@Bellie: balen dat je zo misselijk bent al elke morgen. Blegh... en grappig dat je droomde over een tweeling. Ik ben benieuwd. Ik was er trouwens 3x van overtuigd dat ik een meisje kreeg. En voila... 3 jongens @Nelta: haha grappig dat je eerst niet gelijk kon zien dat Stijn een jongen was!
............ Ja hier heb ik een klein gillertje! Kanonnen, en hoog!!!! Vooral als papa weer lekker gek doet! Maribel kruipt trouwens zoals het leger onder het prikkeldraad doet, whahahaha zo grappig!
Onze kinderen gaan sinds deze maand een dag minder naar de opvang. Voornamelijk om de kosten. Op vrijdag werken wij allebei thuis, dus blijven de kinderen nu ook thius. Het is wel een beetje puzzelen, maar goed.
Tja ik was er toen ff niet echt mee bezig, was allang blij dat het eindelijk voorbij was. Dus heel uitgebreid heb ik niet gekeken
@optrekken, ja hier ook. Aan de tafel, bank, stoeltjes en vooral aan mijn broekspijpen haha Hij is ook al een paar keer omgevallen omdat ik er niet op tijd bij was. Dan was ik net ff met die 2 andere waaghalzen bezig
Tja, wij gaan maar om elkaar heen werken. En in de toekomst misschien een oppas oma of opa?! Ik weet het niet!
Ja merk ik hier ook. Vandaag had ze iets in haar mond en dat was mij even ontgaan omdat ik met Marcus bezig was die weer eens een bui had! Soms vind ik dat wel moeilijk hoor!
Tja hier ook al een aantal keer omgevallen, gelukkig lijkt hij er niet veel last van te hebben. Maar je kan het ook niet meer voorkomen denk ik.
Het is echt belachelijk hoe duur kinderopvang is. Ik heb nog een beetje zitten rekenen of ik kan stoppen met werken, want veel hou ik niet over zo. Maar nee, wat ik over hou, hebben we toch echt nodig. Of we moeten goedkoper gaan wonen. Van de zomer wordt Sven 4 en gaat hij uit de dagopvang. Dat zal zeker schelen! We hebben nu natuurlijk 2 kinderen in de dagopvang en 1 in de BSO. En de BSO is gewoon veel goedkoper omdat het minder uren zijn! Dus tot 1 augustus is het nu even zo!
Nee, dat is echt zo! Lopen leren ze met vallen en opstaan En ja je moederhart zal regelmatig een slagje of twee overslaan
Ik hoorde dat de BSO ook echt duur is! En ja inderdaad wij zitten ook echt te bedenken wat voor ons goedkoper is. Fred werkt nu niet, maar als hij nu fulltime gaat werken houden we niet veel meer over als de kids naar het KDV gaan. Dus ja toch maar om elkaar heen werken en zelf de kids doen...
@troeltje: de BSO is per uur wel even duur, alleen gaan ze op een dag maar 3 uurtjes (van 15.00 - 18.00) en niet de hele dag. Dus daarom scheelt het behoorlijk veel.