@Lisalisalisa sterkte met torre!! Hopelijk gaan jullie in 2018 wen beter jaar tegemoed. @Powerwoman ahhh fijnn dat het zo goed gegaan is. En dat een hoop wilden helpen. Wij zijn nog met zijn 3en weggeweest. Maar als het kan met 35-36 zou toch lekker zijn. Als niks erop wijst dat je kan bevallen. Al weet je het geen 100% zeker.
Sterkte @Lisalisalisa! Hopelijk knapt hij snel weer op. Hier wees ook niks er op dat ik ging bevallen. Gebeurde gewoon Helemaal geen kwaaltjes of iets van te voren. Gewoon de vliezen ineens gebroken en hallo weeën! Dus ik waag me er echt niet meer aan om nog weg te gaan. Al wilde manlief dat nog wel. Ze houden wel mijn bmh in de gaten. Toch wel fijn idee. Was van de week nog mooi 4cm
Dat lijkt me ook heftig @Meiske2015 ! Zo ineens bevallen. Ook geen mentale voorbereiding dan. Zoonlief geslapen van 20.00 tot 7.30! Met 2x honger vannacht, maar is voor zijn doen heel goed! Nou baal ik dat ik zelf niet ook vroeg sliep al. Zul je net zien.
Nee klopt. Heb er best wel tijdje last van gehad. Was niet af voor mijn gevoel. Waren in huis ook nog niet helemaal klaar. “Gelukkig” paar dagen in het ziekenhuis gebleven dus manlief heeft de puntjes op de i gezet thuis. Zorg er nu voor dat alles over een maand klaar is haha. Goede nacht gehad @Babbelboxje! Lekker altijd balen achteraf he dat je er zelf geen gebruik van hebt gemaakt.
@Meiske2015 ohja snap je man dan wel hoor. Maar toch is het lekker al kun je maar een weekendje nog even weg. Hier begonnen de weeen ook ineens geen teken van te voren of iets. Maar moet wel zeggen was 40 weken dat is anders. @Babbelboxje fijn dat de nacht goed gegaan is! Alleen jammer dat je zelf niet optijd bent gaan slapen. Maar dat is meestal achteraf inderdaad.
Ja we kijken wel. Januari is ook mega drukke maand. Heb nog wat werkuitjes en nog paar verjaardagen. Dus zou ook niet zo goed weten wanneer we kunnen. Daarnaast zijn we net een week op vakantie geweest dus hij mag niet klagen haha. We zien van de zomer wel weer.
Bijna Kerst, een mooi moment om een 30 weken dansje te doen dacht ik zo Allemaal hele fijne, gezellige en warme Kerstdagen met elkaar!
Vervelend! Krukje oid helpt niet? Ik ben zelf kraamverzorgster en heb vaak vrouwen met ernstige bekkenklachten die het bed wel op klossen hebben maar goed iedereen is anders! Maar de kraamzorg doet het er maar mee?? Het is niet zo maar dat bedden op klossen staan! Het is ontzettend zwaar en als een bed niet op klossen staat is het nog zwaarder voor onze rug etc! Ik hoop dat jou kraamverzorgster tegen die tijd creatief kan denken maar vooral om haar eigen rug denkt!
Sorry als ik wat heftig reageer maar als ik lees hoe makkelijk mensen hier over denken kan ik daar soms best geïrriteerd door raken..... Ik kom zovaak mensen tegen die hun bed niet op klossen hebben omdat ze het niet fijn vinden of maar vervelend vinden maar totaal niet beseffen hoe zwaar dit voor ons is als wij je hulp willen bieden tijdens controles of de bv begeleiding Ik snap dat het voor bekken niet fijn is on zo hoog in bed te moeten stappen maar er zijn zoveel opties die je zou kunnen proberen!
Mijn kraamzorg heeft het goedkeurd hoor! Maar er zijn geen opties ik krijg ook nog een keizersnede en het bed is hoog. Hoge boxpring namelijk. Op een krukje stappen lukt me ook niet namelijk. Dusja ... in dit geval doen ze het er maar mee. Als iemand het niet goed vind hoef ze van mij niet te blijven. Maar 69 cm is een aardige hoogte dus prima genoeg. Ik snap hoe zwaar het kan zijn! Heb zelf ook lichamelijk werk. Maar ik kan niet met bekkeninstabiliteit en een keizersnede en nodige klimwerk gaan doen. Ben zelf 1,57 dus dan houdt het op.
O de enige controle die mijn kraamverzorgster deed was een thermometer in mijn hol steken. Wil ik met alle liefde zelf doen hoor. Hahaha Voor de rest heeft ze niks met dat bed gedaan en lag ze zelf lekker te chillen in de stoel.
Ik had inderdaad een prima krukje er onder toen met mijn bekkenproblemen. Daarbij is omhoog komen uit bed slechter voor je bekken dan uit bed zakken uit een hoog bed