Autostoeltje van grote zus staat te wachten op kleine zus.. Was destijds een optie om hem te verkopen maar nu nr 2 ook een meisje is houden we de roze-rode tobi ook maar voor Kira Alleen is onze ukkepuk nog lang niet groot genoeg voor de tobi
Sjalleke ik zal morgen even een link neerzetten. Ben nu via mijn mobiel maar ik kijk altijd op het forum van De Leukste Taarten Maak Je Zelf! en daar kan je ook een oproepje doen met je wensen en woonplaats en dan krijg je meestal wel veel reacties. Maar deze taart had ik gegoogled en die vrouw woont toevallig in purmerend. Krekeltje ga eens kijken of ik op hyves kom met mijn mobiel
@Debby: wauw, wat een leuke taart!! Wij zouden hier alleen al aan Pino genoeg hebben voor alle visite... bij ons verwacht ik niet zo veel. ... de leukste taarten bak je zelf, ammehoela! Dit is beeldhouwen voor vergevorderen @Hier ook een Tobi-break-out periode gehad. Ooit eens 2 uur over een ritje naar Nijmegen gedaan van normaal een uur. Bij ieder pompstation en parkeergelegenheid eraf. En nu doet hij het nog soms als hij wat knorrig en opstandig is. Verder een prima stoeltje! Sim zit ook nog nog steeds achterstevoren in de maxicosi en vindt dat prima (heeft ze van d'r mama die zat ook altijd achterstevoren... in de klas). Wij hebben zo'n speciale autospiegel, echt een aanrader! http://www.babysale.eu/zoek-per-merk/merken/taf-toys/taf-toys-car-mirror-spiegel-voor-in-de-auto Die beker van Blondie, die hebben wij ook. Hij heeft hier nooit gelekt... maar dat kwam omdat de kleine Plu weigerde eruit te drinken. Ik geloof dat hij idd iets van 9 of 10 euro was. @Liedje: ... heb je foto's gezien: gaaf, maar vooral knap!!!
Hahaha, zit net nog even het linkje/plaatje van de antilek beker van Blondie te bestuderen.... en weet nu meteen weer waar dat roze handvat bij hoort wat nu al weken hier door de keuken slingert... Blondie: thanx!
debby: dat over die armpjes eruit wurmen zeiden ze idd ook tegen ons in de prenatal. Een kindje van een vriendin van mij doet dat ook. L. heeft het nog niet gedaan..blijft redelijk normaal in dr stoel zitten en in t ergste geval mopperen. Taart: ik heb er ook al 1 gekozen! Eten: L eet eigenlijk wel makkelijk. Maar wij eten niet echt elke dag aardappels met groente en vlees dus kan haar nog niet met ons laten mee eten ondanks ik dat wel zou willen. ze krijgt dus potje. is opzich ook niet slecht. ik heb tot 7 maanden nooit een potje gegeven. Vakantiepark: ik heb toen ook een mega goede aanbieding bij hof van saksen gehad bij bungalows.nl vonden het park ook erg leuk!
niki: wow mooie taart. Debby: ook super. Zou voor ons echt veeeeeel te groot zijn.. eten: hier eet Matthijs ook nog niet met ons mee. Hij eet altijd eerder, dus of een potje of een zelfgemaakt hapje uit de diepvries. komt vanzelf. Nathan ging ook pas met een jaar mee eten ofzo. Misschien nog wel later. At op de leeftijd van Matthijs alles wat we hem voorschotelde maar eet nu al heel lang maar een paar happen. (als we geluk hebben en anders alleen wat vlees en een toetje)
Goedemorgen... @autostoeltjes, wbt armpjes uit de riemen, denk ik dat elke kindje wel in zo'n fase komt (die fase hier kwam rond de 1,5 a 2 jaar). Wij hebben trouwens deze stoel van bebe confort BEBE CONFORT Autozitje groep 1 Iséos Isofix Total Black : kopen, Prijs, Autozitje groep 1 Iséos Isofix Total Black goedkoop, groothandel en daarbij gebeurde het ook dus of het nu een tobi of een iseos is. @taarten, mooie taarten! Vooral die van sesamstraat is super leuk! Vind de andere ook heel mooi maar iets te volwassen voor een kinderfeestje, maar dat is mijn mening. @spinazie, zou gewoon moeten kunnen toch? @tuitbeker, hier drinkt elisa slokjes uit een gewone beker of ik laat haar proberen met een rietje. Gaat goed. @jojo, ik geef nog redelijk wat voedingen (4 toch wel + 1x 's nachts). Maar dat kan je eigenlijk geen voedingen noemen maar gewoon af en toe een slokje drinken. Wil het wel in januari gaan afbouwen om zo langzaamaan te stoppen met de bv. Vind het wel welletjes. Wordt tijd dat ik gewoon weer alles kan doen zonder rekening met de bv te houden. @dani, jammer dat het niet gelukt is maar wel leuk dat het nu over een paar weekjes o pde planning staat. Morgen is het al weer het einde van het jaar, wat is het voorbij gevlogen niet?
@juffie, hier hetzelfde verhaal wat eten betreft, alleen heeft luca nooit veel gegeten. Elisa ga ik over een maandje met ons mee laten eten. Nu kook ik nog apart voor haar.
@Iosola: Dat was ook mijn bedoeling om tegen dat hij 1jaar wordt te stoppen met de bv maar nu het zo dichtbij komt krijg ik wel een behoorlijke krop in de keel als ik eraan denk Nochtans vind ik het wel goed geweest hoor, vind het echt knap dat ik tot een jaar heb kunnen voeden maar geniet er ook nog zo van. Mischien is het ook omdat wij hier al een hele tijd geen nachtvoedingen meer hebben? Zitten nu op 4 voedingen en soms maar 3. Op dagen dat ik ga werken heeft hij er 2-3. Met een nachtvoeding zoals bij jou is het natuurlijk wel nog een pak zwaarder. Mischien ga ik nog wel door met enkel de ochtend en avondvoeding. Ik trek me alleen nog te veel aan van wat anderen zeggen, kreeg gisteren nog een opmerking van kennissen omdat ik zei dat Emeric nog de borst kreeg en toen zij ze "je gaat toch niet voeden tot dat kind 4j is zeker???" dan word ik altijd zo onzeker van... Zijn hier trouwens tijdens de dag ook meer slokjes drinken dan echt een voeding hoor enkel ochtend en avondvoeding drinkt hij nog veel. @Taarten: ik heb ook een idee in mijn hoofd en wil ze echt proberen zelf maken, zal zo even een foto erbij voegen Is met Jules (vermoed dat die in Nederland niet gekend is?) is de klaspop die hier in de kleuterklassen en creches gebruikt word. Je hebt hier ook kleertjes van Jules. @Tuitbeker: Emeric drinkt het beste uit de tuitbeker van tupperware sinds kort. Daarvoor sabbelde hij wel wat op die van nuby maar de tupperware drinkt hij echt uit. @Vraagje: Wanneer mag een baby eigenlijk melkproducten eten/drinken? Is dat echt stipt vanaf een jaar of mag dat iets vroeger ook? @Slapen: Hier ook nog 2 slaapjes, meestal rond 8u wakker en dan gaat hij om 9u30 terug slapen tot 11u30 ong. en dan rond 13u30 nog eens 1,5u ongeveer. @Pluutje: Haha je schrijven blijft zo grappig, mijn vriend vraagt me altijd waarom ik met zo'n idiote glimlach op mijn gezicht zit als ik aan het lezen ben op zp @All: Emeric is al 2 nachten zo vroeg wakker (in vergelijking met andere dagen dan) normaal slaapt hij altijd tot 8u en nu al 2 ochtenden om 7u15 wakker. Nochtans gaat hij op hetzelfde uur naar bed.. hoop dat hij snel zijn oude gewoonte terug oppakt want dit beviel me beter Mag natuurlijk niet klagen hoor dat weet ik wel Straks lekker verse kroketjes gaan maken bij mijn grootouders voor morgenavond. Pff.. idd al het einde van het jaar! Is voorbij gevlogen! Vorig jaar waren we allemaal hoogzwanger, wat mis ik men buikje nu ineens
@jojo, ik vind het gewoon echt genoeg geweest hier. Is nu al zo'n 3 jaar dat ik bezig ben met zwanger zijn bv geven, weer zwanger zijn weer bv. Ik vind het wel welletjes, het is alleen dat elisa dat nog niet vind. Die vind het allemaal nog wel ok aan de borst drinken. Wbt anderen, niets van aan trekken hoor! En melk, elisa drinkt af en toe het restje melk uit de beker van luca, ze heeft nog nooit last van gehad ofzo. En de nachtvoeding, ik val gewoon weer in slaap met haar aan de tiet, daarom is ze de vorige keer ook uit het bed gevallen
@Iosola: Weet inderdaad dat ik me niks van anderen moet aantrekken maar is toch iets wat me onbewust bezighoudt Kan me goed voorstellen dat je het na 3jaar echt wel zat bent. Vind ik trouwens wel knap hoor! Wel grappig hé onze kids schelen een dag geloof ik en gaan beide ongeveer evenlang gevoed hebben Oh ging nog een foto erbij voegen welke taart ik wou voor emeric's eerste verjaardag.
Wat een prachtige taart ook jojo.. Wij houden het maar gewoon bij de kindertaart van de bakker denk ik Vind het echt heel mooi maar niets voor ons..
jojo: ook heel gaaf! ik vind onze taart zelf niet te volwassen, als ze bijvoorbeeld 2 jaar wordt beseft ze het al wel meer en doe ik wat meer kinder achtigs.
@jojo, ja toevallig he? Ben trouwens wel benieuwd wanneer we allebei er echt mee stoppen. Hele leuke vrolijke taart. Ik zou ook wel zo'n taart willen maar kost volgens mij een fortuin hier zo. Een gewonen taart van de bakker kost al meer als twintig euro de kilo.
@niki, het is ook alleen maar mijn mening, ik vind die taarten met sesamstraat en heel veel kleurtjes gewoon super voor kindjes. Jouw taart vind ik ook geweldig mooi hoor alleen zou ik hem voor mijn eigen verjaardag gebruiken. Maar uiteindelijk gaat het er natuurlijk om dat hij lekker is he?
Met een beetje pijn in mijn hart kijk ik naar al jullie mooie taarten. Maar voor ons, vrees ik, geen optie. Staat er 3 weken een geplukte taart in de koelkast. Hier komt men altijd in shifts, want het is met mijn sfamilie altijd erg lastig een datum af te spreken. Als ze allemaal komen, hebben stoelen en servies te kort. Maar... Of ze zeggen op het laatste moment af of het moet ineens verschoven worden. Liggen er ook nog een paar met elkaar over hoop, dus dat kan ook niet samen. Sim was drie maanden toen de grote bups op kraamvisite kwam... op de verjaardagsfeestje van Pluutje jr. ... Maar als ze komen, komen ze met een hele grote bus en brengen ze eigen eten mee. @Iosola: 20,- per kilo? Zeker die italiaanse koekebakker van de Discovery chanel Heb je wel wat! Heb trouwens ook geen idee wat die getoonde kunstwerkjes van hier kosten.
@pluutje, ja duur he? De taart is dan wel verrukkelijk maar de prijs raak je ook van verrukt! @niki, ben benieuwd! Maar wat betaal je dan ongeveer voor zo'n taart als ik mag vragen? Heb trouwens net een prijsaanvraag gedaan bij een vrouwtje die deze soort taarten maakt. Ben benieuwd wat ze er voor vraagt.