! Bedankt voor de update weer!!
ja idd blanco kan natuurlijk ook! blijft moeilijk he! Jenna bedankt voor je medeleven en andere dames die vandaag een VK afspraak hebben of echo probeer gewoon te genieten het is maar 1 x..
sorry het is al weg. het is een blanco kaartje geworden met alle nickname's van hier. ik denkd at het heel mooi en passend is geworden. Zo kunnen ze zelf kiezen hoe ze het willen doen. meiden bedankt!
elke dag leef ik met iedereen mee. Het bericht gaat je niet in de koude kleren zitten. Ik wens iedereen die vandaag een echo heeft veel succes. Ik ben gisteren bij de VK geweest voor controle.Kindje doet het goed. Volgende week de echo.
dank je lieverds! wil even kwijt dat ik vind at we hier met een super groep meiden zitten! knuffel voor jullie!
Hoop dat het toch beete snel gaat voor prul!! Ben net terug van de echo... Enn het ziet er allemaal heel goed uit,placenta ligt aan de voorkant, is een mooi kindje (volgens echoscopiste), een flinkert, en een jongen!! Toch nog maar ff gecheckt!! Volgens haar word ook dit kindje wat eerder geboren... ben benieuwd... Ben toch wel opgelucht en heb toch mooi even naar mijn kleine ventje kunnen kijken en daar even van kunnen genieten. Alleen werd me buik steeds hard, moet dus echt meer rusten. Morgen naar VK.
Fijn dat alles er goed uitziet! Wat ik me afvraag, hoe kan ze voorspellen dat ook dit kindje te vroeg geboren gaat worden? Kan ze dat ergens aan zien?
@ Mama: goed om te lezen dat je 20 weken echo goed was!! Gefeliciteerd daarmee! Verder een knuf voor alle mama's hier! Bsb bedankt, fijn dat het opgestuurd is.
hallo meide alles goed hier? nog wat bijzonders gebeurd? ja sorry, heb geen zin om vanaf 22sept alles etrug te lezen zijn met het schip in frankrijk geweest en dan hebben we geen internet. nu in duitsland maar daar hebben we het gelukkig wel! hier alles wel goed hoor, alleen die hormonen... doen ze trouwens bij etos moeilijk als je later die doos komt halen? ga het waarschijnljik niet redden voor de datum!
@ Mommy ze zei dat ik een kort boven lichaam heb en weer een flink kindje, mijn dochter is ook na 38 weken 2 dagen geboren. Volgens haar werd het me dochter te krap daarbinnen. En aan de hand daarvan zei ze dat. Weet niet of ze gelijk heeft hoor, we zullen het zien... @ all big hug!!
We zitten hier middenin een moeilijke periode. Prulleke's kleine meisje is in haar buik overleden en ze zit nu middenin de bevalling die ingeleid wordt.. de sfeer is hier dus een beetje bedrukt van etos weet ik niet...
ze belde netnog en heb de situatie dus uitgelegd: ze gaan het samen verzorgen en zorgen ervoor dat het niet rouwig overkomt maar gewoon mooi.
echt erg voor prulleke. Sterkte! voor de rest alles goed gegaan met de 20weken echo's die inmiddels gemaakt zijn?
Wat apart! Hoop voor je dat je kleine mannetje lang genoeg blijft zitten. Is toch het allerbeste "huisje" Big hug voor all!
@ Mommy ja hoop iig dat hij blijft zitten tot hij volgroeit is en geboren mag worden... Maar ook omdat dit weer een flink kindje is, denk ik. Want krijg ook nog een groei echo. Hij lag trouwens met zijn hoofd om hoog, stuit dus. En totaal niet stil. Hij dacht vast wat nou opmeten... hahh Was erg mooi om te zien. Elke keer als we naar zijn gezichtje wilde kijken, deed hij zijn handjes ervoor. Kleine grapjas!