Denk toch dat je wat te veel doet meisje, je bekken is nog lang niet hersteld ben ik bang.. mensen uit bed helpen is natuurlijk vrij zwaar om te doen.. moet je binnenkort nog naar de bedrijfsarts? Wat leuk dat M zich steeds meer voortbeweegt! Hier is het ook begonnen met buikschuiven, toen tijgeren en nu kruipt ze als een gek vooruit. Fijn dat het afsluiten van de borstvoeding niet te moeilijk is gegaan. Van te voren weet je natuurlijk niet hoe het gaat lopen. Ziet er goed uit die kast Sabine! Heel handig zo. Ook ideaal dat hier direct een speelhoek van gemaakt is. Daar moet ik ook nog een plekje voor verzinnen.. Denk dat dat op de plek van de box komt oid. Lekker gefietst meisje? Wij zij ook lekker wezen fietsen vanmorgen. Gingen weer op kraamvisite hier in Utrecht, dus lekker met de fiets. 's Middags ook nog uurtje wezen wandelen. Genieten hoor! Wat een heeeeerlijk weer! De rest van de week wordt ook mooi zag ik. Lekker om dan buiten aan de slag te gaan he Sabine. Fijn dat jullie een 'buiten' hebben
E is nooit later dan 19:30 naar bed gegaan hoor. of we gingen ergens naar toe. helaas kampen wij met bezuinigingen en met personeelstekort waardoor we veel uitzendkrachten hebben lopen. Hierdoor loopt het op de afdeling wat stroever en moet je op je werkdagen 3x harder lopen dan normaal. Familie heeft nu ook nog eens lopen klagen ivm. zoveel onbekenden op de afdeling. tja kunnen wij niets aan doen. maar nu ik ook nog eens de zorg uit ben, betekent nog meer vreemde mensen naast het bed.. stil zitten is voor mij niets maar ben bang dat het idd teveel is geweest die paar mensen. :'( ohh wat een heerlijk rustig meisje zeg. Kan ik me niet meer herinneren. lekker bezig geweest Sabine. Heerlijk heh dat ruimen. de 15e heb ik een gesprek met P&O over het verzuim en de 23e weer afspraak bij arbo arts. ja heerlijk. 10km erop zitten. wel veel wind helaas. heerlijk heh dat dat nu kan. hopelijk blijft dit mooie weer. iedereen is gelijk een stuk vrolijker.
Ben benieuwd ZaZam, ze begint steeds meer te schuiven dus hoop dat het tijgeren en kruipen niet al te lang op zich laat wachten. Ze gaat ook steeds beter stapjes zetten, dus ze leert op het moment ook wel veel door elkaar heen. Zeker fijn dat het zo goed is gegaan, was er wel wat huiverig voor maar uiteindelijk viel het reuze mee. Dankje, wij hebben natuurlijk nu een veel groter huis dus de woonkamer was nog erg leeg. Het vorige huis stond erg vol dus dat was wel even wennen, toen we hier zeeën van ruimte over hielden. We hadden die hele muur leeg dus konden we daar meteen een mooie speelhoek van maken. Ja haha van een balkon naar een gigantische tuin Ben benieuwd hoe lang het gaat bevallen, zal veel onderhoud vergen. Je moet er wat voor over hebben denk ik dan maar. Daar kunnen jullie zeker niets aan doen, de familie zal dat ook heus niet persoonlijk naar jullie gericht bedoelen. Kan me alleen wel heel goed voorstellen dat daar over geklaagd wordt. Ja zeker lekker, ruimt weer heerlijk op en voorlopig hoeven we er niet meer naar om te kijken.
ineens vinden ze het uit en is er geen rem meer op. echt super hoor dat het afbouwen zo goed gelukt is en zo snel al. Hier zie ik voorlopig die laatste voeding nog niet wegvallen, hoeft van mij ook nog niet. echt leuk en handig zo'n speelhoek, moeten ook kijken hoe we dit gaan oplossen. Heb wel een kastje al te koop staan. (antieke koelkast) dan zou daar een tafel met stoeltjes neer gezet kunnen worden. van de zomer lekker een zandbak buiten en je hebt geen kind meer aan ze. ja het is wel veel onderhoud een tuin, maar je kan het zelf zo gek maken als je zelf wilt. Voor hebben wij een redelijk onderhoudsvrije tuin. achter vergt wel meer onderhoud. maar we genieten er nog elke dag van. zeker nu alles begint de bloeien. Heb nu alweer zin in alle bloeiende hortensia's klopt de familie geeft ons hier niet de schuld in. enkele wel maar die klagen al jaren tegen ons. maar nu heeft de directeur mensen ingeschakeld dus ons team gaan analyseren en kijken hoe het komt dat dit is gebeurt etc. dus ben benieuwd hoe dit verder gaat verlopen. hier weer lekker begonnen met de voorjaars schoonmaak. Ga ik elke ruimte 1 voor 1 langs. heerlijk. vroeger nam ik daar een week vakantie voor. maar aangezien ik nu niet meer heel veel werk is dat niet meer nodig. gisteren was E met haar babywalker aan het lopen. en op een gegeven moment stond ze aan mijn man zijn been. echter stond de babywalker aan de andere kant van de tafel. dus hoe ze dat nou gedaan heeft... laatste paar dagen heeft E weer meer behoefte aan een ochtendslaapje. deze beperk ik wel tot een half uurtje. zodat haar middagslaap er niet onder leidt. kind is ook zo druk momenteel. moet haar nu continu in de gaten houden.
Wij hebben ook een onderhoudsvrije tuin. In de zomer vergt het wel wat meer tijd, maar dan is het ook wel heerlijk om samen lekker buiten te rommelen. Zo een zandbakje lijkt mij ook wel wat. Op Pinterest heb ik al veel mooie ideeen gevonden voor speelplekjes in de tuin. Voor binnen ook wel het eea maar ons huis is daar net niet praktisch genoeg voor ingedeeld.. ik heb nog een paar maandjes om erover na te denken gelukkig Ohh lekker hoor zo een voorjaarsschoonmaak. Ik heb het idee dat ik er toch al continu mee bezig ben haha. Hoe doen jullie dat 's ochtends dan met drinken geven? Als I wakker is en ik haal haar uit bed, dan is ze niet bepaald vrolijk als ik haar niet direct een flesje geef... ik geef haar dus altijd eerst drinken (boven) en ga haar dan verschonen en omkleden... Als ik dat niet doe dan is ze denk ik dramatisch op het aankleedkussen.. Ook lijkt een bekertje melk of thee haar niet te 'vullen' ze is pas tevreden als ze het flesje heeft gehad...
Hier moet de tuin nog volledig aangepakt worden om hem naar onze zin te maken. De voortuin wil ik ook aanpakken. Die is nu redelijk onderhoudsarm, maar ik vind die hortensias echt verschrikkelijk en er staan er geloof ik 3. Heb al een ontwerp voor de voortuin in gedachten. Achter willen we bij het huis volledig bestraat hebben, daar staat dan de tafel. Dan hebben we een stukje bestraat naast de schuur waar straks het zwembad op kan staan en vanaf het schuurtje naar achter willen we één groot stuk gras met een strook beplanting. Er moet ook nog een schutting geplaatst worden. Dus we hebben nog veel te doen. Heb vanmorgen 1 stuk aan tegels weg gehaald, nu moeten we nog een stuk weg halen. Ook nog even kijken voor een kruiwagen. Hihi die stiekemerd heeft gewoon haar eerst pasjes los gezet terwijl niemand keek Of kan ze langs de tafel zijn gelopen? Hier ook nog steeds een ochtendslaapje, maar dan wel max 30minuutjes. Dat is het voordeel van vehuizen terwijl je al kinderen hebt, je deelt het huis daar meteen op in. Hoewel wij ook nog wel iets hebben geschoven met de indeling hoor Als M uit bed wordt gehaald verschonen we altijd eerst haar luier. De ene dag wordt ze dan meteen aangekleed, de andere dag niet. Afhankelijk van of we vroeg de deur uit moeten en of ze later in bad gaat. Daarna gaan we naar beneden en zet ik haar in de kinderstoel aan tafel. Daar krijgt ze haar beker melk, maar echt drinken doet ze dat niet. Als ze dat ritme eenmaal gewend zijn gaat het wel goed.
Ja daar zie je zoveel leuke ideeën op staan. Wij moeten alleen kijken waar we het uberhaupt neer kunnen zetten. Willen het voorjaar of in de zomer de vlonder weghalen en dat ook bestraten. Zodat E wat meer rond kan fietsen. Alleen hopen dat we dezelfde soort natuursteen kunnen bestellen. Wat voor iets wil je in de tuin ZaZaM? Hihi met de voorjaars schoonmaak sla ik geen hoekje over in het huis. Alleen ga ik nu niet zo snel ivm. Bekken. Als E s ochtends uit bed kom en ik ben vrij kleed ik haar eerst aan. Eenmaal beneden krijgt ze een rietjesbeker met (karne)melk en krijgt ze 2 boterhammen. Op zondag speelt ze nog 30-60min. Bij ons in bed. En als ik moet werken gaat ze met slaapzak en al de auto in en krijgt ze bij mn moeder het ontbijt. Kan daar nog gerust een uur of meer op wachten. Toen ze nog flesvoeding kreeg. Ging ik ook wel eens eerst de hond uitlaten voordat ze de fles kreeg. En wat wil je met de voortuin doen? Hihi hier een fan van hortensias. Grootse plannen hebben jullie. Gaan jullie het zelf allemaal doen? Of toch uitbesteden. Denk dat ze zich wel aan het een en ander heeft vastgehouden. Ze moest langs de kop van de tafel maar daar stond ook de kinderstoel. Zal ze wel over de poten heen zijn gestapt. Hihi dat is zeker een voordeel. En zeker als je naar iets groters verhuist.
Met schoonmaken ook zeker opletten dat je je bekken niet te veel belast. Zeker dingen zoals dweilen zijn erg belastend voor je bekken. Dit mocht ik tijdens de zwangerschap ook niet doen. Misschien niet echt de geschikte tijd om een grote schoonmaak te doen Het stukje langs het huis wil ik bestraten zodat je daar eventueel even je fiets neer kan zetten. Ook handig voor de klanten. In het voorste gedeelte gras zaaien en planten eromheen. We gaan alles zelf doen. We zijn niet zo van het uitbesteden. Heb nu een ontwerp op papier staan hoe ik het ongeveer wil hebben. Exacte metingen moet ik nog doen. Zal ook veel geld gaan kosten dus we zullen stukje bij beetje aan gaan pakken. Zeker omdat we dit jaar een groter dakraam op zolder willen laten plaatsen en de trap willen renoveren. Dat kost ook al genoeg. We zijn naar een veeeeel groter huis verhuist dus dan kan je weer lekker gaan indelen en shoppen
Doe heel rustig aan met het schoonmaken. Wn laat bepaalde dingen ook aan mijn man over. Tja dweilen zal hier toch moeten gebeuren met een hond in huis en een kruipend kind op de grond Ja tuin kost veel geld helaas. Wij hebben ook de voor en achtertuin 2 jaar geleden aangepakt. Maar daarna heb je er veel plezier van. E had gister een niet zo'n lekker dagje. Wilde niet veel eten. S ochtends wel 2 boterhammen s middags 1 boterham en s avonds niet gegeten. Avondfles had ze ook niet eens op gedronken. Ik was helaas werken, hopelijk heeft ze vandaag een betere dag. Wilde eigenlijk vanmiddag de vaccinatie gaan halen als het me lukt. Moet naar me werk tot 12:30 En het inloopspreekuur is van 12:30-13:00 Ben benieuwd. Anders weer een ander keertje.
Verstandig!! Ja klopt, hier ook twee katten en twee rommelmakende over de vloer kruipende en spelende kinderen, dus bepaalde dingen moeten gewoon gedaan worden. Ik had toen het geluk dat Z al liep toen ik zwanger was van M dus kon ik bepaalde dingen iets minder frequent doen dan ik normaal gesproken deed. Voordeel van een huurwoning, zand en grond kunnen we bij de woningbouw bestellen. Zij betalen dat Nou helemaal super Heb nu al veel tegels uit de tuin gehaald dus wil gaan meten en bestellen. Dan kunnen we hopelijk snel aan de slag. Kan je voor een vaccinatie gewoon even binnen lopen dan? Ik dacht dat je daar een afspraak voor moest maken. Hier moet dat in ieder geval wel, maar goed wij volgen natuurlijk het gewone schema, misschien dat dat anders is als je een zelfgemaakt schema volgt. Is ze nog vroeger wakker geworden van de honger? Hopelijk voelt ze zich vandaag weer wat beter.
Ja dat scheelt wel een hoop. Doe om de dag dweilen en met nat weer elke dag als het lukt ism werk. Wauw dat is ideaal zeg. Ja je heb nu goed weer om de tuin aan te gaan pakken. Ja hoor hier kan je gewoon binnenlopen ervoor. Ook als je het gewone schema volgt hoor. Kan natuurlijk gebeuren dat als je een afspraak hebt je kind ziek is. Zal je hem toch moeten verzetten. Zou hem 2 weken geleden laten zetten maar toen was het hoesten weer begonnen. Dus maar verzet. Ging het helaas niet redden vanmiddag. Ook at E weer slecht bij mn moeder. Nu thuis toch nog een boterham gegeten. Drinken gaat ook wat moeizamer. Ze is gelukkig wel vrolijk. Maar wel meer aanhankelijk. Sprong? Ziek worden? We gaan het zien. Heb haar vannacht een fles gegeven. Was niet huilerig maar hoorde haar wat rommelen in bed. Toen ik de fles gaf hoorde ik haar maagje helemaal rommelen. Ben benieuwd of het slapen straks beter gaat. Zat net aan tafel met haar. En echt in 5 seconden tijd was madam uit de kinderstoel geklommen en zat ze op tafel. :O Dit deed ze ook wel eens als ze op schoot zat. Toch maar een tuigje gaan kopen
Nog wel even ja, van het weekend geven ze helaas weer regen op. Ach we hebben toch niet echt tijd om dan te klussen, hebben het al druk zat dit weekend. Oké. Ik vind het wel prettig om het gewoon op afspraak te doen. Zo groot is de kans niet dat je kind net op die dag ziek is. En ik heb ook niet zo'n zin om er voor niks heen te gaan omdat ze geen tijd hebben. Volgens mij kan het hier ook niet, ze hebben hier toen nadrukkelijk gezegd dat het inloopuurtje alleen is voor het wegen en meten. Wow! Oeps, dat word inderdaad snel een tuigje kopen en haar geen moment meer alleen laten als ze in de stoel zit :O Hier gelukkig een kinderstoel waar een tuigje bij/in zit.
Ja zag het net. Jammer dat het mooie weer voorbij is. Oh echt. Hier kan je ook gewoon langs gaan voor vragen. En voor vaccineren dus. Mij maakt het dus niet uit of het wel of niet met afspraak is. Nou idd. Kan dus niet meer weglopen helaas. Dat is handig. Hier een stokke. En alle accesoires moet je helaas er allemaal los bij kopen. Moeten toch op jacht gaan naar een traphekje. Zal ook wel niet lang duren eer dat ze dat door heeft
Ik ben er nog niet helemaal uit wat ik met de tuin wil, maar een stuk aan de zijkant van de tuin wil ik dan echt een speelstrook maken met een schommel, zandbak en van die zachte tegels en het liefste ook nog een picknick tafeltje. Moet alleen nog even kijken wat allemaal gaat passen. Bij ons is het inloopspreekuur volgens mij ook alleen voor wegen en meten. Heb er eigenlijk nooit gebruik van gemaakt, dus geen idee. In april moeten wij weer. Schiet toch alweer aardig op. Kan je het voetenplankje van de stokke niet lager zetten? Hier zet ze zich namelijk op het voetenplankje af, maar volgens mij kan die lager en dan kunnen ze niet meer staan? Anders via MP scheelt weer geld Hopelijk slaapt E beter vannacht! I gaat de juiste dagen juist super goed. Heel vrolijk en eet geweldig. Dan is het opeens zo veel leuker he? Ze is nu ook echt stapjes gaan zetten, dus dat is wel leuk. Heb jij het weer wat rustiger Sabine of nog steeds zo druk met werken? Wanneer ga je beginnen met zindelijkheidtraining bij M? Ik kan me er nog niks bij voorstellen dat I aan kan geven als ze moet plassen haha. Heb al wel een potje gekocht en een oefenbroekje, maar denk dat het makkelijker is als ze eerst kan lopen, toch?
Deze week 1 avond vrij gepland omdat ik zaterdag nog moet werken en vanavond toevallig vrij omdat de klant last minute af heeft gezegd. Wel lekker even een avondje vrij. Ben best gesloopt van het klussen in de tuin. Heb een heleboel tegels eruit gehaald en ben de tuin eens gaan meten. Schrik niet, 18 meter diep en 6 meter breed :O mijn hemel zeg, dat wordt denk ik een beste lading zand en grond bestellen. Ook heeft de vorige bewoner twee tegel helemaal vol gestort met beton met een emmer eronder Die heb ik helemaal uit staan graven, hoop dat de mannen het eruit gaan krijgen. Zindelijkheidstraining, dat is een goede vraag Ik ben er nog niet meer bezig geweest. Het potje staat nu natuurlijk in de toilet en bij Z stond deze in de woonkamer. Ga het denk ik maar verhuizen naar de woonkamer zodat we het kunnen introduceren. Dus eerst alleen maar erop zetten met kleertjes aan en dan leuke dingen doen zodat ze vertrouwd raakt. Daarna kunnen we langzaamaan wat meer stapjes gaan maken. Leuk zeg dat ze echt al stapjes gaat zetten! leuk is het dan hè als ze helemaal in hun hum zijn Hier gaat het gelukkig ook goed. Hoewel ze wel wat schrale billen heeft, ligt ook een beetje open, door de tandjes, maar verder nog steeds een vrolijk lief meisje
Vragen kan je hier inderdaad ook wel stellen met het inloopspreekuur maar geen entingen. Ik vond die stokke stoel veel te duur. We hebben toen de tijd geloof ik 60 of 70 euro betaald voor een hele nieuwe kinderstoel. Inklapbaar zodat je het makkelijk kan weg bergen wanneer nodig, verstelbare rugleuning en voetensteun, Verstelbaar blad waar je het bordje en de beker op kan zetten en een tuig erin. Er zat ook nog een mandje bij waar je speelgoed in kan gooien maar daar belandde ook iedere keer eten in dus die hebben we er maar af gehaald.
Wow 18 meter diep! Dat is echt een flinke tuin dus! Heerlijk hoor. Die van ons is 10 meter diep. Pff ja de tandjesleed is hier gelukkig even voorbij. Vooral die schrale en kapotte billen zijn zo vervelend. Bij het aankleden en verschonen is het dan echt een drááámaaaa. Handig dat stoeltje van jullie Sabine! Wij kregen geld van mijn tante en oom om iets leuks te kopen, toen vond ik de stokke wel leuk om te kopen. Vooral omdat het een meegroeistoel is, dus ze kan er nog jááren in. Een opklapbare was wel handig geweest ja. Om mee te nemen hebben we nog die Ingenuity 2-1, die blijft ook super handig.
Jij hebt ook grootse plannen. Leuk hoor. Hihi dan zijn ze hier op het CB aardig makkelijk denk ik. Had het nog gevraagd om een afspraak te maken voor het vaccineren. Maar dat hoefde niet. Kon gewoon komen wanneer ik wilde als er maar genoeg tijd tussen de prikken zouden zitten. Ze zet zich niet af vanaf het voetenplankje. Ze gaat wat schuiner zitten in de stoel. Zet haar knieën eronder. En voor je het weet is ze eruit geklommen. Ze is nu zoiezo begonnen met klimmen. Gisteren klom ze bij een vriendin de bank op. Ging op een tas staan als opstapje en hup ze zat op de bank.. Goeie om op MP te kijken. Ik hoop het ook. Vannacht heeft ze wel aardig goed geslapen maar overdag maar 2x 10min. Vanmiddag ging het middagslaapje ook erg moeizaam. Uiteindelijk toch 2u geslapen. Wat fijn en leuk dat I het zo goed doet! Is inderdaad zoveel leuker als het zo goed gaat. Wat leuk zeg dat ze is begonnen met stappen. Waauw wat een lange tuin. Heerlijk zeg!! Zijn een keer bij een huis geweest die had ook zo'n lange tuin Helaas hebben wij nu niet zo'n lange tuin. Hoe vind je katten het trouwens? Of komen die niet buiten? Oei dat zal wel flink zwaar zijn. Heh wat vervelend dat M weer kapotte billetjes heeft. Komt nu tandje nr.5 eraan? Hier liggen de tandjes alweer een tijdje stil. Hoeveel heeft I er trouwens? Dat is een mooier prijsje ja. Al vind ik het voordeel va de stokke dat je die een heel kinderleven kan gebruiken. Zindelijkheidstraining. Nog totaal niet over nagedacht Wel een goeie om er al naar te oriënteren. Al ga ik liever voor een toiletverkleiner dan een potje.
Oef 2x10 minuten is niet veel. Ze deed toch juist weer het ochtendslaapje zei je? Of is dat weer voorbij? Wow knap hoor hoe ze uit de kinderstoel klimt haha. I is ook al hard op weg, maar die gebruikt vooral de voetenplank nog. I heeft nu 8 tandjes, is hard gegaan! Nu ligt het ook weer ff stil, gelukkig.
Nee zeker niet. Vandaag gelukkig wat meer met moeite. Klopt soms deed ze weer een ochtendslaapje van max. 30min. Vermoed een sprongetje. Slechter eten. Slechter slapen en wat aanhankelijker. Zijnwel de symptomen. Maar wel erg vrolijk. Straks hebben we allemaal van die aapjes in huis hihi. Is helemaal niks meer veilig. Wow wat veel al zeg. Nog geen kiesjes dus. E heeft er nog steeds 4. Laatste 2 kwamen in dec. Door. Dus het ligt echt al een tijd stil. Eerste 2 kwamen eind sept. Door. Dus toen zat er ook al behoorlijk wat tijd tussen.