Februari 2011 mama's - Deel 2!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Truus21, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)
    Toen mijn zoontje werd geboren heb ik eerst 2 dagen nog in het Groene Hart ziekenhuis gelegen in gouda en daar werdt hij constant op zijn zij neergelegd met idd een rolletje achter zijn rug. Dit hebben wij thuis ook zo gehouden maar hij rolde vaak naar mate die ouder werdt op zijn rug. En nu is het een echte buikslaper :p
     
  2. mamma1

    mamma1 Actief lid

    20 apr 2009
    420
    0
    0
    @Marjolein,wat naar voor je meid,hoop dat pijn snel wat afzakt...
    @ananas gefeliciteerd met jullie partnerschap!
    @Matras,we hebben bij de eerst een vrij duur matras gekocht,ook luchtdoorlatend.GEbruiken hem nu weer.Van de week nog gekeken naar de airosleep,maar pff wat duur.Als je goed wil doen moet je de speciale matrashoezen alles van kopen.Dat ga ik niet doen.Je moet doen waar je goed bij voelt.
    @Slapen,onze zoon heeft toendertijd(3,5 jaar geleden)in het begin ook in zon speciaal kussentje geslapen,waar je ze in kan liggen,voor zijligging.Hoor wel hoe het nu gaat.Maar op de rug kan kindje toch nog zelf zn voorkeur houden?!
    @voelen,hier ook heel goed.
     
  3. michele25

    michele25 Fanatiek lid

    5 apr 2010
    4.657
    1.778
    113
    Vrouw
    hier moest het op beide zijkanten liggen, puur voor de vorm van het hoofdje. op de rug mocht niet constant anders een plat hoofdje. denk dat ik het zo ook weer aan wil houden.
     
  4. tassie221

    tassie221 Bekend lid

    26 mrt 2009
    987
    0
    0
    Pedagogische medewerker kdv/bso
    Made (nb)
    @matrasje, wij zijn hier wel voor de aerosleep gegaan en al zijn toebehoren. Wij voelden ons hier prettig bij, het is echt je eigen keus. Je moet doen waar je je goed bij voelt, er zijn ook tal van andere goede matrassen. De aerosleep is overigens niet de duurste matras, in de winkel (babydump) heeft ze nog vele duurdere laten zien maar is hier niet veel op in gegaan omdat zij ze niet beter vond.

    @voelen, gisterenavond een paar flinke trappen. Manlief voelde deze ook en was echt onder de indruk. Vandaag laat hij af en toe van zich horen.

    @geboortekaartjes, we hebben wel een idee maar willen binnenkort wat boeken halen en lekker rondneuzen.
     
  5. Champy

    Champy Fanatiek lid

    26 sep 2007
    2.533
    0
    0
    N.V.T.
    Marjolein: Groene Hart ben ik 2 jaar geleden ook bevallen!
     
  6. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)
    Champy: Wat grappig :) Ik vind het echt een super goed ziekenhuis en het was me toen ook echt super bevallen :) Onze 2e kindje zal daar ook geboren worden :)

    Dokter: Ben net bij de dokter geweest en ze heeft even aan mijn buik gevoeld en waar ik pijn heb is echt mijn maag zegt ze. Ik moet het even aankijken en op een dag meerdere kleine maaltijdjes eten zeg maar. Ze vroeg of ze moest kijken voor pillen maar dit heb ik afgewezen. Vind het niet goed voor de kleine, dan heb ik liever maar pijn. Klinkt stom maar zo sta ik er tegen over. Mijn bloedddruk was wel 165 85 maar ik was behoorlijk gespannen dus daar kon het ook door komen, mijn hartslag was namelijk ook vrij snel. Ze dacht ook dat het mis met stress te maken kan hebben omdat ik natuurlijk nog niet echt heb kunnen genieten van mijn zwangerschap. Eerst die placenta die ervoor ligt, nu om de 4 weken een echo om de groei van de kleine in de gaten te houden etc. Dus ik wacht het even af. Mocht het echt dagelijk worden dan ga ik weer terug maar dan naar mijn eigen dokter
     
  7. trishka

    trishka Fanatiek lid

    6 mrt 2009
    4.621
    0
    36
    marjolein kan me voorstellen dat je liever niks slikt hoor, hopelijk gaat t met een beetje rust over.
     
  8. trishka

    trishka Fanatiek lid

    6 mrt 2009
    4.621
    0
    36
    net ff gesprekje gehad met manlief ivm anticonceptie na de bevalling omdat ie voorzover ie zich nu voelt hierna geen kids meer wilt( ik misschien wel over een paar jaar in een groter huis maar goed ;) ). Hij zou eerst de knip erin laten zetten maar merkte al dat ie t toch een beetje engig vond. Heb nu de implanon voorgesteld, die kan ook gewoon in combi met borstvoeding en als ie goed ingezet wordt is ie gewoon veilig.

    Dus na die 3 jaar, dan moet ie eruit, kan ik nog ff kijken of ik manlief kan overtuigen hehehe ;) .
     
  9. Lavendel82

    Lavendel82 Fanatiek lid

    9 jan 2010
    3.656
    0
    36
    gister intake gehad van kraamzorg zij gaf aan dat de kleine op de rug moet slapen, wel regelmatig hoofdje draaien.
    We zullen wel zien

    Ben net thuis en heb nu vakantie, een weekje! Heerlijk. Ben aardig moe en heb zin om lekker bezig te zijn in huis. Vooral voor mezelf :D
    Ga nu een maxi cosi ophalen...en kan ik weer wat vd lijst afhalen

    tot snel
     
  10. Marjolein25

    Marjolein25 Bekend lid

    28 jan 2010
    813
    0
    16
    Bij de bank
    nederland :)
    Thriska: inderdaad iets goed om over na te denken. Ik wil ook borstvoeding gaan geven dus ga ook voorlopig niet meer met de pil beginnen. Had er ook over gehad met mijn kerel maar die wilt nog een 3e kind dus die knip komt er nog niet :p Hij keek ook echt een beetje van au. en reageerde ook echt zo van echt niet. Dus moeten even kijken hoe we het gaan toen tijdens de borstvoeding. BIj mijn zoontje is bv niet gelukt dus mis dit x ook niet dan ga ik gewoon weer aan de pil.Maar wil het dit x echt door gaan zetten. want wil wel erg graag weten hoe het nu is om je eigen kindje jou eigen melk te geven :) Maar wat jij hebt voorgesteld is ook een super idee thriska. Ik zal daar ook is over na gaan denken.
     
  11. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    30 jan 2010
    3.635
    524
    113
    hier mn buikje..zie niet heel veel verschil met bijv 2 weken geleden.
     
  12. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    mannen en de knip... wat een watjes zijn het ook... wij vrouwen scheuren aan alle kanten open en moeten van alles doorstaan en zij zijn voor een simpele operatie met verdoving al bang. Ik zweer je als mannen kinderen moesten baren namen ze allemaal een ruggeprik!

    Mijn man wil geen kinderen meer hierna. Hij wil zich wel graag laten steriliseren. Hier hebben we het tussen de 2 kids in heel even met condooms gedaan maar dat was ook niets. Ik vind eigelijk alle voorbehoedsmiddelen bagger... ach misschien ga ik wel voor algehele onthouding ;)
     
  13. Juul

    Juul Actief lid

    6 jun 2010
    113
    0
    0
    NULL
    NULL
    Niki mooi buikje hoor!!! Die van mij is een stuk groter. Had ook liever zo'n mooi bescheiden buikje gehad maar ja.....
     
  14. Blondie3

    Blondie3 Fanatiek lid

    15 apr 2007
    2.869
    1
    0
    Truckdriving Woman
    Brabant
    Devy: bedankt voor de gastvrijheid. Het was gezellig!

    Juul: leuke kaartjes

    Debby82: jij bent een van de weinigen die het goed weet uit te leggen.
    Inderdaad is het voor de bevallings- en aangiftedag CALAMITEITENVERLOF en dan nog 2 dagen VADERSCHAPSVERLOF.
    (Ff dikgedrukt neergezet zodat alle papa's hier van de feb mama's lekker 4 dagen vrij kunnen zijn.:D)

    Veronique, mooie hond!

    Ananas: nog gefeliciteerd

    Iosola: fijn dat je weer goedgekeurd bent

    Champy: beterschap voor je mannetje
    Hier ook zo'n bewegende frummel in de buik

    Michele: hihi, ik had het hier ook geleerd met om en om.
    Maar het grappige wil dat het bij Reese (nov 07) nog om en om was.
    En 10 maanden later bij Rodey (sept 08 ) was het al veranderd.
    Toen was het ineens alleen op de rug.
    Ik heb overigens zelf bij Rodey ook om en om gedaan.





    Box: die gaat hier pas op het allerlaatste moment op.

    Vandaag op controle geweest bij de VK, alles was OK.
    Maar..... mijn bekken speelde de laatste dagen erg op en ik ben naar de fysio gegaan in het ziekenhuis (daar ben ik normaal ook al "klant" ;))
    Die man heeft me doorgestuurd naar zijn collega die gespecialiseerd is in bekkenfysio.
    Heb ff een intake gesprek gehad.
    Ik dacht zelf aan "bekkenproblemen" maar het blijkt hier toch echt bekkeninstabiliteit te zijn :(
    De pijn zal niet echt minder worden maar we gaan er nu alles aan doen om het niet al te veel erger te laten worden.
    Heb me dus ook helaas vandaag ziek moeten melden op mijn werk :x
     
  15. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    blondiedfu wat erg van je bekken... blegh en je moet nog best een tijdje...
     
  16. Devy

    Devy Fanatiek lid

    23 aug 2008
    3.437
    1
    0
    Tilburg
    @Blondiedfu Graag gedaan, het was gezellig. :) Overigens heb ik de zonnebril even veilig weggelegd dan kom ik die wel een keer langsdroppen.

    Wat ontzettend vervelend van je bekken. Het enige positieve wat ik daarover kan zeggen is dat je niet meer met een dilemma zit mbt je werk want nu mág het gewoon niet meer.

    Had jij trouwens ook een kraamhulp van thebe want bij ons was het de eerste week (of zoiets) wel op de zij en daarna op de rug en het lijkt me stug dat de richtlijnen net in die 6 dagen die er tussen Kyra en Rodey zitten veranderd zijn.
     
  17. michele25

    michele25 Fanatiek lid

    5 apr 2010
    4.657
    1.778
    113
    Vrouw
    ik denk ook dat ik t gewoon om en om doe hoor, vond dat wel prettig.

    hier ook ons 3e kindje en ook echt allerlaatste kindje.
    en manlief ook de twijfel over een knip. hij vind dat ik al genoeg heb gedaan. 3x bevallen 3x zwangerschap gedragen.
    maar vind een knip doodeng. dus ben benieuwd wat t gaat worden.
     
  18. jojogirl88

    jojogirl88 Fanatiek lid

    6 sep 2009
    2.001
    0
    0
    begeleidster
    België)
    Ga ook nog eens proberen te reageren;)

    @Ananas: Fijn dat jullie dagje zo goed verlopen is!

    @Blondiedfu: Wat vervelend van je bekken! Wel goed dat je nu weet wat er aan de hand is!

    @Hondjes: Wat een mooie hondjes!

    @Niki: Wat een mooi buikje! Inderdaad een lekker klein buikje is hier toch al iets dikker;)

    @Voorbehoedsmiddel: Mag je de pil niet nemen wanneer je bv gaat geven??? Wist ik dus niet.. Ben je dan eigenlijk verplicht om die periode met condoom te vrijen of zijn er nog andere voorbehoedsmiddelen die wel mogen?
    Knip is hier nog niet besproken, zouden graag nog voor een 2de gaan;)

    @Iosola: Ben blij voor jou dat alles goed was met de kleine meid! En goed dat ze je wat heeft kunnen geruststellen!

    @Marjolein: Is inderdaad beter om niet te veel medicatie te nemen maar kan natuurlijk soms wel echt nodig zijn, je kan het nog even aanzien hé want als je echt zoveel pijn hebt is het toch ook wat..
    Hoop dat het met de kleinere maaltijden toch wat beter word!

    @Nierstenen: Lijkt me verschrikkelijk:$

    @Baby voelen: Kleine man kan hier al flink van zich afschoppen! Heeft echt al behoorlijk veel kracht! Gisteren zag ik echt men hele buik op en neer gaan!

    @all: Pff.. zit hier net naar een programma te kijken, zit alweer met de tranen in mijn ogen.. Gaat over ouders die hun kinderen verloren hebben en moeten beslissen of ze hun organen gaan afstaan...
    Was een koppel met 4 kindjes, meisje van 2 jaar, jongetje van 9 en nog 2 meisjes van ongeveer 5 en 7, waren op weg naar een meubelzaak toen ze werden aangereden door een bejaarde man. Het meisje van 2 jaar en de jongen van 9 werden ondanks hun autostoeltjes uit de wagen geslingerd. Meisje was op slag dood, jongetje was hersendood...
    Lijkt me echt verschrikkelijk zo ineens 2 kinderen verliezen:(
    Mama is nu na al het verdriet toch opnieuw zwanger, ze konden de leegte in huis maar niet gewoon worden..

    Denk dat ik nog steeds niet volledig van mijn schimmelinfectie verlost ben.. Heb nog steeds een beetje jeuk, is wel minder maar is toch nog niet weg, ondanks dat ik nu al bijna een week gyno dakatarin gebruik.. Moet woensdag naar de gyn dus toch nog maar even vernoemen!

    Ga nu maar gaan slapen! Tot morgen meiden!
     
  19. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    jojogirl er is wel een pil die je mag tijdens bv, die bevat 1 hormoon niet, maar die moet je geloof ik elke dag op hetzelfde tijdstip innemen en die is minder betrouwbaar.

    Meiden ik ga naar mijn werk. Tot vanavond!
     
  20. trishka

    trishka Fanatiek lid

    6 mrt 2009
    4.621
    0
    36
    goeiemorgen meiden,

    nou hier eindelijk een rustig nachtje, jippie. Hij is een keertje om half 10 in de avond wakker geworden, heb m na een kwartier ff geknuffeld en daarna heeft ie tot kwart voor 8 geslapen :) . Mooooooi, zo hoort t ook!

    Als je bv geeft mag je idd niet de pil, voor zover ik begrepen heb zit daar progesteron in wat de bv laat teruglopen, ik geloof dat je wel de minipil hebt, maar die moet je wel echt stipt nemen wil ie veilig zijn. de implanon doet dus geen progesteron afgeven dus die kan gewoon naast de bv. Er was volgens mij nog een voorbehoedsmiddel naast de condoom wat kon, maar dat moet ik ff nachecken.

    Knip, als ik geen voorbehoedsmiddel zou willen nemen dan had hij m wel laten zetten hoor, maar das dus iets wat ik nog niet wil 8) , ik hoop dat ie met de tijd voor nog een kindje wilt gaan en dat ken niet met de knip ;) . Dus vind t ff niet zo erg dat ie ertegen op zag hehehe, heb nog ff extra zn angst gevoed :p .

    nou ik ga me ff aankleden enzo, daarna jes ff naar mn mams brengen, daar gaat ie de ochtend spelen zodat ik als t goed is rustig aan kan gaan behangen op zn kamer!
     

Deel Deze Pagina