Geen idee of er ook al babysnoep bestaat Ik probeer dat in ieder geval hier zo lang mogelijk uit te stellen. Ze krijgt af en toe eens een koekje als tussendoortje (de oudste) maar verder nog geen snoepjes en chips enzovoorts. M heeft vanmorgen haar record wakker zijn gebroken. Toen ik om half 7 het bed uit ging om te kolven hoorde ik haar al geluid maken en om kwart voor 12 thuis in bed ging ze pas weer slapen. Daar wel geprobeerd weg te leggen in het campingbedje maar dat was brullen. Uiteindelijk maar in de maxicosi naast me gezet terwijl ik daar in huis bezig was. Daar zou ik ook niet tegen kunnen hoor. Ik vind het af en toe ook heerlijk om de radio gewoon even uit te zetten en te genieten van de stilte om me heen. Ik zou inderdaad gewoon 1 schema kiezen die je zelf prettig vind en die gewoon aan houden. Als ik wel eens tegen mijn vader of moeder zeg dat ze iets niet mogen omdat ze nog te jong zijn zeggen ze vaak: oh dat is dan weer veranderd. Toen ik nog een baby was mocht je met 3 maanden al met vaste voeding beginnen en mocht je geloof ik bijna alles. Nu mag je pas met 4 maanden starten, sommige zeggen zelfs liever pas met 6 maanden en mogen ze maar weinig hebben.
Ahh okee. ik volgens mij kindengezin.be of zoiets. Die is voor mij lekker overzichtelijk. Zonde om ze nu al in aanmerking te brengen met al die zoetigheden Als E in de normale kinderstoel zit ga ik ook eens rapley proberen. Gisteren heeft ze zo'n babykoekje gekregen. Had ze zo door. Laten we hopen dat het hier ook 1,5 week duurd. Vanochtend heeft mn man haar voor 1e keer perzik gegeven. Madam heeft even een HELE perzik naar binnen zitten werken..
Wow Sabine! Wat lang zeg. Was ze niet helemaal oververmoeid geraakt? Lukt het in het huis? Ja elke keer veranderen ze de "regels". Gewoon lekker je eigen kind volgen. Je merkt vanzelf wel wanneer ze er klaar voor zijn. Schijnt ook weer beter te zijn idd om te wachten als je volledige borstvoeding geeft. Als je je aan alle regels moet gaan houden... Is met zwangerschap ook zo, mag je ook bijna niets eten.
Hihi lekkerbekkie die meid van jullie 😀 Ik heb haar thuis op bed gelegd en heb haar niet meer gehoord. Om half 3 uit bed gehaald en toen lag ze natuurlijk nog te slapen. Ja het gaat nu gelukkig vrij snel. Dus heb goede hoop dat het wel goed gaat komen. Naar je eigen kindje kijken is inderdaad het beste.
Zeker n lekkerbekkie. Hopelijk blijft dit ook zo! Moest ze toen haar voeding weer? Fijn dat het lekker opschiet. Nog even doorbijten.
Nee we gingen weer naar het huisje. Ze heeft vanmiddag dus ook niet meer geslapen. 5,5 maand oud en maar 1 slaapje gedaan echt bizar maar verder nog best gezellig. Dankje! Komt goed! Zal blij zijn als we verhuisd zijn. Dan alleen het oude huis nog even nalopen of alles in orde is. Dan kunnen we weer een ritme gaan vinden voor de meiden. Hoop wel dat als al hun spullen daar staan ze daar ook wel gaat slapen want tot nu toe heeft ze daar nog maar weinig geslapen.
Wow! Nieuw record van dr! Hoe slaapt ze snachts? Kan het me echt niet voorstellen Ja begrijpelijk. Weer n normaal leventje lijden. Slaapt daar niet door de herrie zeker? Hier heeft E gelukkig beter geslapen. Werd zojuist voor 1e keer wakker. Mn wekker ging ook net af. Perfecte timing dus. Dit moet ze ook doen als ik vrij heb.
Mijn kleine slaapt nog! Wilde even dit kleine wonder komen melden ben zo blij haha. Normaal is ze zeker 5 uur al op en probeer ik te rekken. En dat sinds gister 20:30... Moest er 1 keer uit voor een speentje maar dat was het. Wat een luxe zeg. Ze ligt tijdelijk in een campingbedje door de verhuizing en deze heeft meer ruimte om te bewegen, misschien is dat wat ze nodig heeft? Pff ik geniet ff. Man werkt in de IT, niet zo spannend verder, maar de verhuizingen kwamen door promoties en bedrijfsrelocatie over landsgrenzen heen. Qua eten, ach ik ken iemand de baby zit al aan de Chili con carne Dat gaat me wel wat ver, maar een beetje naar je eigen baby kijken denk ik dan maar. Ik prak hier peer, appel, perzik het meest. 'S avonds groente met een moesje, anders krijg ik het er niet in. Sabbelen op broodkorsten vind ze ook heerlijk. Met 7 maand ga ik pap en brood introduceren, gewoon om al die veranderingen wat geleidelijk te laten gaan. Ben pas tegen de 6 maand echt met groente en fruit begonnen dus... Hoop dat iedereen een beetje heeft kunnen slapen en dat verhuizingsperikelen snel over zijn!
Ze was wat onrustig vannacht maar dat had ik ook wel verwacht. Nee het was geen herrie, ze was stil als ik bij haar was maar ging huilen als ik weg liep. Weet niet of dit een sprong is waarbij ze wat eenkennig kunnen worden. Het is natuurlijk ook een vreemde omgeving en een rommeltje.
Oohh heerlijk Lexi haha. Hoe lang heeft ze nog geslapen? Hier vond ze dat om 6u10 haar dag al mocht beginnen haha, toch netjes vanaf 18u30 geslapen aan een stuk door.. Ik ben vandaag vrij en vanmorgen wezen babyzwemmen! Leuk zeg! I vond het hartstikke leuk, ook al viel het onder haar drink en slaaptijden heb haar uiteindelijk pas om 12u30 op bed gelegd, terwijl ze normaal uiterlijk om 11u30 naar bed gaat. Nu ligt ze nog lekker zoet te slapen.
Lexi: Wat heerlijk zeg! Waar slaapt ze anders in? ahh okee. Hopelijk kunnen jullie voorlopig in jullie nieuwe stekkie blijven. Wow! lijkt me ook niet helemaal gezond op die leeftijd. Ieder z'n eigen keus. Sabine: volgens mij gaan ze rond deze periode verlatingsangst ontwikkelen. (had het ergens gelezen) ZaZaM: wow, wat heeft I goed geslapen zeg. Wel vroeg op. Maar n lange nacht gemaakt. Ben blij als E ook weer 12u achter elkaar gaat slapen. Wat leuk zeg, hoe reageert ze erop dat ze later naar bed ging? Mag je haar dan ook gewoon los vast houden? Of moeten ze echt persé in de band? E maakt vandaag allemaal korte slaapjes. Echt nog aan het zoeken naar een ritme. Gelukkig is ze wel vrolijk gestemd. Allerbelangrijkste. Eindelijk weer een iets betere nacht. Hopelijk gaat het nu bergopwaarts. Tandje lijkt ook bijna door te komen.
Nee baby's mogen gewoon los in de armen. Vervolgens doe je allerlei oefeningen en liedjes zingen, echt leuk. Het late slapen vond ze prima. Ze heeft twee uurtjes geslapen, 's ochtends ook al. Nu ligt ze vanaf 19u weer lekker te slapen. Ben benieuwd hoe laat ze morgen wakker wordt. 11 á 12 uur achter elkaar red ze gelukkig. Oehh zou fijn zijn als het tandje eindelijk door zou komen! Ben benieuwd wanneer dat hier gaat gebeuren. Voor de zekerheid alvast Chamodent tandgel gekocht. Kan dat mee op vakantie, zo heb ik alles bij de hand Als ze inderdaad maar een tevreden baby is!
Wat leuk ZaZam, babyzwemmen is inderdaad erg leuk om te doen. En ook heel intensief voor die kleintjes. Babyzwemmen gaat hier helaas niet lukken aangezien ik natuurlijk ook nog een ouder kleintje heb lopen. Ik hoop op de vakantie lekker te gaan zwemmen met z'n allen. Moet vast goed komen, ben zo benieuwd wat M daar dan van vind Hmm dat zou dan best eens kunnen (verlatingsangst), thuis heeft ze er gelukkig geen last van. Maar dat is natuurlijk ook een vertrouwde omgeving. Fijn dat de nacht weer wat beter ging! En hopelijk komt het tandje snel door en heeft ze er dan geen last meer van! Gelukkig maar dat ze verder wel tevreden is. Hihi heel verstandig ZaZam, zo hadden wij ook een heel arsenaal in huis gehaald voor als ze verkouden zou worden. Dat gebeurd altijd op een zondag als je niets in huis hebt en niets kan halen.
Klinkt erg leuk inderdaad. Wie weet... Lekker hoor. Dat de nachten weer goed gaan. Nou inderdaad. Het duurt nu wel heel erg lang Komt steeds meer in zicht. Lijkt haar hoektand te zijn. Groot gelijk. Goed voorbereid hihi.
Ons hondje is gister overleden heel plotseling en verschrikkelijk door de hitte. Was maar 2 jaar oud. Zal wel weer even afwezig zijn
Och Lexi. Wat verschrikkelijk maar door de hitte? gisteren viel het toch wel mee dacht ik? Veel sterkte!!
We wonen in Frankrijk en hij is tijdens de wandeling oververhit geraakt, alles leek op dat moment ok. Thuis is hij niet meer bijgekomen. We konden hem niet helpen... Afschuwelijk om te zien. Dierenarts kon weinig meer doen. Waren we maar niet gaan wandelen
Ach Lexi, heel veel sterkte met het verlies van jullie hondje!!! Kreeg vanmorgen weer een telefoontje van de aannemer. A.s. donderdag ochtend gaan ze een nieuwe aansluiting maken voor de wasmachine. En daarna volgde het slechte nieuws: ze gaan de badkamer weer slopen... Ze vinden de muren niet netjes genoeg dus vandaag slopen ze het tegelwerk er weer uit en gaan het weer opnieuw zetten. Ze leveren het vrijdag (als het goed is) op.... Dat hoop ik dan maar want a.s. weekend gaan we natuurlijk over. Slopen maakt natuurlijk veel kabaal dus ik blijf vandaag maar even in het oude huis met de meiden. Hier nog het een en ander demonteren en vast wat schoonmaken voor zover dat gaat lukken.
Je moet jezelf niets verwijten Lexi. Een hond moet ten slotte gewoon uitgelaten worden en je kon niet weten dat dit zou gebeuren. Nogmaals veel sterkte! Sabine, waar gaan ze nu de aansluiting doen dan? Irritant van de badkamer ja, maar wel fijn dat ze het gewoon netjes afleveren toch..
De aansluiting komt in de keuken aan de andere muur, dus tegenover waar die nu zit. Zo lelijk zitten die tegels niet. Ik kon niks raars zien iig. Mijn man gaat vanavond nog even kijken. Ik ben vanmiddag speciaal thuis gebleven omdat ze zouden gaan slopen maar dat hebben ze dus niet gedaan. Een verloren middag werk terwijl er nog genoeg gedaan moet worden. Zoals het er nu naar uit ziet gaan we het niet redden. En het betekend dat ze dan morgen nog moeten slopen en ik dan ook niet in het huis aan het werk kan vanwege de meiden dus weer verloren tijd. Oma zou oppassen maar die laat het ook weer afweten.