Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Net even naar prenatal geweest en 2 leuke shirtjes voor me meisje gekocht en leuk jurkje!! Trouwens er is sale bij prenatal! (tenminste hier op alles ook op positiekleding)

    Over de prik ik weet het nog steeds niet... en me ouders zijn ook niet echt een hulp... antwoord is ja je moet zelf weten is niet verplicht etc.

    @ BSB fijn dat allemaal zo geregeld is, en zo snel... :D En goed hoor 2 uurtjes rusten whaha.

    @ VReetbuien, hmmm begin ik ook te krijgen, soms beheers ik me maar soms denk ik f*ck it! Hahah ach moet kunnen, ben tot nu toe 1,5 kilo aangekomen. Morgen weer naar vk toe... ben benieuwd!
     
  2. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    Ik heb gisteren de prik gehaald en heb er verder geen last van behalve een beetje een blauwe plek gevoel op me arm.
    Ben blij dat ik het gedaan heb.
    Me vader had het nu ook al en heeft tamiflu gekregen gelukkig gaat het nu wel beter met hem.
    Hij had ook de mex griepprik gehaald een paar dagen daarvoor helaas werkt het niet gelijk
     
  3. tonka

    tonka Bekend lid

    2 nov 2008
    784
    1
    0
    Hengeloooo
    Ik heb geen ww. Door uitval ben ik minder gaan werken, het uwv betaald dan de werkgever voor die uren op te vangen. De bedrijfsarts heeft doorgegeven wanneer ik met verlof moet.
     
  4. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    tonka, o ja sorry...

    meiden ik ben weg, fijne avond!
     
  5. BabyLove1

    BabyLove1 Bekend lid

    8 dec 2008
    898
    0
    0
    he meiden zag dat er wat jarigen waren GEFELICITEERD
    mijn babyshower was geweldig heel veel leuke dingen gedaan en gehad. vandaag heb ik ook de m griepprik gehaald met men dochter moest wel had wel de afgelopen paar dagen last van druk onder in men buik en in men ...... net of als het kindje aan het indalen is weet ook niet wat het is.
     
  6. FutureMama81

    FutureMama81 Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.326
    0
    0
    Hebben jullie eigenlijk nog tips voor leuke feestkleding? Ik zoek een leuk jurkje voor ons geregistreerd partnerschap en kerst/oud & nieuw, maar kan weinig leuks vinden qua positiekleding :(
     
  7. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
  8. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Hier een dagje achter de rug... pffff!

    Eerst Lisette naar school gebracht en even een rondje wezen lopen in het tuincentrum over de kerstmarkt, wat een mooie spulletjes heb ik weer gezien! Ga de boom nog niet opzetten, maar strakkies ga ik zeker even terug om het een en ander verder aan te schaffen!

    Daarna moest ik Lisette weer ophalen, maar het was al een poosje zo dat onze koppeling versleten is, nu moest ik dus over de snelweg en toen heb ik de koppeling helemaal naar zijn grootje gereden. Maar ja ondertussen stond ik ergens op een industrieterrein terwijl ik op zoek was naar een telefoon omdat Lisette een half uur later van school gehaald moest worden, en Marcus en ikzelf ook want ik was een stukje van huis! Nou uiteindelijk in een brasserie Fred kunnen bellen en die heeft mijn moeder weer gebeld (was me telefoon vergeten haha) en daar het adres aan doorgegeven waar ze mij kon halen en Fred is Lisette gaan halen!
    Moet er wel een beetje om lachen nu, maar ben eigenlijk niet zo blij want dit is onze gezinsauto, nu kunnen we nergens meer heen :( En de auto staat daar ook nog steeds... Naja komt wel goed!

    Daarna kom ik dus met een hoop omwegen, Lisette ophalen in onze winkel, thuis heb ik een heel erg boos emailtje van me vader over wat ik tegen mijn opa en oma heb enz. Nu is dat een heel lang verhaal om te typen maar mijn opa en oma hebben een beetje een vreemde manier van denken en contact onderhouden, zij verwachten een heleboel en als je er niet aan voldoet word je gewoon afgeschreven, ook hebben ze Marcus (1,5 jaar ondertussen) nog nooit gezien, nooit gebeld om te feliciteren ook niet na zijn geboorte. Maar goed een heel verhaal maar wel een goede reden om geen zin meer te hebben in contact met mijn opa en oma. En nu komt mijn vader op zo'n manier een mailtje sturen, ik was echt KWAAD! Heb een bozig, maar net mailtje terug gestuurd maar ben bang dat hier het laatste woord nog niet over gesproken is en mijn vader hier best ruzie over gaat/wil maken. Maar daar heb ik mijn mening ook al over, heb geen zin meer om me te laten koeieneren door die man!

    Sorry voor het lange ego verhaal, maar moest het ff kwijt!
     
  9. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    Troeltje: knuffel!
     
  10. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Ff een paar echo's showen hoor;)

    Aan de linkerkant zie je een rondje, rechts daarvan een klein uitsteekseltje... rara wat zou het zijn:p hihi...
     
  11. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    voetje/teentjes
     
  12. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    hoofdje/handje/beentje
     
  13. mammamia

    mammamia Niet meer actief

  14. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    ruggegraatje
     
  15. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Zo, dat waren ze weer voor vandaag:D

    Weltrusten allemaal!
     
  16. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    mooie echo,s hoor. Wat groeien ze hard he haha ze passen bijna niet meer op beeld hihi
     
  17. minimouse

    minimouse Niet meer actief

    wauw!! leuke echo foto's :D ik wil er ook weer 1! maar krijg ik denk ik niet meer..
     
  18. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Leuk mammamia!!!

    Wij mogen over een maandje weer, en over weer een maand krijg je bij ons standaard een liggingsecho (36 wk).

    Ik zit even niet zo lekker...

    Duizelig (mijn onderdruk was maar 50), en ook zovaak harde buiken dat ik toch mag hopen dat er niet iets aan de hand is :( Beebje is wel druk als altijd maar ik voel me er echt niet lekker bij nu. Heb wel gelezen dat je vaker last van harde buiken kan hebben en ook van die bloeddruk verschuivingen als de baby een groeispurt heeft. Dat zal dan nu wel ofzo.
     
  19. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    Ik heb volgende week donderdag een pretecho. Ben zo benieuwd naar de kleine. Een vriendin van mij heeft net haar pretecho gehad en heeft z,n mooie foto,s vaan haar beebje.

    @ evenstar knuf doe maar lekker rustig aan meis.
     
  20. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Dag meiden,

    Had vanavond een buikfoto willen plaatsen, maar het wordt morgen. Ben echt bek en bekaf, dus zo lekker het bedje in.

    Hopelijk slaap ik nu na 3 dagen weer eens goed. Val ondertussen om van de slaap en kan alleen nog maar gapen.

    Mooie foto's mammamia. 19 december hebben wij onze pretecho. Duurt nog een maand, maar ach denk dat dat maandje ook zo voorbij is hihi:p. Komt wel goed.

    Evenstar doe maar rustig aan meid. Dat je steeds meer harde buiken krijgt hoort er inderdaad bij. Als je jezelf er zorgen over maakt gewoon de vk bellen he, die mensen zijn ervoor en beter een keer teveel dan te weinig. Hebben ze je trouwens geen ijzerpillen voorgeschreven als je bloeddruk te laag is?

    Bsb you go girl! goed bezig geweest vandaag:D. Gaat vast helemaal goedkomen:p.

    Verder ben ik alles alweer kwijt wat ik gelezen heb. Ik ga daarom nu ook maar lekker het bedje in:p.

    Truste allemaal!
     

Deel Deze Pagina