Hé dames, Hier nog steeds in centerparcs. Maar ik kan jullie niet bijhouden hoor haha. Neem het me dus niet kwalijk. Hier verder nog steeds hetzelfde. Soms wat krampjes, zere borsten en tepels, ineens pukkeltjes op mijn borst en `s avonds beetje opgezette buik. Mag niet klagen hihi. Morgen 5 weekjes!!
Oooh wat raar Misschien is jou contactpersoon minder snel of druk Die van mij was vorige keer ook snel
Erg bedankt voor de tip. Ik zal eens even gaan kijken. Slaap lekker allemaal. Over een half uurtje jarig. Hihihihi.
He dames, ook ik heb me aangemeld voor MVM. Bellen ze anoniem? Ii ben vandaag namelijk anoniem gebeld, maar was aan het werk dus kon niet opnemen. @Kahlan ; Mooie test! Doet je goed
Ik denk t wel, maar dat verschilt miss ook weer met contactpersoon, truste allemaal ik ga maar eens een poging slapen doen!!
@mamavandonovan. Happy birthday. @bibi. Bij mij belden ze anoniem. @missmaryw. Slaap lekker. Hoop dat het lukt.
lieverds, sinds gisteren en vandaag, midden in de nacht wakker met misselijkheid. Er komt water uit m'n mond alsof ik moet spugen. En er komt tranen van kotsneigingen. Ik heb een emmer naast m'n bed gezet.
MamavanDonovan happy birthday!!! Mompelientje sterkte pfff ik heb et ook! Ben zooo verschrikkelijk misselijk zit al vanaf 4 uur in de woonkamer heb net met moeite een droge cracker op kunnen eten met een kopje thee. Zo douchen beetje opruimen en weer aan het werk. Als ik smidsags thuis kom ben ik elke dag helemaal kapot!
Probwer dat allemaal langs je bed te zetten dan hoef je niet helemaal op te staan en zorgt misschien voor wat meer rust en vlak voor het slapen nog ren droge cracker eten zodat je maag voller blijft, een lege maag daar krijg je juist last van...
Mamadonavan gefeliciteerd met je verjaardag! Mompelientje wat vervelend zeg.hopen dat het snel weg trekt. Slecht geslapen. ..echo dag vandaag. ...zenuwachtig. .. Om 12 uur zijn we aan de beurt. Ben heel benieuwd.
Hoi meiden, Heb even niet bijgelezen, moet zo naar m'n werk. En dan meteen door naar de echo. Ben al weer aardig gespannen moet ik zeggen. 16.10u ben ik aan de beurt. Duimen jullie voor me??
mamasince2010 en lappie, ik wens jullie vandaag mooie kloppende hartjes te zien! Word vandaag een vreugde dag voor jullie.
@mamadonavan gefeliciteerd! Mooie dag gewenst! @mamasince2010 en Lappie veel succes gewenst met mooie echo!
Mamadonavan gefeliciteerd! Bij mij belde ze niet anoniem van mvm. Is dus per contactpersoon verschillend... Mammasince2010 en Lappie succes en veel plezier bij de echo!