@ meisje, hier ook super wisselend hoor met de nachten. Laatste dagen kwam ze om 4 uur na de laatste fles van half 11. Vanochtend was het opeens om 7 uur. En het stomme is mijn vriend zou deze nacht er uit gaan gezien het weekend is dus hij vrij is. Kwam ze dus pas om 7 uur. En de hele nacht dacht ik wanneer komt ze nou, ik bijna elk uur wel op de klok kijken dus super slecht geslapen. Heeft jullie kindje ook de speen? hier overdag heeft ze hem echt nodig om in slaap te vallen. Valt hij uit is het ook echt drama. Gelukkig in de avond en nacht niet nodig. Voor de dames die flesvoeding geven. Zit jullie kindje goed op de hoeveelheid wat ze volgens de 150 regel moeten hebben? hier zit ze er soms overheen omdat ze dan opeens een extra fles wil. Maak mij er geen zorgen om, honger is honger. Kleinere flesjes aanbieden heeft ook geen zin dan blijft ze honger hebben. Zat te denken als het na het weekend nog zo is even te overleggen met het cb. Hier is de dame goed gegroeid. Start gewicht 3565 en nu weegt ze 4410. Ze is van 50 cm naar 56 dus maatje 56 zal ze nu wel snel uit zijn Morgen gaan we uit eten, sushiiiii jammie. Alleen gaat ze wel mee want de oppas ( mijn schoonmoeder gaat ook mee) Ben benieuwd hoe het gaat, gelukkig is ze best makkelijk dus moet lukken.
Niny: wauw maat 68 alweer. Deedee: Zo dat is lekker! maar ik herken het, dan lig je gewoon te wachten wanneer ze komt. voor je gevoel klopt het niet dat ze zolang slapen @speen: hier ook aan de speen. heel wisselend dat ze m gebruikt. @flesvoeding: hier krijgt ze 150/5 5x per dag. met n gewicht van 4900gr. heel netjes dus Ze mogen volgens mij max 30 schepjes per dag. Misschien kan je proberen meer water bij de voeding te doen. Heerlijk zeg uit eten gaan! geniet ervan.
Hier vallen de goede nachten slaap ook altijd in mijn "vrije nachts" alsof ze het weten he? Hier drinkt ie eerder te weinig volgens de regel dan teveel. Hij drinkt nu 6 flessen van 130 +4 soms wil die wat extra en maak ik nog 30 cc bij maar meestal drinkt hij de flessen niet leeg en laat hij 10.a 15 cc staan. Wij zijn sinds een paar dagen op speen 2 over en dat gaat wel een stuk beter dus denk dat hij binnenkort wel toe is aan flessen van 150+5. overigens groeit hij als kool dus te kort komt hij niet. Bij het CB woog die afgelopen woensdag 5600 gram en is die 58.7 cm lang Hier ook wel een speen nodig om in slaap te vallen maar als hij slaapt spuugt hij hem uit en slaapt verder dus vind het ook niet zo erg. Omdat we hem inbakeren kan hij niet bij zijn duim, daarnaast mist hij de juiste coordinatie nog ( gemerkt na de vaccinatie toen we hem niet mochten inbakeren en hij zichzelf elke keer sloeg en daardoor schrok en boos werd omdat hij zn duim niet te pakken kreeg) denk dat als hij de coordinatie heeft en niet meer ingebakerd wordt de voorkeur aan zn duim gaat geven dan een speen
@lablover: Hier vermoedelijk ook een duimer. Hetzelfde gewapper. Behalve de M. gaat 8/10 gaat kokhalzen als we haar een speen geven. Wil meestal een pink. Moet wel zeggen dat ze (nu al) steeds een vaker een duim of andere vinger te pakken krijgt. Oudste duimde ook met krap 2 maanden. Hier geen nachten vrij want geef bv. Vandaag een clusterdag. Pff, om de 2 uur paar slokjes willen drinken. Maar vooral mama/ papa honger. Nou ja, tijdens de visite van diverse van mijn vriendinnen (die ik ken via hier ) lekker zitten plakken. Hopelijk kan ik komende nacht langer dan slapen dan 2 uur achter elkaar.
♥ ♥ Bevallen ♥ ♥ Niny (23 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ F. ♥ op 02 Februari 2016 (39.6) Lablover (26 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ J. ♥ op 05 Februari 2016 (37.6) Linnaea (25 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ W. ♥ op 16 Februari 2016 (42.0) Boommm (26 jaar) derde kindje Geboren: ♥ V. ♥ op 18 Februari 2016 (35.2) Manamana (33 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ I. ♥ op 27 Februari 2016 (38.6) Deedee91 (24 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ S. ♥ op 28 Februari 2016 (40.0) Meisje93 (22 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ E. ♥ op 06 Maart 2016 (41.0) Vaddie (32 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ M. ♥ op 10 Maart 2016 (39.2) Mevr Pinguïn (28 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ T. ♥ op 13 Maart 2016 (40.6) Marievs (28 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ -. ♥ op 08 April 2016 (40.0) ♥ ♥ De groei ♥ ♥ - Niny. : F. 02-02-2016 : Geboortegewicht - 3290 gram. 08-04-2016 : +/- 8 weken - 6100 gram. - Boommm. : V. 18-02-2016 : Geboortegewicht - 2410 gram & 45 cm. 16-03-2016 : +/- 6 weken - 3000 gram & 47 cm. - Deedee91. : S. 28-02-2016 : Geboortegewicht - 3565 gram & 50 cm. 09-04-2016 : +/- 6 weken - 4410 gram & 56 cm. - Meisje93. : E. 06-03-2016 : Geboortegewicht - 4100 gram & 51 cm. 06-04-2016 : +/- 4 weken - 4900 gram & 56 cm. ♥ ♥ Afspraken ♥ ♥ - Boommm: 21 Maart - Controle CB + eerste vaccinaties. ---- Wijzigingen graag dik gedrukt doorgeven, dan pas ik (Boommm) het lijstje aan!
Niny. Sneu dat ze zo overprikkeld was na de borrel. Waar had je haar? In de draagdoek? Wat een bikkel, met haar prikjes. Hopelijk gaat het hier ook zo goed. Vervelend dat ze een sprongetje heeft. Hoe uit zich dit? En hoe ziet jullie avond ritueel eruit? Vaddie. Wat fijn dat ze zo'n goede nacht heeft gehad. Hopelijk zet die trend zich voort. Vervelend van de krampjes. Geef je haar er iets voor? Manamana. Top dat jij ook zo'n goede nacht hebt gehad. Fijn dat het clusteren voordelen heeft. Meisje. Hoe ziet je avond ritueel eruit dan? Ik ben daar elke keer pas rond 10 maanden mee begonnen ofzo haha. Deedee. Haha wat een boefje, op papanacht gewoon doorslapen. Vervelend dat je zelf wel elk uur wakker was. Hopelijk slaap je vanavond beter. Hier is ze best gehecht aan haar speen. Word er zelf alleen doodmoe van, want soms blijft ze hem uitspugen. Maar als ze echt slaapt spuugt ze hem uit en slaapt door. Is echt bij het inslaap vallen en tijdens krampjes. Vandaag de babyborrel gehad en was zo leuk! Hadden veel mensen natuurlijk al een jaar niet meer gezien omdat we in het buitenland wonen, dus was geweldig om weer bij te kunnen kletsen. Catering en drank hadden we uitbesteed, dus hoefde gelukkig zelf niets te doen. Ook oppas voor de andere kinderen geregeld, en het weer zat mee, echt een top dag. V heeft de hele middag in de kinderwagenbak op tafel gelegen tijdens haar slaapjes. Zo kon iedereen haar goed bewonderen. Als ze wakker was konden mensen haar even vasthouden, ging heel goed zo. En we hebben zoveel cadeautjes gehad, echt overweldigend. Bv mama's. Hoe lang zijn jullie van plan bv te geven? Ik merkte vandaag dat ik er toch ook wel klaar mee ben. Het loopt allemaal prima hoor en de momentjes zijn erg gezellig. Maar vandaag met m'n wijntje en sigaretje was toch ook wel weer erg lekker. En vond het zo stom dat ik toen m'n gekolfde melk weg moest gooien.
@boomm:ik ga bv geven tot ik het beu ben. Hoop in ieder geval de drie maanden vol te maken. Maar bij de oudste ben ik toen ook gestopt (en die kreeg maar 40% bv) omdat ik mijn lijf terug wilde. Ik merk dat ik bv geven nu ook af en toe frustrerend vind, zeker in combi met zorg voor de oudste. Roken doe ik al 6 jaar niet meer en die twee drankjes per jaar die ik drink maakt me niet veel uit.
Even voor op de lijst en dan gaan de oogjes toe. Kgs morgen de laptop fd opstarten als ik tijd heb. geboren 7 april N.iene 3620 en 52 cm
@ Booomm nou hier word ik er ook niet goed van! wil hem eigenlijk de deur zo snel mogelijk uit Gelukkig heeft ze hem in de avond nacht niet nodig Wat leuk een baby borrel! Klinkt als eens super dag! heeft V nog kunnen slapen daarna? niet te overprikkeld? Beetje goede nacht gehad Marievs? @ Meisje, oooh nee daar komt ze niet overheen. Ze krijgt 6 flessen van 130 cc dus op 780 zit ze. Voor haar gewicht is 660 het beste. Maar goed blijkbaar heeft ze het nodig. Ze slaapt er nu wel al de 2de nacht tot 7 uur op vanaf half 11 laatste fles dus ik ben tevreden. Ophogen flessen wil ze niet niet ze zit wel vol na deze flessen. @ lablover, zeker alsof ze het weten is al de 2de keer dat ze het deed. En dat is mooi toch dat hij ondanks die flessen prima aankomt ze geven het vanzelf wel aan. Ze heeft nu wel al 2 avonden dat ze niet wil slapen in de avond. Wat voorheen prima ging is het nu de hele tijd huilen, zijn we niet van haar gewend. Na de fles van half 11 was het nog even mopperen en huilen maar we hebben haar nu even laten gaan, zeis gelukkig in slaap gevallen. Tot 7 uur en het was vannacht weer mama dag, dus ik blij Maar wel weer knudde geslapen, het wil niet meer zo erg bij mij.
Boommm, had F. in de draagdoek hele dag en is bij niemand op de arm geweest. Veel minder kon dus niet.. Super dat het fijn was zeg! Ja wel leuk dat je niks moet doen, doen we hier volgende keer ook denk ik. Hopelijk voel leuke dingen gekregen! Sprongetje, super hangerig zijn en niks is goed dan. Terwijl ze anders best snel tevreden is. Avondritueel, pyjama aan, slaapzak aan, beertje mee en dan krijgt ze nog laatste voeding in bed. Dan slaapt ze gelukkig snel in. Overdag groter drama. Borstvoeding, zou graag een jaar willen geven hier. Minimum 6 maanden. Stoort me niet echt. Wel aan het kijken om dan in de doek te kunnen voeden. Zit nogal veel in de zetel momenteel... Is een van de weinige dingen die haar ook altijd rustig krijgt. Marievs, mooie naam zeg!! Deedee, vervelend die avonden. Hopelijk wordt het snel beter. Hier helpt enkel samen gaan slapen. Misschien ook te moe?
Ik gok dat ze haar sprongetje heeft Niny! En inderdaad ze is te moe geweest om weer te slapen gezien de hele dag moeizaam ging met slapen. Samen slapen gaan we niet aan beginnen, klinkt hard maar daar wil ik niet aan beginnen.
Vaddie: En heb je een beetje bij kunnen slapen vannacht? Boommm: ben begonnen met badderen en dan de laatste voeding. Heb dit nu al 2x gedaan. En tot 2x toe viel ze zonder problemen in slaap en kwam ze 6u na de laatste fles. hopelijk blijft het goed gaan! Fijn dat de babyborrel goed verlopen is! Deedee: vervelend die avonden. Was hier ook het geval. zijn toen begonnen met badje s avonds. En dit is al 2x goed gegaan. Hier wilt kleine meid vandaag niet veel slapen. Wel aardig zoet geweest vandaag. Benieuwd hoe de nacht gaat verlopen.
Lees nu een aantal keer 's avonds badderen en dan naar bed. Doen jullie ze elke dag in bad? Wij doen het wel 's avonds maar niet elke avond.
Toen ik haar sochtends nog deed badderen deed ik het om de dag. Nu doe ik het elke avond om een ritme te krijgen. Ene dag een oliebadje. Andere dag met zeep en bodylotion. Zodat haar huid niet teveel zal uitdrogen.
Badje: hier 2x in de week in de douche of in bad. Douchen haar meestal, lijkt ze het fijnst te vinden. En voor ons minder gedoe. @meisje: ja! Afgelopen nacht heeft ze 5 1/2 uur tussen 2 voedingen laten zitten. Ik was blij. Vandaag weer een drukke, maar gezellige dag. M. was veel wakker en heeft veel bij mij op in de armen liggen rond kijken. (ook uit noodzaak, morgen midweek weg en wipper is al ingepakt) Net om 9 uur haar van de boven in bed gelegd en haar niet meer gehoord (nu half 10) Heel benieuwd wanneer ze zich meld voor voeding. Vandaag wel goed gedronken. @deedee: ben je bekend met het boek Oei, ik groei ? Zeker een aanrader om te lezen. Ik herkende er bij de oudste veel uit. Heb het boek er nu ook bij gepakt. Denk dat ze hier aan het begin van een sprong zit.
Ja die heb ik in huis liggen vaddie. Kijk er af en toe in maar ben niet zo van het uitpluizen Hier 1x in de week in bad soms 2x. Is omdat ze een droge huid heeft. Elke dag wassen verder met alleen water.
Vaddie: Wat heerlijk zeg je nacht! Ohh ben jaloers op je! Lijkt me ook heerlijk om even weg te gaan. Geniet lekker van jullie vakantie & gezinnetje! Hier ook een heerlijke nacht achter de rug, De kleine meid heeft gisteren op de dag niet veel geslapen. 's avonds rond 21:00 lekker in de tummytub gedaan. 21:30 laatste fles gegeven. Mevrouw is gelijk in slaap gevallen en melde zich om 6:00 pas weer voor de volgende fles!