Ohja heb nog geen officiele fotos van de bruiloft van mn broer, maar had al wel een fotootje met m'n telefoon gemaakt van mn droomventje. Als ik de fotos binnen heb zal ik de beste foto ook laten zien
@minimama: Wij gebruiken condooms (en doen het eigenlijk helemaal niet meer zo vaak hihi) maar ik vind het toch ook wel elke maand weer spannend of ik ongesteld wordt hoor. Vooral omdat er nu geen echte regelmaat meer in zit. Bij de pil wist ik gewoon ik moet binnen zoveel dagen ongesteld worden anders ben ik over tijd. Nu kan er 21 maar soms ook 26 dagen tussen zitten. Er begint wel een regelmaat in te komen hoor, de eerste paar keer was het 21/22/23 dagen en nu is het al 2 keer 26 dagen en voordat ik zwanger werd was mijn cyclus ook 26 dagen. @Doorslapen: Hier heeft Alyssa eigenlijk op een enkele uitzondering na nooit echt moeite mee gehad. Vanaf een week of 8/0 gaat ze standaard na de fles van 23.00 uur keurig slapen tot 07.00 uur. Heel soms wordt ze wel is wakker en dan is een tutje eigenlijk altijd genoeg. Af en toe heeft ze wel is een flesje nodig gehad om weer in slaap te komen maar dat was dan echt toen ze ziek was of net was geweest. Alleen die avonden voor 23.00 uur blijft een dingetje. Het gaat nu weer een paar avonden goed! Hoewel ze soms de eerste keer dat we haar op bed liggen niet gelijk wil slapen maar dan proberen we het een half uurtje later ofzo nog een keer en dan gaat ze zonder morren slapen. @Goblins: Wat ontzettend jammer dat je productie zo keldert! Het is natuurlijk wel super knap dat je het zo lang hebt volgehouden maar kan me voorstellen dat het echt balen is als je nu moet minderen omdat je zoveel moet werken.. @Campingbedje: Haha dat is dus een trend onder de baby's! Ik heb met de verjaardag van mijn moeder op dezelfde kamer als Alyssa geslapen en die vond het ook nodig om over de zijkant heen te krassen. Is blijkbaar een leuk geluidje haha. Gelukkig viel ze vanzelf in slaap @Zomersproet: Ja dat heb ik bij het zoontje van mijn vriendin toen ook gezien ja haha, uuuuuren was hij bezig met speelgoed in- en uit de bak halen. Ik moet ook maar is een speelgoeddoos kopen . @Onyx: Lees ik nu tussen de regels door dat je weer in verwachting bent??? Of begrijp ik het nu verkeerd haha. En dat piesen doet onze kat ook ! Ineens vindt ze het nodig om op verschillende plekken de gaan plassen raar beest. Ze begon in ons bed, gatverdamme. Als ik dan Alyssa de fles gaf lieten we haar op de kamer om er toch gezellig bij te zijn nou daar zijn we maar mee gestopt. Nu doet ze het in de badkamer, daar ligt altijd een handdoek naast het bad nou echt zodra ze de kans krijgt rent ze de badkamer in en piest ze die handdoek onder . Ik wil haar echt niet weg doen maar als ze dit ook op andere plekken gaat doen hebben we toch een probleem.
Century, bedankt voor je lieve woorden. Dat gespook is inderdaad zwaar, gelukkig werk ik drie dagen ipv vier dagen. En op mijn vrije dagen slaap ik zijn eerste (en zijn beste slaapje) met hem mee. Jij dus vannacht een spooknacht, 1,5 uur wakker lang wakker geweest dus. Tandjes zijn ook naar en spelen en knuffelen met mama ook veel leuker dan slapen. Zomersproet, leuke foto's van Cleo! Wat een mooi lief meisje! Leuk spelletje, alles eruit halen. Benjamin doet dat nog niet met speelgoed maar wel met luiers en billendoekjes. Onyx, wat ziet jullie mannetje er prachtig uit! Idd, ben je zwanger, ivm je reactie van productie die vermindert bij zwangerschap?? Benieuwd! Die katten toch, mijn hond vangt ook muizen (buiten) maar ze eet ze gelijk met huid en haar op, wel vies, maar er komt zo niks het huis binnen. En gelukkig gebeurt dit zelden. Maryelle, wat fijn dat jullie meisje zo goed slaapt! Maar idd ziek zijn of tandjes krijgen dat slaapt idd niet fijn, dan slapen de meeste baby's onrustig. Lastig dat plas probleem van jullie kat! mimimamma88, toch ongesteld geworden. Vindt je het erg of juist een opluchting? Leuk dat L. zo goed brood eet. Fijn dat je hem wat fruit betreft kunt foppen. Idd , lekker actief overdag en naar buiten, doet ze goed ja. Benjamin krijgt er goed eetlust van en ze worden er goed moe van. Yasmientje, idd tot twee jaar WHO advies. Sowieso respect voor jou en de andere BV moeders dat jullie zo goed volhouden! Globins, balen van je productie maar wees ook trots op jezelf het is je wel tot nu toe gelukt! lastig ook om in combi met werk te combineren. Moedersvan2, super goed van Nola!!! er is hier een lief mannetje ontwaakt. En als hij wakker wordt, dan moet ik snel komen.
Als ons nola dat ook kan pffff die kan ook nu al nergens vanaf blijven hahaha Wat een koddig gezicht zo hé Hier voor het eerst een rolletje boterhammenworst, lekker dat ze het vind! AANVALLE!! Oja en die haardband is voor haar lange lokken voor het geval er worst in komt Bekijk bijlage 474596
Ik weet even niet meer hoe het zit maar er was iets met leverworst en baby's. Volgend mij mogen ze dat een keer per week toch? Op het kdv van Anne geven ze vegetarische leverworst om die reden. Sieraden voor Anne hier doe ik niet. Nooit aan gedacht en ze is nu zo plukkerig dat het van mij niet hoeft. Op er kdv mag ze niet eens sieraden dus misschien dat ze als ze vier is eens een ketting krijgt haha! En wat heerlijk die baby foto's! Soms moet ik mezelf weer goed herinneren aan m'n eigen regel van geen babyfotos op internet enzo. Onherkenbaar mag wel van VL, zal morgen eens kijken voor een foto!
Onyx, nu ben ik ook heel benieuwd of je in verwachting bent Ik wil ook even mijn meisje spammen. Ik zie prachtige foto's voorbij komen. Bekijk bijlage 474602
Wat een gezellig geklets weer! Hier vanmiddag even wat wezen shoppen voor Riff zijn wintergarderobe.. (ja ik weet dat kinderbijslag pas volgende week komt maar ik had er nu puf voor en zin in) Ook ik ben nieuwsgierig of je nu in verwachting bent onyx of bezig bent?.. hier is al een tijdje niets meer veilig in huis.. Riff vind papas boekencollectie erg leuk... net als de radio en voer/waterbak van de katten. Hij weet heel goed dat t niet mag, want als je naar hem kijkt doet ie alsof ie met wat anders bezig is...kleine aapekop. Ohh en wat is meneer gefrustreerd... hij wil zo graag lopen maar dat kan hij nog niet. In de box doet hij niets anders dan gaan staan en pasjes opzij, vooruit,achteruit en weer vooruit. Hier een heel gevoelig mannetje. Hoe meer indrukken overdag hoe slechter de nacht. Heeft ie van zn mama..
Wat betreft bv.. ook ik ben van plan om de 2 jaar vol te maken. Maar ik houd ook in t achterhoofd dat dat wel een hele prestatie is, als het niet meer goed voelt en ik met tegenzin ga voeden of Riff erg gaat bijten oid dan ga ik wel stoppen. En mocht Riff eerder zelf besluiten te stoppen is het ook prima. zelf moet ik nu nog niet aan stoppen denken, en Riff ook niet lijkt het.. de borstverslaafde haha. Vraagje... Wat hebben jullie kleintjes overdag aan.? Vind het moeilijk bepalen wat ik hem aandoe.. zelf ben ik erg warmbloedig en loop dan ook nog vaak in t shirt en driekwart broek en sandalen.. Riff speelt natuurlijk veel op de grond en we hebben een laminaatvloer dus niet heel erg warm...
@mijn menstruatie: ja, ik ben opgelucht. Waarom? Omdat we echt geen plek hebben voor een tweede kindje. We hebben maar 2 slaapkamers. @maryelle: ik zit op het cyclus patroon van voor de pil... tussen de 33 en 36 dagen duurt een cyclus. En dan komt er nog bij dat ik super vruchtbaar ben dat was de conclusie van de vk en gyn, na 1 maand stoppen met de pil en ik was al zwanger @century: leverworst en smeerkaas mag maximaal 2 keer per week. En leverworst zal hier niet in huis komen, ml en ik kunnen niet goed tegen veel vet wat verwerkt zit in worst, welke soort dan ook. @onyx: zwanger? wat een leuk mannetje heb je!
Lianne, Emma heeft een lange broek aan en een shirtje met lange mouwen. Ze ligt momenteel 's nachts ook weer onder een dekentje en ze blijft wonder boven wonder nog liggen ook. Ze heeft nog maar 2 slaapjes op een dag. 's morgens 45 minuten tot een uur (soms maar een half uur) en 's middags verschilt heel erg. Vanmiddag heeft ze tot 14.00 uur geslapen en daarna niet eerder weer dan 20.00 uur. Ze was ook totaal niet vervelend.
Elsa..shirtje met lange mouwen. . T shirtstof of meer richting sweater/truidikte? En romper zonder of met mouw(kort/lang) Riff had vandaag voor t eerst weer een romper met lange mouw aan.. maar dat was omdat alle anderen in de was zaten..
Nee nee dames ben niet zwanger hoor ik wil sowieso wachten tot devin 1 jaar is geweest. Maar ik moet ook zeggen dat we het totaal niet veilig doen. VL kan geen condooms om (dan houd jr. er mee op, hij is besneden en voelt dan niets zegt hij) en hormoondingen wil ik niet meer aan. Spiraal is ook geen optie want voor dat dat ding erin zit kan hij er alweer bijna uit haha. @moedersvan2: wel single maar al uitgehuwelijkt aan meerdere dames haha @kleding: ik heb volgens mij een koukleumpje, lange broek en lange mouwen. En snachts een iets dikkere slaapzak met mouwen, pyjama lange mouw en pijp en een kortmouw romper. Ook heb ik er dan nog een dun dekentje overheen. Vind dat vaak toch slecht inschatten wat hij in bed aan moet hoor. Kunnen ze daar nou niet iets van een schemaatje voor maken?
Jurre is vandaag begonnen met zich optrekken. En dan natuurlijk meteen aan alles waar hij maar bij kan. Dat resulteert vanzelfsprekend in valpartijen en daar ben ik nog wel huiverig in. Ik weet wel dat het erbij hoort, maar ik vind m nog zo klein Hij kruipt, tijgert en trekt zich dus op tot staan. Ook klautert hij graag over kussens en benen heen. En spelen met de hond is ook favoriet. Vandaag weer wezen babyzwemmen. Hij vindt het geweldig leuk en trappelt dat het een lieve lust is. Borstvoeding gaat hier nog steeds goed. Ik heb geen streven meer, qua volhouden. Ik wilde graag de 6 maanden halen en dat is gelukt. Nu zie ik wel hoe het gaat en hoever we komen. Edit: hij draagt een kruippak met een mouwloze romper eronder of een broek met een romper en een shirt of vest. Hij speelt eigenlijk de gehele dag op de grond en die is vrij koud, dus daar kleed ik hem wel op. Geen schoenen, wel dikke sokken.
Minimama, wij zouden het met 2 slaapkamers doen met z'n vijven, uiteindelijk toch gekozen om een extra kamer te maken, nu dus 3 kamers voor 5 personen, waar er nu maar 2 van in gebruik zijn. Dochter slaapt erg slecht alleen, j slaapt nog bij ons, dus is dochter maar weer naar haar broer verhuisd. Dus zelfs 3 kinderen kan nog best hoor met 2 slaapkamers �� lianne, j heeft overdag lange broek en shirt met lange mouwen aan. En romper zonder mouwen, maar dat is de enige soort die ik gebruik, ik vind rompers met lange of korte mouwen ondingen. Maar ik ben zelf een koukleum, draag al een tijdje lange broeken en een blazer over een shirtje. Vandaag weer even bij het zoontje van mijn vriendin gekeken, van 1,5 weken. Moeilijk voor te stellen dat j ook ooit zo was �� wat mini is dat! Maar ik vind het ook wel weer heerlijk dat we dat echte hulpeloze hebben gehad, ik ben gewoon geen hele-kleine-baby-moeder denk ik, al blijft het bij anderen wel erg schattig
Oeh ik kleed Anne wel warm aan zeg in vergelijking met jullie 😉 Ze slaapt hier in een winterslaapzak met een lange mouwen romper en buiten bed daar overheen draagt ze vaak een T-shirtje of als het wat kouder in huis is een truitje (T-shirt stof) eroverheen. Ik heb geen zin om voor haar slaapje te vechten om lange mouwen aan te doen. Vaak ook dat als we naar buiten gaan met een warme voetenzak. Ik heb wel jasjes maar daar is ze niet zo'n fan van. Verder in huis vaak een zacht broekje en als we naar mensen gaan vaak een dikker broekje. Van de week gemerkt dat de voetenzak van de maxi cosi in de lengte te klein was geworden! Hij paste in de stokke wagen (5 punts gordel) en daar was ik wel blij mee. Nu toch maar via marktplaats een voetenzak van stokke zelf gehaald want je zit met de stang tussen de beentjes. Nieuw vind ik echt te duur, dat is bijna 120 euro!! Nu had ik voor 35, wel een andere kleur dan de wagen maar beige (wagen) en kobaltblauw (zak) staat goed! Nieuwe mijlpaal, Anne heeft het klokje rond geslapen! Goed dat ik gisteravond na de bruiloft van vrienden nog even gekolfd had anders was ik om 5 uur al wakker geweest van de stuwing en nu werd ik om 7 uur wakker van de poes die een muis mee had... 😏
Heerlijk zo'n nacht ceturychild. Hilly, lastig he, dat optrekken overal aan, dan is nóg minder veilig in huis. Hier gaat het ook zo. Eerst was het tijgeren, dus gewoon alles iets hoger zetten, maar nu is het ook optrekken en staan en af en toe een pasje er bij, dus moet alles nog veiliger opgeborgen worden. Vanmorgen stond hij bijna tegen mijn emmer sop aan, ging net goed, anders was alles zeiknat geweest Hij blijft snotverkouden, zo sneu. maar de nacht ging onwijs goed! 1 keer voor zijn speen gelopen, en toen pas om 05.30 uur een voeding, terwijl hij om 22.30 uur al de papfles had gehad. Zo'n lange ruk heeft hij al héél lang niet gemaakt. Hopelijk startsein voor goede nachten fijne dag allemaal!
Elsa wat een oogjes heeft die kleine van jou, erg schattig, en wat een blij meisje 😄 Moedersvan2, geweldig hoe tevreden Nola in dat boterhamworstje bijt!! vegetarier wordt ze zeker niet 😁 En Onyx, geweldig, je zoontje in dat mooie pak!! 😄 Riean, fijn, een betere nacht voor jullie! Hier ook nu twee keer in een ruk van 20 tot 5.15, en zonder voor de speen te hoeven zelfs, ik hou mijn hart vast, hoop dat het zo blijft. Sinds een week slaapt ze op haar eigen kamer een verdieping lager, en dan is het toch best wel veel lopen somd met die onrustige nachten. Ik duim voor jullie dat jphet ook nu de goede kant op gaat. Ja, Staan doet cleo ook. Best lastig want niet alles waar ze tegenaan staat is even stevig en ze is wel al een paar keer gevallen. Ze kruipt nu zowat de hele kamer rond, zo schattig, maar ja, als ze bij het eten van de katten komt vind ik het minder leuk, en ook kabels vind ik eng.