Sabine: en hoe is het gegaan? ZaZaM: hoeveel voeding krijgt ze dan per keer? Of krijgt ze bv? Autoritje ging goed. Sliep lekker in de auto! Zijn 3 uurtjes weggeweest. Heerlijk om even weg te zijn.
Hoh waren tegelijk aan het typen Fijn dat het goed gegaan is. Geeft je zelf ook weer n positief gevoel!
haha dat is wel toevallig geeft inderdaad wel een goed gevoel dat het goed is gegaan. Een volle dag zal wel anders zijn maar ik ga me wel redden fijn en leuk dat het bezoekje goed is gegaan, heerlijk he om er even tussenuit te zijn
Vanmorgen bij de huisarts geweest, het is een lichte verzakking van de vaginawand en bij druk komt mijn baarmoeder een klein beetje mee naar beneden. Het komt gelukkig nog niet echt naar buiten dus moet gewoon bekkenbodemspier oefeningen gaan doen en dan komt het waarschijnlijk wel weer goed. Hoefde me er geen zorgen om te maken in ieder geval. Mijn moeder ook weer gerustgesteld haha. Kleine meid heeft na de eerste nachtvoeding gewoon 5 uur door geslapen :O wat een heerlijkheid
Gelukkig dat het niets ernstigs is! Wat heerlijk zeg! 5 uur. Emma heeft sinds gisterenavond ergens last van, alleen weet ik helaas niet waarvan. Dacht eerst van de spruw, maar speen en de fles pakt ze goed... Tijdens het huilen, trapt ze niet met haar beentjes, dus darmkrampjes kan ik ook al uitsluiten. Vannacht heeft ze een complete voeding eruit gespuugd. Met flinke kracht hierbij.. Vanochtend na haar fles had ze braakneigingen, maar kwam er niets omhoog. half uurtje later kwam er na veel gehuil veel slijm met voeding omhoog. Dit luchtte heel eventjes op bij haar, maar ze kan maar geen rust vinden om in slaap te vallen.. Vannacht heeft ze bij elkaar maar ong. 3 uur geslapen. Iemand een idee waaraan ik kan denken? Ze is nog steeds verkouden helaas.
Fijn dat het niks ernstigs is Sabine. Ik heb trouwens ook het idee dat bij mij de vaginawand wat verzakt is. Ik voel een kleine uitstulping bij de uitgang.. Is dat misschien een verzakking? En wat heerlijk dat ze 5 uurtjes heeft doorgeslapen, jij ook? Hier slaapt ze om 19u echt super goed, dan moeten wij haar echt met moeite wakker maken om 23/24u voor de laatste voeding. Ze drinkt trouwens 60-90cc per voeding, maar ze krijgt er dus nog wel 9 á 10.. Misschien heeft ze last van reflux Meisje? Of zit ze gewoon nog niet zo goed in haar vel door de verkoudheid, zit de slijm haar dwars? Klinken haar longetjes ook vol? Anders misschien even langs de HA?
Half 3 begonnen met een voeding en om half 8 weer gevoed, dus heb geen 5 uur geslapen maar denk wel bijna 4 uurtjes. Echt wel even lekker alleen voel nu wel dat mijn oogleden alweer zwaar worden dus echt uitgerust ben ik nog niet Zou wat zijn hè na 4uurtjes slapen weer uitgerust zijn Ja ben er wel blij mee dat het mee valt, maakte me al niet al te druk maar nu weet ik het gewoon zeker. Ik voel echt een soort balletje wat in de weg zit als ik langer loop of sta, dat is die verzakking. Ik weet niet of jij ook voelt dat er wat zit wat er niet hoort? Dat zou dan inderdaad een verzakking kunnen zijn. Mischien is je kleintje toch een beetje grieperig en daardoor wat misselijk? Als je het niet vertrouwd zou ik inderdaad gewoon even contact opnemen met de huisarts.
Ik meld me ook! Ik heb jullie eindelijk weer gevonden Hoe gaat het met iedereen? Ik lees dat borstvoeding bij de meeste van jullie ook moeizaam ging. Hier ging het ook niet helemaal lekker. De eerste week kwam mijn productie moeilijk op gang en ben ik iom de vk en kraamhulp gaan bijkolven. Na een weekje ben ik weer volledige bv gaan geven. Sindsdien gaat dat wel goed maar ik heb wel het idee dat ik de helft van de tijd alleen maar bezig ben met voeden.
Hier liep de bv inderdaad ook wat moeizaam, maar nu gaat het super. Kolf af en toe vast een beetje tussendoor om een voorraad op te bouwen voor als mijn man flesjes gaat geven, kolf dan makkelijk 40-50ml. Ik had bij de eerste inderdaad ook heel erg het gevoel dat ik alleen maar met voeden bezig was. Dat word allemaal minder
ZaZaM: moeten ze bij de reflux dan niet bij elke voeding spugen? dat doet ze nl niet. Longen klinken niet echt vol. Wel heeft ze last van het slijm. Gelukkig heeft ze vanmiddag toch nog 3 uurtjes geslapen. Wel heel onrustig geslapen.. maar toch Liyana: gezellig!
Gezellig Lyiana! Borstvoeding live is hier inderdaad helaas niet gelukt. Ik kolf nu full time zodat ze wel moedermelk krijgt. Ik heb ook wel het idee dat ik vooral bezig ben met voeden en kolven. Het scheelt wel dat mijn vriend nu ook kan voeden hoe gaat het verder? Al lekker je ritme kunnen vinden? Meisje, volgens mij bestaat er ook wel reflux zonder te spugen. Verder heb ik er eerlijk gezegd niet zo een verstand van. Mocht je het niet vertrouwen, gewoon even een bezoekje aan de HA inderdaad. Misschien kan je je kleintje in een draagzak houden als ze zo onrustig is? Hier begint ze kaal te worden haha, ziet er niet uit. Ze is kaal en zit onder de pukkels
okeey, woensdag komt CB. Als ze er dan nog last van heeft, vraag ik het wel even aan ze. Tja echt zorgen maak ik me nog niet. Ze drinkt nl. nog steeds haar hele fles leeg. Goeie plasluiers etc. Ze is 2 weken lang heel rustig geweest. Nauwelijks huilen. Even wennen dat ze ws. ook zulke dagen kan hebben.. hihi ZaZaM: hihi op het achterhoofdje zeker?
Ja niet dus, op de bovenkant van haar hoofd. Gek hè? Ik had ook op het achterhoofd verwacht.. 😄
oh dat is wel heel gek ja! Lang leve het mutsje. Hier is Emma weer rustig gelukkig. Gisterenavond extra voeding gegeven. Misschien had ze wel een regeldag gisteren. Omdat ze ook maar niet rustig werd na de fles. Na de laatste voeding met 50cc extra heeft ze heerlijk geslapen! Vanochtend eventjes naar de Prenatal geweest. Lekker geshopt!
Dat kan ook inderdaad. Zo rond dag 10 hebben ze vaak een regeldagje. Gelukkig gaat het weer beter. Wij zijn ook net naar de Prenatal geweest een campingbedje gekocht. Toch wel handig als we ergens op visite gaan oid. Met 20% korting, altijd mooi meegenomen
Fijn dat het weer beter gaat Meisje, zo tussen de 8 en 12 dagen kunnen ze inderdaad een regeldag hebben. ZaZam, waarschijnlijk haar donshaartjes aan het verliezen, had ze veel haar of was het al weinig? Op het achterhoofd zou je inderdaad eerder verwachten. Zo'n stom gezicht is dat Zo'n grote kalen plek op het achterhoofd.
ja 20% korting is altijd lekker! Was het druk bij jullie? Bij de prenatal waar ik geweest ben was het lekker rustig. Had dat niet echt verwacht. Emma is vandaag haar slaaptekort aan het inhalen. Nog nauwelijks wakker gezien.. Hopelijk slaapt ze vannacht ook
Ja bij ons was het wel heel druk! We zijn dan ook naar de Prenatal in Amersfoort geweest, deze is ook wel massaal. Onze meid heeft ook echt de hele dag geslapen en nog steeds.. Niet wakker te krijgen. Hopelijk betekend dit niet dat ze vannacht aan het keten is😋 Hopelijk groeien haar haartjes snel weer aan, ziet er echt niet uit, samen met al die pukkels en dan kijkt ze ook nog eens scheel soms hahah ze had opzich niet heel veel haartjes, maar achter op haar hoofd komt wel steeds meer.
Okee dat is wel vervelend als het zo druk is! Ik ben in Utrecht geweest. Haha hoop het ook niet voor je. Hier heeft ze net haar laatste fles gehad. Alleen ligt nu nog met open ogen in de wieg. Hihi Geen idee eigenlijk hoe.snel haartjes weer groeien.
Ik weet wel dat het bij de kale plek op het achterhoofd heel lang duurde voor daar weer haartjes op groeide, maar dat is natuurlijk wel even wat anders, want dat word iedere keer weer kaal "geschuurd" omdat ze bijna de hele dag op het achterhoofd liggen. Hier de laatste dag dat mijn man vrij is. Aan de ene kant wel spannend om het morgen alleen te moeten doen, maar aan de andere kant vind ik het ook wel lekker. Kan ik mijn eigen ritme en structuur weer aanbrengen hier thuis. Ik begin me ook behoorlijk te irriteren aan de lakse en slome houding moet alles tig keer vragen voor er wat gedaan wordt, hij kleed zich pas aan als we echt op punt staan naar buiten te gaan en nog meer van dat soort dingen. Zal alleen wel lastig worden met dat ik nog niet veel in huis kan. En naar buiten gaan met twee meiden zal voorlopig ook nog niet gaan als ik alleen thuis ben. Hoop alleen wel dat we niet teveel nachten hebben zoals afgelopen nacht, om 2 uur wilde ze een voeding, half 3 klaar dat was wel lekker. Alleen vervolgens ruim een uur bezig geweest om haar rustig te houden/krijgen, ze wilde niet gaan slapen dus ik heb ook niet geslapen. Dat ga ik niet nog heel veel nachten volhouden, alhoewel ik natuurlijk straks wel wat makkelijker kan slapen overdag omdat ik dan toch alleen thuis ben.