Smartie, niet echt regelmatig, ene keer 4-5 minuten, ene keer 10 minuten en ondertussen zeurende pijn.
(Zo, heb laptop weten te heroveren van pa Pluutje en zoon. Het wordt tijd dat we hier het evenwicht eens gaan herstellen: dus dochterlief schiet eens op! Mama redt het niet meer in d'r eentje) @Ray: een ding is nu zeker, de bevalling is op gang gekomen!!! De fase van onbestemd gerommel is voor jou voorbij. Laat je flink verwennen en masseren door meneer Rayman. ... En misschien een bordje aan de deur met dat alle schoonmoeders zich kunnen melden aan de andere kant van het eiland... @Perfectday: hoe gaat het met jou?? Jij zit toch ook nog in de weeen?? Nog geen behoefde om de vk te bellen voor een tussenstandje?? @Smartje: wat sneu voor je konijn. Het zijn echt zulke gevoelige beestjes. Kunnen, wat mijn ervaring betreft, heel weinig hebben als het gaat om hun gebit en het goed kunnen eten.
Jeetje wat een hoop gebeurd, ik lees even mee op dit forum..hier een hoop gerommel..dus wilde ff checken of het wat betekend. Tassie gefeliciteerd met jullie zoon. @rommelende meiden..suc6, sterkte..ik hou dit forumin de gaten. (als jullie het niet erg vinden)
Volgens mij wel!! Ik had het tenminste ook heel erg bij mijn vorige zwangerschap en toen werd mij verteld dat dat er gewoon bij hoorde. Maar als het niet goed voelt, of als jij je niet goed voelt: gewoon bellen met of vk of HApost. Maar het kan heel eng en beklemmend voelen!
Ja heb het ook benauwd. Bij stuit wordt middenrif meer geprikkeld zei gyn eerst. Dus dat kan geen kwaad. Voelt niet gevaarlijk ofzo, maar die hartkloppingen zijn raar.
@Ray: Spannend! Het echt werk zal nu wel begonnen zijn! Hoop dat jullie snel jullie kleintje in de armen kunnen sluiten! @PerfectDay: Voor jullie zal het nu toch ook wel begonnen zijn hoor! Ben benieuwd wie er als eerste met babynieuws komt! @Ananas: Pff... hoe durven ze nu op visite komen bij een pasgeborene en zelf ziek zijn!!! Vind ik echt getuigen van heel weinig respect! En wat een lef om jullie meisje wakker te maken!!! Moest dit nog eens voorvallen zou ik het wel even aankaarten hoor! @Michele: Vervelend van de stuwing! Hoop dat het snel beter gaat! Kraamtranen horen er inderdaad bij maar is natuurlijk niet niks! Je bent trouwens helemaal niet verplicht om Elise aan iemand anders te overhandigen hé 't is jullie dochter en als je je er niet goed bij voelt blijft ze gewoon lekker bij jullie! Heb voor mezelf ook uitgemaakt dat ik niet wil dat iedereen onze kleine man neemt, enkel grootouders en hele dichte familie. @Smartie: Wat erg voor jullie konijntje... Hoop dat ze opknapt! @All: Hier een drukke baby ligt weer heerlijk in mijn ribben te trappen... Heb wel een enorme druk "down under" denk dat baby met zijn hoofdje ligt te duwen! Ben zo benieuwd wanneer het voor ons begint! Manlief wou deze week met zijn fiets naar het werk gaan maar heb dat toch maar even uit zijn hoofd gepraat moest het dan toch doorzetten duurt het nog langer voor hij thuis is.
@Smartie: hartkloppingen heb ik ook, soms gewoon uit het niets zit dan bv. voor de pc en ineens komt dat op, is inderdaad heel benauwend maar volgens mijn gyn volkomen normaal
Ik meende hier de huur per week 38 al te hebben opgezegd (zij het niet aangetekend, maakt dat nog wat uit??). Dus ik vrees dat die kleine hier zich gaat beroepen op het algemeen recht op huurdersbescherming. Heb ik zometeen een of ander artikel van het burgelijkwetboek aan m'n k*nt hangen... Neuh, ik denk dat we hier iets anders voor moeten verzinnen. Positieve beloning! We hebben het vanavond geprobeerd met Mc Donalds... maar dat was het (nog) niet.
Jeetje wat is er weer een hoop geschreven. Ik red het echt niet om op iedereen te reageren. @Tassie, gefeliciteerd met Sven. @Daphne, wat naar dat je naar het ziekenhuis moest met Nadine, gelukkig is ze nu weer thuis. @rommelende meiden, veel succes! @champy?, heb jij mij die tip gegeven over die luiertas met naam? Wij hebben hem ook besteld, ik ben benieuwd hoe hij wordt. @kraamvisite, wij hebben onze ouders en mijn broer ongeveer anderhalf uur na de geboorte gebeld. Het eerste uur waren we nog heel druk met alle controles etc. Zij zijn allemaal de volgende dag komen kijken. Van de kraamzuster moest ik in bed blijven en mochten er niet meer dan 2 tegelijk naar boven. Dat vond ik op dat moment prima! Verder hebben wij de eerste week alleen wat naaste vrienden op bezoek gehad. Daar zat niemand bij die het in zijn hoofd haalde om ons mannetje wakker te maken of die ziek was. Ik was dan denk ik ook heel boos geworden! Tot nu toe hebben alleen de opa en oma's onze man vast gehouden. Voor volgende week hebben we wel wat meer bezoek staan, maar we hebben ook heel bewust een paar dagen niks gepland. @hier, gisteren was de kraamzuster voor het laatst, vandaag dus ons eerste dagje echt met z'n drietjes. Heerlijk om je eigen ritme te bepalen, maar ook wel een beetje spannend dat je nu niemand kan vragen of het goed gaat. Vandaag ook voor het eerst even naar buiten geweest. Even op en neer naar de brievenbus om de geboortekaartjes te posten. We zijn maar een half uurtje weg geweest, maar ik vond het wel heel lekker om buiten te zijn en ons mannetje heeft heel lekker geslapen in de wagen.
********** Even inbreken ********* Ik kom Veronique en Trishka even een virtueel steuntje in de rug geven met de laatste loodjes.. Zet hem op meiden, ben erg benieuwd naar de beebs.. En die van Vero mag ik zelfs live komen aanschouwen, I can't wait!! Heel veel succes, ook voor de rest van de meiden hier, toi toi toi!! ********** Breekt weer uit ***********
Ohhhh zo herkenbaar allemaal! Enne ik ben uiteindelijk ook een oktober mama geworden Ik houd je in de gaten hahaha en jij mij dus ook hihi
Ik heb ook vol verbazing het verhaal van Ananas gelezen. Maar ik zou ook heel boos zijn. Bewust ziek op kraamvisite gaan is een mega NOT DONE!! Heel egoistisch! En de baby wakker maken als paps en mams er even niet zijn, getuigd wat mij betreft, van een groot gebrek aan fatsoen. Nou moet ik eerlijk bekennen dat ik niet zou weten hoe ik het in zo'n situatie zou aanpakken, wat ik zou zeggen of doen, want zoiets overvalt je! Maar ik kan mij zo voorstellen dat je even minder enthousiast bent over en met argusogen kijkt naar de nog komende kraamvisite. Bah, niet leuk! Hopelijk weten de rest van de bezoekers zich wel te gedragen!!
meiden, even een vraagje...is het 'normaal' dat je bij een harde buik (ga er vanuit dat dat het is...) ook een pijnlijke bovenbuik kan hebben?
bij mij voelt mijn bovenbuik niet perse pijnlijk maar wel superstrak en dat is ongemakkelijk. ga je toch nog binnen 24 uur bevallen
@lavendel; wanneer ik een harde buik heb die pijnlijk is voel ik dat voornamelijk in mijn hele buik, dus ook bovenin! And i know, ik heb er heel wat op een dag helaas
Geen flauw idee! Ervan uitgaangde dat je baarmoerder een ronde bol is, kan ik mij voorstellen dat als het een en ander samenspant, je dat ook aan de bovenkant van je buik kan voelen. Maar ik heb er verder geen ervaring mee.
ik heb ook geen flauw idee wat het is, maar afgelopen vrijdag had ik ook 'last' van harde buiken. Toen voelde bovenbuik alleen strak aan. Nu sinds begin van de avond, voelt de bovenkant van mijn buik naast het gespannen/strakke, beetje pijnlijk. Anders dan vrijdag in ieder geval... nouja, hopelijk kan ik zo slapen. Morgenochtend controle vk, als ik nog niet bevallen ben DEBBY
bedankt voor jullie reacties trouwens, meiden ik ga mijn bed opzoeken. tol om van de moeheid...trusten, en voor degene bij wie het doorgaat zetten....succes!!