Net even naar prenatal geweest en 2 leuke shirtjes voor me meisje gekocht en leuk jurkje!! Trouwens er is sale bij prenatal! (tenminste hier op alles ook op positiekleding) Over de prik ik weet het nog steeds niet... en me ouders zijn ook niet echt een hulp... antwoord is ja je moet zelf weten is niet verplicht etc. @ BSB fijn dat allemaal zo geregeld is, en zo snel... En goed hoor 2 uurtjes rusten whaha. @ VReetbuien, hmmm begin ik ook te krijgen, soms beheers ik me maar soms denk ik f*ck it! Hahah ach moet kunnen, ben tot nu toe 1,5 kilo aangekomen. Morgen weer naar vk toe... ben benieuwd!
Ik heb gisteren de prik gehaald en heb er verder geen last van behalve een beetje een blauwe plek gevoel op me arm. Ben blij dat ik het gedaan heb. Me vader had het nu ook al en heeft tamiflu gekregen gelukkig gaat het nu wel beter met hem. Hij had ook de mex griepprik gehaald een paar dagen daarvoor helaas werkt het niet gelijk
Ik heb geen ww. Door uitval ben ik minder gaan werken, het uwv betaald dan de werkgever voor die uren op te vangen. De bedrijfsarts heeft doorgegeven wanneer ik met verlof moet.
he meiden zag dat er wat jarigen waren GEFELICITEERD mijn babyshower was geweldig heel veel leuke dingen gedaan en gehad. vandaag heb ik ook de m griepprik gehaald met men dochter moest wel had wel de afgelopen paar dagen last van druk onder in men buik en in men ...... net of als het kindje aan het indalen is weet ook niet wat het is.
Hebben jullie eigenlijk nog tips voor leuke feestkleding? Ik zoek een leuk jurkje voor ons geregistreerd partnerschap en kerst/oud & nieuw, maar kan weinig leuks vinden qua positiekleding
Noppies zwangerschapsmode en babykleding - Shop Online mama·licious queen mum | maternity fashion | umstandsmode | zwangerschapsmode | home Mama licious is ook in Nederland te krijgen, moet je even naar locate store gaan!
Hier een dagje achter de rug... pffff! Eerst Lisette naar school gebracht en even een rondje wezen lopen in het tuincentrum over de kerstmarkt, wat een mooie spulletjes heb ik weer gezien! Ga de boom nog niet opzetten, maar strakkies ga ik zeker even terug om het een en ander verder aan te schaffen! Daarna moest ik Lisette weer ophalen, maar het was al een poosje zo dat onze koppeling versleten is, nu moest ik dus over de snelweg en toen heb ik de koppeling helemaal naar zijn grootje gereden. Maar ja ondertussen stond ik ergens op een industrieterrein terwijl ik op zoek was naar een telefoon omdat Lisette een half uur later van school gehaald moest worden, en Marcus en ikzelf ook want ik was een stukje van huis! Nou uiteindelijk in een brasserie Fred kunnen bellen en die heeft mijn moeder weer gebeld (was me telefoon vergeten haha) en daar het adres aan doorgegeven waar ze mij kon halen en Fred is Lisette gaan halen! Moet er wel een beetje om lachen nu, maar ben eigenlijk niet zo blij want dit is onze gezinsauto, nu kunnen we nergens meer heen En de auto staat daar ook nog steeds... Naja komt wel goed! Daarna kom ik dus met een hoop omwegen, Lisette ophalen in onze winkel, thuis heb ik een heel erg boos emailtje van me vader over wat ik tegen mijn opa en oma heb enz. Nu is dat een heel lang verhaal om te typen maar mijn opa en oma hebben een beetje een vreemde manier van denken en contact onderhouden, zij verwachten een heleboel en als je er niet aan voldoet word je gewoon afgeschreven, ook hebben ze Marcus (1,5 jaar ondertussen) nog nooit gezien, nooit gebeld om te feliciteren ook niet na zijn geboorte. Maar goed een heel verhaal maar wel een goede reden om geen zin meer te hebben in contact met mijn opa en oma. En nu komt mijn vader op zo'n manier een mailtje sturen, ik was echt KWAAD! Heb een bozig, maar net mailtje terug gestuurd maar ben bang dat hier het laatste woord nog niet over gesproken is en mijn vader hier best ruzie over gaat/wil maken. Maar daar heb ik mijn mening ook al over, heb geen zin meer om me te laten koeieneren door die man! Sorry voor het lange ego verhaal, maar moest het ff kwijt!
Ff een paar echo's showen hoor Aan de linkerkant zie je een rondje, rechts daarvan een klein uitsteekseltje... rara wat zou het zijn hihi...
Leuk mammamia!!! Wij mogen over een maandje weer, en over weer een maand krijg je bij ons standaard een liggingsecho (36 wk). Ik zit even niet zo lekker... Duizelig (mijn onderdruk was maar 50), en ook zovaak harde buiken dat ik toch mag hopen dat er niet iets aan de hand is Beebje is wel druk als altijd maar ik voel me er echt niet lekker bij nu. Heb wel gelezen dat je vaker last van harde buiken kan hebben en ook van die bloeddruk verschuivingen als de baby een groeispurt heeft. Dat zal dan nu wel ofzo.
Ik heb volgende week donderdag een pretecho. Ben zo benieuwd naar de kleine. Een vriendin van mij heeft net haar pretecho gehad en heeft z,n mooie foto,s vaan haar beebje. @ evenstar knuf doe maar lekker rustig aan meis.
Dag meiden, Had vanavond een buikfoto willen plaatsen, maar het wordt morgen. Ben echt bek en bekaf, dus zo lekker het bedje in. Hopelijk slaap ik nu na 3 dagen weer eens goed. Val ondertussen om van de slaap en kan alleen nog maar gapen. Mooie foto's mammamia. 19 december hebben wij onze pretecho. Duurt nog een maand, maar ach denk dat dat maandje ook zo voorbij is hihi. Komt wel goed. Evenstar doe maar rustig aan meid. Dat je steeds meer harde buiken krijgt hoort er inderdaad bij. Als je jezelf er zorgen over maakt gewoon de vk bellen he, die mensen zijn ervoor en beter een keer teveel dan te weinig. Hebben ze je trouwens geen ijzerpillen voorgeschreven als je bloeddruk te laag is? Bsb you go girl! goed bezig geweest vandaag. Gaat vast helemaal goedkomen. Verder ben ik alles alweer kwijt wat ik gelezen heb. Ik ga daarom nu ook maar lekker het bedje in. Truste allemaal!