dyson hoe is de taart gelukt? Heb je een foto, ben wel heel benieuwd! en hoe vond je moeder de taart?
Woehoe, vannacht een nieuw record gebroken. Maar liefst 8 keer m'n bed uit. 4x wegens extreme jeuk en 4x om naar het toilet te gaan. Heerlijk die gebroken nachten Ben ook wel heel benieuwd naar je taart dyson!
Seepje vervelend he.. maar das een voorproefje op de nachten die nog gaan komen als de boys er zijn.. Neem echt je rust want anders ben je binnenkort al uitgeput en daar heb je niks aan... Misschien na 19u niks meer drinken. .. helpt hier prima. .. Dyson kom op met de taart haha!!!
Vind het stiekem wel lachwekkend al die jongens haha. Heb zelf ook sterk gevoel dat het een jongen is maar anderen zeggen weer een meisje.
Hilly, nog een jongen wat leuk ! Hier gaat het vandaag wat minder, ik ben snel benauwd en ik voel mij zo slap. Mijn armen voelen alsof ik van gekookte spaghetti ben. Ik moet het hele huis ook nog schoonmaken bah..
Misschien dat in het topic van begin februari alleen maar meiden zijn Hier vandaag echt een 'niks' dag. Tot grote ergernis van vriendlief want hij vind dat ik zo rustig aan moet doen maar wel mee moet om over een markt en oldtimer evenement te struinen. Volgende week werk ik 6 dagen dus niks is bij mij ook echt niks. Hooguit wat boodschappen doen maar niet urenlang over een marktje struinen en leuk doen tegen mensen waar ik absoluut geen zin in heb.. Hij snapt dat niet geloof ik *zucht* mannen
Wat leuk, allemaal jongetjes ik heb sterk het gevoel dat we een meisje krijgen. Vl denkt een jongetje. Over ongeveer 4 weken zullen we het weten. Voelen jullie de baby al? Bij thijs voelde ik het met precies 16 weken, maar nu nog niets. thijs lag wel heel erg naar voren en deze zit ver naar achteren.
26 Onyx, ? jaar, ? kindje, het wordt een meisje/jongen/verrassing 28 jaar, 1e kindje, 1 oktober heb ik de 19/20 weken echo, en hopelijk laat de kleine dan zien wat het is
Ik voelde bij mijn eerste bij 17 weken, nu ook nog niets.. Af en toe denk ik het maar kunnen ook mijn darmen zijn. Begin nu wel af en toe een beetje onzeker te worden. Is toch een soort bevestiging hè..
Ik voel ook nog niks denk ik! Heb mij vorig weekend wel een angelsound 2dehands aangeschaft en daar luister ik af en toe naar, stelt mij toch gerust als ik het hartje hoor kloppen
Ik voel ook nog niks, maar mijn placenta ligt tegen mijn buikwand aan, dus ben bang dat het nog wel even duurt.
Ik voel soms plopjes, maar geen idee of dat de baby is of andere lichaamseigen dingen :-S.. Eerste kindje dus niet gek..
Ik voel soms 1 baby woelen. Of nouja woelen... alsof ik gekriebeld wordt van binnenuit. 1 heeft placenta achter en 1 voor dus dat verklaart een boel. Morgenvroeg weer even spieken of het nog steeds jongens zijn! En of er met deze mommy to be niets geks aan de hand is. Hebben jullie trouwens al echte verslavingen? Ik cherry coke (1 blikje per dag) en chocomel.
@dana voelt in begin inderdaad als een soort plopjes. @ seepje, verslavingen ja ananas uit blik. Koop ik normaal nooit en eet het nu het liefst elke dag.