Gelukkig heb ik maandag wel gewoon de auto en kan mijn moeder op mijn zoontje passen als ik word gestript. Weet niet wat voor effect dat meteen zal hebben namelijk. Nee, hij wil hier gewoon echt niet. Voel hem lekker bewegen in mijn buik maar ook helemaal geen voorweeen meer ofzo, vind dat zo raar. Voel mij bijna gewoon 36 weken zwanger ofzo... Het gaat opzich ook nog wel allemaal prima. Nu wel zoontje even met een vriendin mee naar een binnen speeltuin. Ze zijn over 2 uurtjes weer terug. Toch even fijn, dan 'moet' ik alleen nog de middag met hem alleen. En dan het weekend is manlief er iig weer.
@Roosje-5 jaaa gefeliciteerd!! Leuke naam!! Geniet er lekker van meis lekker knuffelen!! Ik ben onderweg naar de gyn. Duimen dat er snel plek is voor inleiden.
@Roosje-5 gefeliciteerd! Hier net terug van de vk. Ze kon strippen, ole! 2cm! Nu wat bloedverlies...we gaan het mee maken! Scheelt waarschijnlijk een ballonnetje zondag!
Jeeeej! Al 2 cm. Dat schiet al lekker op!! Spannend hoor! Lijkt mij idd dat je dan geen ballonnetje hoeft!
Dank voor de felicitaties! En de anderen ook gefeliciteerd. Lees later alles goed terug. Hierbij het verhaal: Hele dag gerommeld en gedaan. Om 18.30 zat ik op de banken besefte ik dat menstruatiekramp regelmatig kwam dus gaan timen. Begon rond 5 min en zakte later iets af maar ineens tijdens het douchen elke 2-3 min. Om 21.30 was de vk er en wat meer ontsluiting. Besloten vast naar het zkh te gaan rond 23.30 zodat we nog makkelijk oppas konden regelen en tijd hadden. In het zkh snel fikse rugweeen achter elkaar. Vliezen zijn gebroken maar uiteindelijk was t niet te dien. Lachgas gehad maar dat was ook niks. Weeenstorm met rugweeen is echt naar. Uiteindelijk pijnstilling gevraagd maar niet van gekomen doordat t niet goed ging. Hartslag ging ontzettend naar beneden en trok ook niet bij. Leek een sterrenkijker maar of ze het uiteindelijk ook was geen idee. Ook weer opgeslagen arm net aks mijn zoon en haast omdat ze t slecht had. Medisch team stond klaar om haar te helpen omdat de verwachting was dat dit nodig was. Laatste 3 cm zijn eigenlijk naar 10 doorgetrokken ivm de haast. Vervolgens knip en wel op eigen kracht haar er alsnog uit gekregen. Gelukkig herstelde ze na de geboorte snel. Ze had in vruchtwater gepoept dus moesten blijven. Nu nog wachten tot haar temperatuur goed is en het papierwerk afgerond. Dan mogen we naar huis gelukkig. Nu richten op al het moois en dit een plekje geven maar ik ben daar wel relaxt in. Deze keer geen 28 uur maar 8 uurtjes. En ik zou nu tekenen voor die 28 uur. En er is hoop hoor. Toch nog met 41.2 spontaan gekomen zonder ooit een harde buik of voorwee gehad te hebben. Muv indaling.
@Pitahaya hopelijk ben jij ook snel aan de beurt!! Kan nu toch echt niet lang meer duren. @Roosje-5 van harte gefeliciteerd! @Tann ik duim met je mee @Sjors84 het begin is er, hopelijk begint het gauw. @Boebels wat een verhaal, gelukkig sta je er relaxed in, kan me voorstellen dat dat best behoorlijk indruk maakt
Wat een verhaal meis. Niet niks! Maar ze is er. Hopelijk mogen jullie snel naar huis. Dan ga ik voor 41.2. Haha.
@Roosje-5, gefeliciteerd!!!! Wat fijn dat het thuis kon en in bad zelfs. Lijkt me heel mooi. Geniet er maar lekker van. @Boebels, jeetje wat een verhaal. Nuchter of niet ik vind het nogal wat hoor. Geniet maar lekker van je kleine meid en kom maar lekker bij. @Tann succes. Ik hoop dat de gyn goed nieuws heeft voor je zometeen. @Pitahaya, meid wat wordt jou geduld op de proef gesteld zeg. Ik ga voor je duimen!!!
Gefeliciteerd alle nieuwe mama’s! Wat heftig @Boebels. Kun je het een beetje verwerken? Gelukkig gaat alles met je kleintje goed. Wat betreft kruiken. Wij gebruiken er nog even 1, s nachts en overdag. Ze is nog niet op haar geboortegewicht. Ik vind de nachten nu wel zwaarder worden. Omdat ze dus nog zo klein is moeten we haar om de drie uur blijven voeden. Ze wil echt niet meer aan de borst, maar ze moet nog af en toe drinken, want ondanks dat ik geen stuwing heb voelen mijn borsten wel vol aan. Omdat ik afbouw laat ik haar om de andere voeding 5 minuten per borst drinken. Hoop dat de productie snel minder wordt.
Wat fijn! Ik was ook zo blij dat ik geen ballon hoefde. Gaan ze dan zondag je vliezen al breken of moet je dan maandag terugkomen?
@Boebels heftig verhaal zeg. Gelukkig gaat alles goed met jullie en kunnen jullie straks thuis lekker genieten van jullie gezinnetje! Hopelijk kun je het snel een plekje geven.
Jeetje dames wat gaan jullie allemaal snel. Voor iedereen die bevallen is van harte gefeliciteerd !! ( ik hou het niet meer bij ) @Boebels wat heftig allemaal maar fijn dat het nu beter gaat. @Pitahaya dat wacht duurt zo lang weet er alles van,maar het einde is echt in zicht. Hier een update : onze knappe jongen doet het super. Drinkt goed en hoeft overdag al geen mutsje meer op. Temperatuur houd Hij goed vast maar het is dan ook echt een klein buffeltje met zijn 4200 gram en 53 cm. We horen hem praktisch niet alleen bij honger of een vieze luier , het is een lekker tevreden ventje Dames die nog moeten bevallen zet hem op en de andere dames ik hoop dat jullie net zo genieten als mij.
zondag is dan alleen onderzoek of die ballon echt niet nodig is. dan maandagochtend terug komen om 8:00! we hebben de jongens al voorbereid dat ze zondag weer bij opa en oma slapen...hopelijk helemaal niet nodig en komt hij eerder! heb op dit moment wel een zware buik..beetje gek gevoel. zal vast iets aan het rommelen zijn maar ga er niet van uit dat hij voor maandag gaat komen.
Wat een babyboom!!! GEFELICITEERD!! Ik lees steeds vluchtig mee hoor, druk druk druk haha Kruiken en muts: Hier 2x kruik gebruikt en 1 dag muts. Meer was hier niet nodig Zit ik met 8 leuke mutsjes haha
Toch wel even trots momentje eigenlijk 11 dagen na de bevalling. Vind gewoon raar om mezelf te zien in de spiegel zonder buik