Misschien in België anders? Maakt niet uit he. Ik kijk altijd op het echoapparaat/ beeld en kan dan mooi meevolgen. Mijn volgende echo is wel pas op 9 weken. Men gyn heeft verlof. We hebben in tussentijd 2 familiefeestjes waarop zeker cava of gin tonic aangeboden zal worden. Ze gaan het bizar vinden als ik dit weiger en ik vind het wel jammer als de familie het op zo'n stomme manier zouden ontdekken. Daarom zijn we van plan het gewoon te vertellen. Zoontje krijgt een t shirt aan met tekst: ik ben heel stoer, want ik word grote broer! Spannend dan wie de tekst eerst leest. En...stel dat het toch nog zou mislopen, dan mogen ze dat ook weten. We gaan er deze keer maar vanuit dat het goed blijft gaan. 6 van mijn zwangerschappen liepen al mis voor 6 weken, voor het hartje kon kloppen.
O wat leuk om het op die manier te vertellen! Zo leuk dan de reacties. Wanneer is het familiefeestje?
Een feestje morgen (met familie van mijn man) En een feestje op 14 augustus om de 85ste verjaardag te vieren van mijn grootouders. (Met mijn familie) Ik vind het ook wel spannend om het al bekend te maken, omdat ik eerder voorstander ben van wachten tot na de nipt. Maar het kan niet anders, ze zouden het anders gewoon al doorhebben doordat ik nu geen cava drink en dat vind ik ook niet leuk. Dan liever het op originele manier vertellen.
Dat is zeker spannend. Stel dat het mis zou gaan, zou je deze mensen dan niets vertellen? Ik ga het de familie na een goede echo ook al vertellen. Omdat ik de vorige keer tegen iedereen moest vertellen dat ik zwanger was én dat het niet goed was. Dat was zo vreselijk moeilijk! Ik stelde het lang uit en uiteindelijk heb ik de familie een uitgebreid bericht via de app gestuurd, het lukte me niet om het face to face te vertellen. Als het nu mis zou gaan dan zou ik het wel fijn vinden als ze iig al van de zwangerschap af wisten. Al heb ik nu wel het gevoel dat ik het pas wil vertellen als ik er zelf vertrouwen in heb, wil het vol enthousiasme vertellen en dat zou nu nog niet kunnen..
Mijn familie weet niets van de vorige 4 foutgelopen zwangerschappen, maar ben wel van plan om hen dat nog te vertellen. Mijn grootouders piekeren al genoeg. We proberen hen te besparen van slecht nieuws.
Hahaha, dat mag. Maar we moeten nog wachten tot de geslachtsbepalende echo 26 augustus. In Nederland krijg je het geslacht niet te weten bij een NIPT (helaas).
Ja dat snap ik ook, ik zit nu zelf ook in zo’n twijfelfase doordat de groei achterbleef bij de laatste echo dinsdag en hoop dat ik woensdag weer een goeie heb zodat ik het met veel enthousiasme kan vertellen
Oooh dat wist ik niet. In België idd wel. Ik durf dat document niet opendoen hoor. Te spannend. Waarschijnlijk kijkt mijn man en probeer ik aan zijn gedrag af te leiden welk geslacht het kindje heeft. Veel leuker. Ik vraag wel meteen of alles in orde is!!! Dat is het belangrijkste!
als je een mailtje krijgt weet je sowieso dat het goed zit toch? Of werkt dat niet meer zo? ik heb het bij mijn zoontje in België laten doen, kon toen nog niet in nl. Bijkomend voordeel idd dat je geslacht ook direct te horen krijgt. weet het nog zo goed. We waren op de slaapkamer en man ging naar toilet, ik keek even in mail en zag dat het mailtje van de nipt binnen was. Wist direct dat het dus goed nieuws was. Want anders zou ik geen mail krijgen, dan werd je gebeld. Wachten met openen natuurlijk totdat man van toilet kwam. Maar direct natuurlijk het verteld dat de mail binnen was terwijl hij op het toilet zat. Haha en was nog heel bijzonder dat we beide thuis waren omdat hij klein ongeluk had gehad. Gelukkig alleen materiële schade, maar wel erg geschrokken. Zo bizarre dag was dat. nu was het ook wel soort van gek. Misschien hier nog niet gemeld, maar wij hadden ook goede nipt en geen nevenbedingen. We zijn op vakantie en had afgesproken dat ik mocht bellen. Want je krijgt het gewoon per brief alleen. Op een ochtend stond er dat er post onderweg was in de post nl app. Ik even kijken, totaal niet bij nagedacht dat die brief van het ziekenhuis in de app zou komen. En toen zag ik enveloppe van ziekenhuis, dus wist ik direct dat het goed nieuws was, haha. Voor de zekerheid natuurlijk gebeld, en inderdaad alles goed. We hebben er een lekker taartje op gegeten op die dag.
Ahh super fijn inderdaad! Hier ook geen nevenbevindingen gevonden. Is toch weer een mijlpaal he, dat tot dusver de baby helemaal gezond is. Hoe ver ben jij nu? Wij gaan morgen of overmorgen ook borrelen op het goede nieuws. Lees: voor mij een Liefmans 0,0 met nacho’s uit de oven en knoflook olijven. We zijn op vakantie en zag dit al op een borrelkaart staan bij een lokaal tentje
13+5 vandaag. Voelt wel als flink eind onderweg al, maar de weken kunnen me eigenlijk niet snel genoeg gaan
Hey allemaal, zou ook graag willen meeschrijven. Ben zwanger geworden door icsi @Palmpje ik heb eerste weken ook erg vaak bloedverlies gehad, met krampen en al. Maar gelukkig klopte het hartje goed @Romytje die van mij liep met 6 weken ook 4 dagen achter met 7 weken nog 2 en met 9 weken een dag voor dus het kan goed bijtrekken @Flowertje27 bij ons kon het apparaat pas meten van6 weken en 4 dagen ik was 6+1 dus was toen ook echt een schatting. Met 6+5 kwam er wel een aantal weken bij te staan, was wel ander apparaat. Door bloeding loop ik nu bij de gynaecoloog maar krijg nu geen termijneccho, omdat ze weten hoe oud het is en verwekt is. Weten jullie of ik daar alsnog om mag vragen? Heb al wel mail gestuurd naar pretecho bureau of hun anders met 11 weken echo willen maken. Vind ruim 4 weken toch wel lang om te wachten
Welkom. Ik ben ook door icsi zwanger geworden, de vk doet wel gewoon een termijnecho. Krijg je het niet omdat je alsnog toch nog echo’s krijgt ivm het bloedverlies? Anders zou ik er ook gewoon om vragen.
Nee heb geen vk, die heeft een keer gekeken en die bekende eerlijk, je bent hier aan het foute adres, ik zie veel dingen die ik niet herken. En hun gaven aan dat zorgverzekeraar niet en vk en gynaecoloog vergoeden. Dus daarom alleen ziekenhuis. Heb met 6 en 8 weken echo gehad op fertiliteit en met 9 intake gynaecoloog. Krijg nu week 13 mijn gynaecoloog voor het eerst te zien die gespecialiseerd is in bloedverlies. Dus duurt zo lang, n bang dat het tussendoor fout gaat. Voor nu bloed ik niet meer gelukkig